Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 hours ago, krupek said:

Media już też podają, że zwolniony. To się chłop napracował. Świat sportu mnie zadziwia, chłop nie zrobił kompletnie nic, a nawet jest gorzej niż było, a i tak dostanie gruby hajs.

 

Dawać następnego.

 

Ale co w tym dziwnego? To tak jakbyś podpisał nie wiem kontrakt z korporacją na dowiezienie projektu, ale w 3/4 firma nie jest zadowolna, mimo że jest szansa go dowieźć i chce Cie wypierdolić. No to wiadomo, że jesteś zabezpieczony umową na ten wypadek.

 

Pzpn w pigułce, trwa spotkanie i negocjacje z Szantuszem, a Kulesza dzwoni do dziennikarza meczyków przekazać info :kekw:

 

Odnośnik do komentarza
31 minutes ago, Bartg said:

 

Ale co w tym dziwnego? To tak jakbyś podpisał nie wiem kontrakt z korporacją na dowiezienie projektu, ale w 3/4 firma nie jest zadowolna, mimo że jest szansa go dowieźć i chce Cie wypierdolić. No to wiadomo, że jesteś zabezpieczony umową na ten wypadek.

 

 

 

a co jeśli tego projektu jednak nie dowieziesz i nie zrealizujesz celu? 

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Czoperrr said:

 

a co jeśli tego projektu jednak nie dowieziesz i nie zrealizujesz celu? 

 

No to wtedy kontrakt jest rozwiązany, zresztą podobno tak była skonstruowana umowa Szantusza, że przedłuży się  jedynie w przypadku awansu na Euro. A że taki awans możemy zrobić w barażach dopiero w marcu, to Szantusz dobrze wiedział co robi podpisując taką, a nie inną umowę.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie może być gorzej, np możemy nie przejść takich baraży:

 

Tak będzie wyglądać ścieżka baraży o Euro 2024 z dywizji A wg statycznych wyliczeń "We Global Football":
Polska - Estonia
Walia - Ukraina/Islandia/Norwegia/Słowenia (losowanie)

 

Finał:

Polska - Estonia : Walia - Ukraina/Islandia/Norwegia/Słowenia

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bartg napisał:

Spokojnie może być gorzej, np możemy nie przejść takich baraży:

 

Tak będzie wyglądać ścieżka baraży o Euro 2024 z dywizji A wg statycznych wyliczeń "We Global Football":
Polska - Estonia
Walia - Ukraina/Islandia/Norwegia/Słowenia (losowanie)

 

Finał:

Polska - Estonia : Walia - Ukraina/Islandia/Norwegia/Słowenia

 

Patrząc na poziom gry i zaangażowanie to na tą chwilę nie ma szans żebyśmy przeszli takich przeciwników w barażach.

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie czy jest drugi kraj, w którym na jutubie dzień w dzień produkują się spece nt. piłki nożnej. Mamy meczyki, kanał sportowy, weszło. Dzień w dzień robią spotkania, dyskusje, dywagacje, zatrudniają i zwalniają trenerów. Tak na szybko przeszukałem różne YouTube, szczególnie niemiecki gdzie wiadomo piłka jest na wyższym poziomie i czegoś takiego nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...