Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oran

@Najtmerowe bieganie

 

Co do biegania to tempo biegu jednak u każdego się różni i ciężko jest poza tym też stwierdzić ile km/h biegniesz ;p Więc najlepszym sposobem na ustalenie pozostaje rozmowa z kimś, czy możesz spokojnie gadać z drugą osobą, a jak biegasz sam to nawet do siebie. W ogóle polecam byś sobie ściągnął jednego z pdfów (link na dole) i poczytał bo tam fajne wskazówki są. Te plany są nastawione na robienie wytrzymałości/kondycji ale jak chcesz schudnąć to też nie są złe.

 

 

 

 

http://bieganie.pl/?show=1&cat=186&id=2816

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Oran t jesteś mistrzem w sformułowaniach, mówic do siebie by okreslic tempo biegu;-);-) ;-)

 

 

 

panowie mam pytanie: co sądzicie o kwasach omega-3 ? mam na mysli działanie pod katem redukcji tłuszczu a jednoczesnej budowie masy mieśniowej.

 

Nie mam nadwagi ani bembola jednak pewne korekty by sie przydały, gdyż widze np ze pod skóra na brzuchu pewne ilości tłuszczyku są. Nic nie sterczy ale tak dla estetyki....

 

 

Na sieci mase opini pozytywnych ale jestem ostrożny w czytaniu takich rzeczy, mam kumpla , który zajmował sie w pewnej firmie nabijaniem pozytywnych wypowiedzi na róznych forach, wiec...;-)

Odnośnik do komentarza

@Najtmerowe bieganie

 

Co do biegania to tempo biegu jednak u każdego się różni i ciężko jest poza tym też stwierdzić ile km/h biegniesz ;p Więc najlepszym sposobem na ustalenie pozostaje rozmowa z kimś, czy możesz spokojnie gadać z drugą osobą, a jak biegasz sam to nawet do siebie. W ogóle polecam byś sobie ściągnął jednego z pdfów (link na dole) i poczytał bo tam fajne wskazówki są. Te plany są nastawione na robienie wytrzymałości/kondycji ale jak chcesz schudnąć to też nie są złe.

 

 

 

 

http://bieganie.pl/?show=1&cat=186&id=2816

 

Jeśli przebiegam stałym tempem 8km w godzine to raczej nie jest problem wyliczyc z jaka mniej wiecej predkością biegnę ;)

Odnośnik do komentarza

niech mi ktos wytlumaczy tak na chlopski rozum, ogladalem sobie ostatnio na yt program u Maszewskiego w chalupie. Miedzy innymi zagladneli mu do lodowki a tam pepsi light - i komentarz Andrzeja "oczywiscie pepsi bla bla". To w koncu mozna pic to cholerstwo czy nie (lubie od czasu do czasu obalic puszke pepsi ale caly czas lece na wodzie i zielonej herbatce - juz rzygam tym cholerstwem).

Odnośnik do komentarza

Jak wliczysz to do ilości zjadanych kalorii dziennie to pewnie,czasami nawet trucizny w małym stężeniu organizm potrzebuje :P A tak na serio,jak się redukujesz to unikaj,po treningu możesz trochę chlapnąć,na masie możesz pić częściej,tylko nie zbyt często bo jedna pół litrowa cola to jakoś 30 gram cukru.

Odnośnik do komentarza

na razie wrocilem do treningow po ponad okolo2 letniej przerwie (czyli tak jakbym zaczynal od nowa - w sumie przezdwa lata zarlem non stop, pilem balowalem w zwiazku z tym 20kg do przodu poszlo tyle ze nie tego co trzeba) od 1 stycznia wrocilem na trenini wiec na razie dluga droga przedemna zeby wrocic chociaz do tego co bylo dawno temu;)

Odnośnik do komentarza

odstawilem chociaz nie powiem, bylo w chooj ciezko - na poczatku leb bolal codziennie. wrocilem do diety ale czasami sa zwatpienia bo naleze do osob ktore lubia dobrze zjesc, pozatym w wolnych chwilach lubie poexperymentowac w kuchni. 30 prawie na karku, zona w domu to motywacji coraz mniej do cwiczen i diety;)

Odnośnik do komentarza

Ale zaraz, mowa jest o Pepsi Light, ona nie ma kalorii, słodka jest dzięki słodzikom. A napoje Cola, Pepsi, Fanta, Sprite mają około 10g cukru na 100ml, czyli szklanka to 25g, 1l butelka to 100g a 2l to już 200g. Napoje na słodzikach nie przeszkadzają w redukcji, chyba, że kogoś głód po nich bierze.

Odnośnik do komentarza

tłusty,pół tłusty czy lekki ? za tyle to ja lekki kupuję i dziennie od jakiegoś czasu go wcinam na śniadanie z musli , cukrem (wiem wiem zły jest) i troche mleka ( tyle by fajnie zmiękł i się rozkopał ) . z moją tendencją do przybierania dzięki jedzeniu większych ilości białka niż węgli trzymam wagę . Niestety przez kontuzje ponad miech już nic nie robię ;/ ....jutro idę biegać z rana bo już się zastałem

Odnośnik do komentarza

a propos twarożków. W lidlu są za(pipi)iste twarożki 5% i 8% w kubeczkach za 3.29 (często jednak mamy promocje na nie i są za 2.49) 300g. Te 5% są wprost za(pipi)iste, orzechowy, z rodzynkami, ananasem do wyboru. Zawsze biore ten z orzechami bo ma ok 10.8 gr białka na 100. Akurat nadaje sie na przerwe w robocie do wszamania na jeden raz. Lepsze to niż serki wiejskie które totalnie mi sie przejadły ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...