Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

 

tu chodzi o siłę argumentu

 

 

 

 

smutny człowiek, który cierpi na defekt mózgu<objawjaczesa>

 

 

po to sie kupuje paralizator by odruch obronny u koksa już nigdy więcej nie wystąpił

 

 

istnieje jeszcze broń biologiczna

 

 

to były te silne argumenty, czy jeszcze nie naładowałeś paska ? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No,  ale zbadajmy taki przypadek.

1. Zdrowo sie odzywiam, w miare trzymam miche, solidnie i ciezko trenuje, staram sie wysypiac i odpoczywac, wdupczam kreatynke i wygladam jak gunwo.

 

a teraz

 

2.Zdrowo sie odzywiam, w miare trzymam miche, solidnie i ciezko trenuje, staram sie wysypiac i odpoczywac, wdupczam saa i wygladam jak animal.

 

Jest roznica...

Odnośnik do komentarza

Troche coś poleciałeś bo nie wydaje mi sie ze w pierwszym przypadku, solidnie trenując i trzymając w miare miche po kilku latach wygląda sie jak gó.wno. Można doje.bac naprawde zdrowo bez koksu. Wiadomo ze nie bedziesz animalem z masa 120kg czystych mięśni ale i tak beda cie pytac co wstrzykujesz mimo ze nie bierzesz. No chyba ze masz wroner bigoreksje

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Nie osiagniesz tego co chcialbym osiagnac bez farmakologii.
Ty chcesz, chcesz byc duzo, ostatnio trabiles jak to wracasz do formy a nie jestes ani duzy, ani wyciety a przeciez latwiej jest byc duzym, niz srednim ale wycietym.

Widze co chlpaki z Katowic z siebie zrobily, 2-3 lata temu wygladaly jak szkieletorki a dzisiaj po 80kg suchego mecha na sobie maja, tylko, ze pojecia propek, boldek, enan,

winko lataja jak tutaj u nas kreatynka, bcaa czy bialko kfd, siemano.

Odnośnik do komentarza

Tylko ty się z tym albo godzisz albo podwijaj rękaw i jazda. Ja jakbym rzeczywiście już trenował ileś lat i był zdołowany brakiem postępów saa bym spróbował. Powodów co najmniej kilka. Oczywiście wszystko legal z badaniami i profesjonalnym podejściem a nie z zapałem dzieciaka.

 

Ja coś tam macham ale z regularnego ćwiczenia nici. W październiku foto z jeszcze większym brzuchem. Może w następnym roku lepiej mi pójdzie. :D

Odnośnik do komentarza

Trzeba sie pogodzic z predyspozycjami jakie mamy,  skoro nie mam predyspozycji do bycia fit to tego nie robie proste i nie ma co plakac i sie uzalac ze chlopaki na miecie robia to co ja w rok w dwa miechy tylko brac sie za trening porządny, zarcie i robic tak zeby pokazac ze sie a dobrze wyglądać bez wspomagaczy. 

Worner a do jakiej ja niby formy WRACAM? Moja forma to jeszcze przede mna i jestem na bardzo dobrej drodze zeby byc jak ty to mówisz dużym (?).

Odnośnik do komentarza

No,  ale zbadajmy taki przypadek.

1. Zdrowo sie odzywiam, w miare trzymam miche, solidnie i ciezko trenuje, staram sie wysypiac i odpoczywac, wdupczam kreatynke i wygladam jak gunwo.

 

a teraz

 

2.Zdrowo sie odzywiam, w miare trzymam miche, solidnie i ciezko trenuje, staram sie wysypiac i odpoczywac, wdupczam saa i wygladam jak animal.

 

Jest roznica...

Jest,bo ciężko trenujesz i 3masz michę,koks robi różnicę tylko jak te 2 aspekty są spełnione.

Odnośnik do komentarza

 

No,  ale zbadajmy taki przypadek.

1. Zdrowo sie odzywiam, w miare trzymam miche, solidnie i ciezko trenuje, staram sie wysypiac i odpoczywac, wdupczam kreatynke i wygladam jak gunwo.

 

a teraz

 

2.Zdrowo sie odzywiam, w miare trzymam miche, solidnie i ciezko trenuje, staram sie wysypiac i odpoczywac, wdupczam saa i wygladam jak animal.

 

Jest roznica...

Jest,bo ciężko trenujesz i 3masz michę,koks robi różnicę tylko jak te 2 aspekty są spełnione.

 

 

 

Nie odpowiadam na reszte postow bo sie dupy nie trzymaja.

Litwin, oczywiscie tak, wszystkie aspekty identycznie tylko przy "odmiennej suplementacji".

Tam juz widac roznice, zrob sobie w roku 3 cykle kreatynowe a przybij 6 tyg propa* to sam sie w lustrze nie poznasz.

 

*dane z glowy, nie poparte zadnymi badaniami, uzyte tylko i wylacznie w celach porownawczych.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę mędrkować ale 6 tygodni propa to nic nie da,poza retencją wody,dopiero po tym czasie prop tworzy sobie anaboliczne środowisko(uwodnione,jak mono oczywiście z zachowaniem umiaru w porównaniu)i wzrostem siły,tonusu mięśniowego(ten opięty widok),po odstawieniu wraca do poprzedniej formy.Jak pisałem,koks robi różnicę tylko jak jest stosowany z głową,inaczej się jest 6-10 tygodniowym latawcem,których pewnie każdy zna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...