Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ta asysta wyszła piękną trochę z przypadku - piłka tuż przed jego nogą podskoczyła i nie trafił czysto :kaz: Widać było na którejś powtórce. Zresztą no korva gdzie by kadra nie grała to takie kartoflisko, że aż przykro patrzeć.

Oczywiście fala optymizmu przelała się przez internet. Jak dla mnie kadra jest w zawieszeniu między top tierem Europy a 2 ligą. Czyli jakieś Finlandie czy Bośnie to ogrywamy, czasem nawet w ładnym stylu, ale już na Włochy to musimy grać na 0:0 bo inaczej będzie w(pipi). Nie widzę absolutnie tej reprezentacji, zeby była w stanie ograć Hiszpanie jak ostatnio Ukraina w meczu o punkty na turnieju. Na Euro stawiam scenariusz pykniemy w 1 meczu tych, co trafią z baraży, będzie jaranko jakbyśmy już byli mistrzami, potem Hiszpania nas zbije jakieś 3:0 i wyjdziemy obsrani na Szwecje z murarką i środkiem pola Góralski Krychowiak LInetty, bo 0:0 da nam awans. Tak będzie :dunno:

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dwie przekonujace wygrane po dobrej grze z gorszymi przeciwnikami, remis z przeciwnikiem ktory jest od nas duzo lepszy? No nie wiem , ja pamietajac mecz z holandia kupuje to w ciemno. Tak wlasnie powinno to wygladac. 

Wyjscie z grupy to obowiazek przy takim formacie rozgrywek. Kazda nastepna drabinka wyzej to juz dobry wynik. 

 

Niektorzy oczekuja jakis cudow ze skladem gdzie jest zlepek gosci grajacych lub nie w sredniakach europejskich. Moim zdaniem graja na swoim poziomie. W odroznieniu do tego co prezentowali wczesniej

Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, szejdj said:

no Lewy ewidentnie jedzie na farcie całą karierę, wczoraj najpierw fartem strzelił bramkę piętą, potem fartem asystował, człowiek fart

 

Ja nie mówię, że tak nie chciał asystować ;) Po prostu piłka podskoczyła i wyszło jeszcze lepiej. Może kiedyś się dorobimy w kraju dobrych muraw.

Odnośnik do komentarza

mi się wydaję że piłkarze przeczytali albo przesłuchali biografię selekcjonera, że taki szkalowany wszędzie, że porównania do Górskiego i im tak się żal zrobiło, taka motywacja że jednak zaczeli grać dla wuja jak dla siebie, no w zasadzie przegrani tych meczów do Krycha i Zieliński. 

Odnośnik do komentarza

Mi sie nasuwa taki wniosek po tych meczach ze w tym klimacie po prostu nie da sie zbudowac niczego z ta mentalnoscia ludzi. Czytam te opinie po meczach i mysle ze 99% tych ludzi to w zyciu w ogole sie kieruje jakimis impulsami i mogliby cie doslownie zabic na ulicy. Jeszcze tydzien temu smiali sie z Goralskiego ze nawet drzwi otwiera wslizgiem, jeden dobry mecz z Bosnia w 10 i teraz jest PAN JACEK. Pojawia sie jakis mlody Moder i gra dobre dwa mecze, od razu zbawiciel i fundament reprezentacji, trzeba stawiac na niego bo tak. Ci sami ludzie co w zeszlym roku podniecali sie Piatkiem i chcieli zeby od razu zastapil Robercika. I tak w kolko, za miesiac przyjdzie wpie.rdol, Goralski zawali jedna bramke i bedzie jechanie ze przecinak i niech juz go nie powoluje.

Nawet trenerom sie to udziela, jak nawalka przegral z Dania i go wysmial tamten trener to od razu pelne gacie i zaczal juz jakies kombinacje. Jak to sie konczy to wszyscy wiemy. 

Ale Szwecje i tamta druga druzyne pykniemy na luzie, z Hiszpania remis a pozniej minimum polfinal. Tak bedzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No lepiej chyba wierzyć w Modera, który w 2 pierwszych meczach w reprezentacji zaliczył 2 dobre występy niż w Zielińskiego, który do tej pory nie zaliczył żadnego dobrego. Jak Piątek był w gazie, to ludzie się nim jarali, ale od dłuższego czasu jest parodią napastnika i co, dalej ludzie się mają jarać? Jak się Moder zepsuje, to będzie miał jechane jak każdy i nie ma w tym niczego dziwnego. Święte prawo kibica :cool:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...