Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

IMO to doradzają Ci tutaj dość nieudolnie jakieś kombinacje alpejskie a tak na prawdę to jak Ty ćwiczysz dopiero 2 miechy to powinieneś trzymać się blisko swojego zapotrzebowania (nie wiem jaki masz typ budowy, ekto czy endo i jak wygląda Twoja aktywność w ciągu dnia więc Ci nie powiem ile dokładnie) i ćwiczyć sobie głównie z ciężarami coś tam sobie czasami aerobowo pracując.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

chciał próbować low carb to ma ;)

 

to fakt, zapomniałem dodać: najlepiej jeść na początku zdrowo i bez wyliczeń, aby się nie głowić i nie zniechęcać. najpierw niech nawyki wejdą w krew i potem można kombinować. jeśli chcesz z grubej rury to już pisałem. jeśli chcesz na spokojnie to daj sobie po woreczku ryżu na obiad, jakieś węgle na sniadanie i ćwicz. to jest najwazniejsze, bo i tak tłuszcz będzie leciał i mięśnie się zaczną przyzwyczajać. po jakimś czasie można wdrożyć zmiany aby zwiększyć efektywność.

Odnośnik do komentarza

no to ok, tyle że jak chcesz na 100%, to lepiej unikaj owoców. mozesz sobie czasem zjeść, ale generalnie niech nie będą w stałym rozkładzie diety.

Tak ponieważ przy 3x siłce, 2x MMA i 3x aeroby/interwały to na pewno zaleje go jak świniaka po tym 1 jabłku i bananie.

Odnośnik do komentarza

Jakies dodatkowe tipy od Ciebie, jesli chodzi o ogolna redukcje?

 

mnie pytasz? najważniejsze jest trzymanie dobrej michy(można zjeść sobie czasem ciacho i lody), chodzi o to, aby mieć dużo aktywności na siłce i poza, no i unikać fastfoodów.

 

no to ok, tyle że jak chcesz na 100%, to lepiej unikaj owoców. mozesz sobie czasem zjeść, ale generalnie niech nie będą w stałym rozkładzie diety.

Tak ponieważ przy 3x siłce, 2x MMA i 3x aeroby/interwały to na pewno zaleje go jak świniaka po tym 1 jabłku i bananie.

 

dobra, następnym razem napiszę:

 

no to ok, tyle że jak chcesz na 100%, to lepiej unikaj owoców.

Odnośnik do komentarza

Glupoty gadacie z tymi owocami.

Wiekszosc ma ig mniejsze niz 40 i mniej niz 45kcal w 100 g. Fruktoza wolno dostaje sie do krwi.

To nie jest tak jakbys zjadl ciastko. Jesli nie jest sie hardkorowym endo to nie ma sensu wykluczac owoce.

 

Co do obcinania weglowodanow to nie chce mi sie rozpisywac.

Powiem tylko, ze diety, ktore sobie tutaj wypisujecie maja zasadnicza wade - od razu obcinacie wegle. Metabolizm zwalnia, a poza tym potem nie ma juz czego obcinac, bo juz w ogole nie jecie wegli, lol. Bessensowne bledne kolo. Trzeba to robic stopniowo, organizm nie znosi takich ekstremow.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Myślę, że w razie potrzeby da radę jeszcze trochę węgli uciąć. Do tego jest to już ,,zaawansowany" etap redukcji, zostało już niewiele :) Co do owoców to nie mam zamiaru z nich rezygnować gdyż jest to źródło wiatmin, minerałów. Do tego są smaczne i dobre na przekąskę :)

 

@Edit: Nie doliczałem jakichś 10-20g miodu codziennie więc spokojnie ;)

Edytowane przez szymuR1920
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dobra koledzy. Wziąłem sobie do serca Waszą krytyke mojej poprzedniej diety rodem z getta warszawskiego i ułożyłem nową.

 

Wzrost 173, Waga 75 kg. 3 x w tygodniu siłka, 2 x bieganie ok. 30 minut tempem ok. 12 km/h, raz w tygodniu jakaś tabata w domu. Wyliczyłem zapotrzebowanie i wyszło 2500 kcal i chcę się tego trzymać, stopniowo spalając resztki sadła, żeby odsłonić brzuszek i w miarę mozliwości budować masę mięśniową. Wygląda to tak:

 

dieta_2012_06_25.png

 

Co sądzicie? Ujdzie? Starałem się, żeby były w miarę proste skłądniki i żeby nie było z przygotowaniem większych problemu. Posiłek o 16 to potreningowy.

Odnośnik do komentarza

W pierwszym posiłku dołożył bym przynajmniej z 50g owsianych, a najlepiej 100g (zalac mlekiem dodać łyżkę miodku)

W drugim brak węgli, daj przynajmniej 50g ryżu i z 200g kury lub ryby. Wywal te jajka.

W tym 3 posiłku za dużo białka, organizm jednorazowo może przyjąć od 40 do 50g białka. Więc 250g kury to maks w jednym posiłku.

4 posiłek tez bym zmienił.

5 może być

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...