Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No fajnie fajnie, 18 mecz Brzęczka w roli selekcjonera i nadal jedynym pomysłem w ataku jest długa piłka na Lewego (może coś zrobi, zastawi się), albo długa piłka na skrzydło no może tak się uda. Cieżko też powiedzieć, że mamy poukładaną obronę, bo przecież w każdym meczu gra ktoś inny łącznie z bramkarzem. 

Odnośnik do komentarza

Jest potencjał, trzeba tylko wywalić Glika i walczącego z piłką lub murawą Krychowiaka (myślałem, że wczoraj wyleci z czerwem za te faule) i może coś z tego będzie. Zejście Lewandowskiego pod koniec meczu wpłynęło dobrze na drużynę, zaczęli coś grać samemu, a nie tylko podaniem do lewego i jakoś to będzie.

Odnośnik do komentarza

No ale nie przesadzajmy , porownujac ten mecz z holandia to bylo niebo a ziemia. Warto zauwazyc ze procz srodkowego napastnika kazdy z pozostalych 10 zawodnikow italii jest lepszym zawodnikiem niz u nas. Jak ktos sobie wyobrazal ze to my bedziemy tutaj stawiac warunki to pozdro. Moim zdaniem mecz byl dobry. Wlosi byli lepsi ale i my nie gralismy jakiegos piachu. Chyba niektorzy po tym meczu z finlandia serio uwierzyli ze jestesmy na podobnym poziomie co top 10 fifa. A nie jestesmy. Mamy gorszy sklad niz na pamietnym udanym euro. Mysle ze mecz z bosniakami i mam nadzieje ich pierwszym garniturem bedzie lepszym wyznacznikiem pokazujacym nasz poziom. A z takich meczow jak z holandia i wlochami niech mlodzi u nas zbieraja expa.

 

Na minus moim zdaniem jedynie Glik ktory nie potrafi odebrac pilki bez zabicia przeciwnika i drewno krychowiak. W ataku tez troche bylo widac lekkie zdenerwowanie bo nie bylo tyle czasu na pomyslunek co z finami ale to mysle ze tez kwestia expa tych mlodszych.

 

Podsumowujac te ostatnie dwa mecze napawaja mnie optymizmem bo wczesniej za brzeczka byla juz taka (pipi).owka jak u jakiegos wójcika gdzie z dostawalismy 2 0 za kazdym razem z przeciwnikiem mocniejszym niz bulgaria.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Trzeba przedstawić sprawę jasno, krzysztofiak (chociaż w drugiej połowie już lepiej nieco mu szło) i lewandowski wczoraj byli najgorsi na boisku :/ 

Ja jestem wielkim fanem RL9 (lukaczku hehe) ale to co on grał to jakiś dramat, przecież gość jest niesamowity w grze tyłem do bramki i przetrzymywaniu piłki, a w tym meczu tego kompletnie nie było widać.

Jego siłą w kadrze jest wygranie lagi czy innej mocnej piłki do przodu, i rozrzucenie jej do ofensywnego pomocnika czy skrzydłowych bo nic innego ta kadra nie potrafi, a i ten patent s(pipi)iła xD 

Nad Krychowiakiem nie ma się już co pastwić, każdy widział jak bardzo odstawał poziomem.

Pan Moder? Zawsze szanowałem :sir:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...