Skocz do zawartości

winner

Rekomendowane odpowiedzi

licencja S na złoto to w końcu jakieś wyzwanie, szczególnie Veronem na Ascari pomęczyłem się chwilę bo to auto nie skręca ;) szkoda że reszta gry nie oferuje tego typu wyzwania...

 

Reszta gry sam sobie wybierasz czy chcesz wyzwanie, czy bierzesz najmocniejsze auto i wygrywasz o 20 sekund ;) Ja śmigam teraz GT350, Mistrzostwa 550 i 600PO, wszystko RX7 Touring Car i wygrywam o mniej niż sekundę, ale frajda jest swietna, bo na prostych mnie doganiają i muszę nadrabiać zakrętami.

Odnośnik do komentarza

Niby tak, ale w grach wyścigowych odpowiednie wyzwanie zapewnia prawie zawsze nieuczciwe AI, dostające magicznego boosta ;) O ile w grach typu Burnout, NFS itd, gdzie różnice w osiągach aut w danym wyścigu są marginalne to tak nie boli, o tyle w GT/Forzie, gdzie możesz w każdym wyścigu wystartować dziesiątką aut to już takie proste nie jest, a mocy przerobowych poczciwe PS3 na super AI nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

miałbyś rację gdyby nie jeden fakt - Polyphony parę razy udowodniło że jak chce to potrafi tak dobrać ograniczenia do wyścigu i przeciwników, że wyzwanie jest od początku do końca (cykl FormulaGT w GT5), lub jest to tak dobrane że ostatniego przeciwnika wyprzedzamy na ostatnim zakręcie wcześniej jadąc kilka okrążeń ciągle na limicie (pierwsze wyzwania sezonowe w GT5), albo limity czasowe są tak dobrane że trzeba się na prawdę postarać żeby się zmieścić w czasie na złoto (licencja S w GT6). zauważ że i tak gra dużo wybacza przez brak zniszczeń i zwalone kolizje, poza tym jak ktoś sobie nie radzi to zawsze może włączyć wspomagacze żeby miał łatwiej... ogólnie jakby chcieli to by mogli zrobić mega grę w karierze, bo to co się tu dzieje z tym zwalnianiem przeciwników o parę sekund na ostatnich okrążeniach to jest cyrk na kółkach i kpina z graczy.

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

  • Wheel width no longer decreases when applying larger wheels.
  • In-car visibility improved on some models.
  • Handling on MR vehicles has improved.
  • While adjusting power or weight limits, displayed PP updates in real-time.

Unique Seasonal Events, commemorating the 2014 North American International Auto Show are now available featuring the Toyota FT-1 and the BMW M4, with prize cars awarded in both events by achieving bronze or better.

  • Toyota FT-1 Super Lap: Mazda Raceway Laguna Seca

    Period of Availability: 1/13/2014 23:00 – 2/10/2014 23:00

    Gold: Cr.70,000  Silver: Cr.35,000  Bronze: Cr.15,000

  • BMW M4 Coupé Super Lap: Willow Springs International Raceway

    Period of Availability: 1/13/2014 23:00 – 2/10/2014 23:00

    Gold: Cr.70,000  Silver: Cr.40,000  Bronze: Cr.20,000

Odnośnik do komentarza

Wiem. Właśnie znalazłem rozwiązanie. Kurde, porażka. Nie dość, że gra jest niekompletna i nie zawiera miliona elementów, które JUŻ BYŁY w GT5, to jeszcze felerne patche wydają.  Yhh! Idzie się w(pipi)ić, no ale miodność płynąca z gry nieco uspakaja moje serce.

Odnośnik do komentarza

Ktoś mi może przypomnieć, czy w GT5 jak ustawiona była kamera zza auta, i jak się kręciło gałką w lewo/prawo to pokazywało samochód z boku?

Czy było tak samo jak jest w GT6. Gdzie auta nie ma, a tylko widok z lewej czy prawej strony auta?

 

Bo trochę lipa z tym widokiem. Lubię mieć możliwość obejrzenia auta z każdej strony podczas wyścigu.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej wkurza mnie w tej grze jak wchodzę w info o samochodzie a tam : popularny challenger stuningowany przez ekipę Gran Turismo . Ja chcę oryginał a te stuningowane czy specjalnie zaprojektowane czy nawet wszelkiego rodzaju concepty niech sobie japońce w d...e wsadzą !!!

Odnośnik do komentarza

Hmm czy wszystkie auta "stuningowane przez GT" nie są dostępne też w normalnych wersjach ? ;) Mi się stuningowane akurat bardzo podobają, przynajmniej dają namiastkę kustomizacji z Forzy. Jeśli chodzi o te przypisy przy autach to jest tam mnóśtwo błędów gramatyczno-logicznych, chyba google translator tłumaczył ;)

Odnośnik do komentarza

Co możecie polecić do ostatniego wyścigu Le Mans 24? Potrzeba czegoś mocnego, do 750 PO. Kupiłem na ten wyścig Toyotę 7... Ale ona nie ma przednich świateł, więc jazda w nocy, gdy ekran jest cały czarny - to niezły hardkor :D

Odnośnik do komentarza

Co możecie polecić do ostatniego wyścigu Le Mans 24? Potrzeba czegoś mocnego, do 750 PO. Kupiłem na ten wyścig Toyotę 7... Ale ona nie ma przednich świateł, więc jazda w nocy, gdy ekran jest cały czarny - to niezły hardkor :D

 

Wszystkie auta rekomendowane do LeMans masz w zakładce Recommended Cars 

 

  • Sauber C9
  • Mazada 787B
  • Jaguar XJR-9' 88
  • Nissan R89C' 8

 

No i wisienka na torcie. Delta Wing ale nie ta tylko wersja 2013, dodaj Boost i auto leci jak rakieta, chociaż jest wolniejsze to sprawia że wyścig ma emocje. Znajdziesz ją w Dealership / United States / DeltaWing 

 

Co mnie ciekawi to fakt że autko to początkowo miało być w GT6, potem okazało się że nie ma go na liście aut w grze. Koniec końców jednak jest !  :sweat:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...