Skocz do zawartości

własnie ukonczyłem...


Gość Orson

Rekomendowane odpowiedzi

Doom - kuźwa, tego bylo mi trzeba. Beztroska rzeznia, galony posoki, miecha i znajdzki. Wszystko na swoim miejscu, a do tego okraszone swietna dynamika. Biegaj bo cie zjedza - to powinien byc podtytul tej jakze fajowej pozycji.

 

DE Mankind Divided - w pobliskim CEXie zauwazylem wyzej wspomnianego Doom'a i to za smiesznie niska cene. Wiedzac, ze DLC do tego pierwszego jest juz dostepne dla wszystkich za darmo, a SP do DE MD jest w przecenie po szybkiej kalkulacji doszedlem do wniosku, ze grzechem byloby nie zagrac za poldarmo.

DE HR przeszedlem na wdechu i procz bardzo biednych i niezwykle latwych walk z bossami podobalo mi sie absolutnie wszystko. Najpirrw platyna, pozniej reszta trofeow, a wszystko przyszlo zupelnie naturalnie, bez cisnienia i dosc sprawnie. MD powiela schematy, jest naprawde swietnie wywazone, ale potrafi tez przykuc w jednym badz kilku miejscach na dluzej. Bawilem sie augmentation tree bardzo duzo, tyle ze te prototypowe umiejetnosci nie byly wykorzystywane przeze mnie zbyt czesto jesli w ogole biorac pod uwage fakt, ze nie chcialem nikogo zabic przez cala kampanie. Byc moze zbyt fajnie bawilo mi sie w ciuciubabke z przeciwnikami, ale moje glowne umiejetnosci to byly niewidzialnosc i hakowanie. Ostatni boss to rowniez niezbyt wymagajacy adwersarz jesli zna sie mechanike gry i wie sie, ze najpierw trzeba pomyszkowac. No nic, teraz dodatki, a pozniej sprobuje Breach. Moze tutaj zatrzymam sie na dluzej.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie tych kilkudziesięciu gier, o których pisał XM.

W tym roku u mnie nie jest źle z ukończonymi pozycjami. Tak to wygląda:

1. Zuma's Revenge X360

2. Crysis 3 X360

3. DuckTales: Remastered X360 z synem

4. Hue X1

5. Sniper Elite V2 X360

6. Battlefield 1 X1

7. Titanfall 2 X1

8. Little Nightmares X1

9. Tales from The Borderlands X1 z żonką

10. Leo's Fortune X1 z synem

11. Call of Duty: Advanced Warfare X1

12. The Walking Dead: Season One X1 z żonką

13. The Walking Dead: Season Two X1 z żonką

14. Lego The Video Game X1 z synem

15. The Swapper X1

16. Thomas Was Alone X1

17. Lego Jurassic World X1 z synem

18. Batman Arkham Knight X1

19. Game of Thrones X1 z żonką

20. Grim Legends: The Forsaken Bride X1 z żonką

21. Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek X1 z żonką

22. N.E.R.O.: Nothing Ever Remains Obscure X1

23. Halo 5: Guardians X1

24. Battlefield Hardline X1

25. Lego Dimensions X1 z synem

26. Gears of War: Ultimate Edition

27. Assassin's Creed Syndicate X1 (to zacząłem w listopadzie, skończyłem w styczniu)

28. The Wolf among us X1 z żonką

29. Monochroma X1

30. Ghost Recon Wildlands X1

31. For Honor X1

32. Masquarade: The Baubles of Doom

33. Assassin's Creed Revelations X360

34. The Walking Dead: Michonne z żonką

35. Alan Wake

36. DMC Devil My Cry: Definitive Edition X1

Do tego grubo ponad 100 godzin przejechane w Forza Horizon 3.

Wśród tych 36 gier naliczyłem 10 calaków.

Potwierdzam słowa XM. Pracuję 7-15, mam żonę, dwójkę dzieci, ogród do ogarnięcia. Właśnie skończyłem remont, a browara czy whisky też popijam. Jednak wydaje mi się, że umiem sobie ten czas zorganizować by wieczorem trochę pograć. Więc jak ktoś mówi, że nie ma czasu na gry tzn. że po prostu grać mu się nie chce.

Edytowane przez Tomtu
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

No i tak bardzo ładna lista. Zważ tylko na to, że masz żonkę z która możesz gierki ogrywać. Myślę, że nie każdy z tutaj obecnych ma takie szczęście i albo się przed żoną kitra albo musi jej poświęcić odpowiednio dużo czasu zanim sam będzie mógł usiąść przy gierce. Doceniaj ją więc za to ;).

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem Doom 4. Najlepszy FPS w jakiego grałem od dawien dawna. Bez zbędnych przedłużaczy praktycznie cały czas jest akcja. Do tego świetny projekt lokacji, klimat i piękna grafika. Sam miód w tym tytule. DO tego masa dodatków czy sekretów, jak ktoś lubi poświęcać jednemu tytułowi dziesiątki godzin to tutaj ma okazję. 

Odnośnik do komentarza

@Tomtu bardzo okazały wynik jednak w odróżnieniu od xma nie widzę na twojej liście żadnych rpgow, długich gier w ogóle. Dlatego nie ważna jest ilosc zaliczonych gier, ale ich jakość bo w czasie jednego playtrough piątej persony można ukończyć 10-20 battlefieldow.

 

No nie do końca masz rację kolego sympatyczny, bo taki AC Syndicate to 54 godziny, a Ghost Recon Wildlands 120 godzin. Do tego masa tytułów, przy których spędziłem ponad 30 godzin. Fakt nie ma tu tasiemców typu Wiedźmin trzeci (skończyłem dużo wcześniej z nabitymi 230 godzinami), jednak praktycznie nie gram w multi, bo wtedy tych ukończonych gier byłoby zdecydowanie mniej.

No ale rozmowa zeszła delikatnie na niewłaściwe tory...

Odnośnik do komentarza

Ale akurat NV nie obsługuje chyba pada na PC

#fakenews

 

Obsługuje obsługuje, zarówno F3 jak i NV. To były "Games for Windows" na początku, a więc od dnia premiery normalnie wspierały pada. Chyba nawet achievementy miały te gierki? Teraz to całe ścierwo MS-u wywalone z gierki, ale support dla pada oczywiście został.

Odnośnik do komentarza

Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz ktoś ma laptopa i wygodną kanapę to nie musi się garbić zależy kto jaką ma sytuację. Można na padzie grać w NV. Zresztą nawet jeśli by się nie dało, teraz na platformie wujaka Gaba wszystko już ustawisz żyjemy w 2017 :)

 

Ostatnio Gothica 2 skonczyłem na dualszrocie 4 xd

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

 

Ale akurat NV nie obsługuje chyba pada na PC

#fakenews

 

Obsługuje obsługuje, zarówno F3 jak i NV. To były "Games for Windows" na początku, a więc od dnia premiery normalnie wspierały pada. Chyba nawet achievementy miały te gierki? Teraz to całe ścierwo MS-u wywalone z gierki, ale support dla pada oczywiście został.

 

 

Ostatnio pisaleś, że są problemy jak polecalem paciowi PC :[

Odnośnik do komentarza

 

pisał o trójce  :cool:

Tak, trójka ma problemy z działaniem, NV jest lepsze. Ale żadna z nich nie ma problemów z kontrolerami, a o tym jest teraz dyskusja :lapka:

 

 

Dobra to ja nieskleiłem. Tak czy siak grałem w F3 na PC na blantmana i nie bylo źle. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...