Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

O kurfa, wrocilem. Chlopakyyy, tak obreczy barkowej to nigdy nie czulem :|

Jestem na nastepnym stopniu wtajemniczenia.

Pokoj > piwnica > silka na uczelni > dobra silka > lepsza silka > silka KOZAK

 

Nie da sie juz wrocic na poprzedni level ;/

Odnośnik do komentarza

Tez bym sobie pochodził na jakiś duży metraż (i żeby dziewczęta przychodziły może..) ale sie przyzwyczailem do tej gdzie chodzę i klimat mi pasuje. Ostatnio wstawili w chodziaki nowe ( nie bieżnie, tylko takie no.. chodziaki :) )i są cały czas okupywane, wszyscy przeszli ze steperów na nie. He, a 1 stary lekko popsuty stoi biedy nie uzywany, czasami zeby mu nie bylo przykro to na nim pobiegam chwilę...

 

... jak te nowe są zajęte

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

O kurfa, wrocilem. Chlopakyyy, tak obreczy barkowej to nigdy nie czulem :|

Jestem na nastepnym stopniu wtajemniczenia.

Pokoj > piwnica > silka na uczelni > dobra silka > lepsza silka > silka KOZAK

 

Nie da sie juz wrocic na poprzedni level ;/

 

 

Przydałaby się jakaś zasada w netykiecie, co do stosowania znaczków "<", ">".  Jak czytam że X > Y, to rozumiem, że autor ma w domyśle lepsze zdanie o X. Ale rozumiem że nie o to ci chodziło?

Odnośnik do komentarza

Manor poyebalo mi sie, mialo byc w druga strone xd Tak to jest jak sie pisze na szybko na telefonie podczas stawiania kloca.

Przy okazji znaczy to rowniez to co napisali chlopaki :sorcerer:

 

Fisiu: ja mam benefit, ale chyba 159/m-c do 17 i 2 paki/m-c open. Tyle, ze w pakiecie masz jeszcze saune i wszystkie fitnessy, fat burnery, crossfity, boksy, etc.

Od czasu do czasu sa promocje fajne.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Fisiu: ja mam benefit, ale chyba 159/m-c do 17 i 2 paki/m-c open. Tyle, ze w pakiecie masz jeszcze saune i wszystkie fitnessy, fat burnery, crossfity, boksy, etc.

Od czasu do czasu sa promocje fajne.

To akurat dobry deal. Ja chodzę do Platinium Fitness, mają sieć w Krakowie. Za karnet płacę 99PLN na miesiąc, na OPEN 24/H do jednego klubu. Przy dopłacie 20 zł można mieć open na wszystkie kluby. Problem w tym, że wczoraj była awaria instalacji przy saunie i siłownie się... spaliła. Dostałem informację, że mogę chodzić do wszystkich klubów Platinium w Krakowie. W porządku, szkoda że do najbliższego mam 40 minut :(

 

EDIT: Wcześniej śmigałem do Perfect Gym - 149PLN/msc, ale wyposażenie sprzętu i ogólnie ekipa była na wysokim poziomie. Mają tylko bardzo niekorzystne umowy dla kogoś kto chce potrenować powiedzmy miesiąc, góra dwa; bądź zerwać karnet w dowolnym momencie. BTW. Założycielem tej siłowni jest kibic klubu piłkarskiego z mojego rodzimego miasta :)

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...