Skocz do zawartości

Metallica


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

I grają tam 4 koncerty pod rząd.

 

Metallica Ask Fans To End Show Because ‘We Don’t Sound Good’

 

James Hetfield asked Metallica fans at a show in Copenhagen last night if the band should end the concert because ‘we don’t sound good.’ Alternative Nation transcribed his comments.

 
Hetfield said, “It’s not fair to you guys man, you paid a lot of money to come hear your favorite band, and we don’t sound good. I’m going to leave it up to you man. Would you rather hear us sound better another time?”
 
Fans cheered, encouraging the band to keep going.
 
Hetfield responded, “I love you too, I appreciate that. I want to stop, what do you say?”
 
Fans cheered again.
 
Hetfield said, “Okay. You asked for it, alright. I’ll keep doing my best, alright. I appreciate you guys so much, thank you for supporting us.”
 
Fans who attended the show stated that Hetfield had the flu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=PMsSRPq2VZ0

:frog:

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Larsowi raz wyszło przez przypadek oraz po miliardzie dubli i teraz pewnie ma pełne majty na myśl o SotB live

 

Inna sprawa, że w sumie to on wymyślił ten numer i miał na niego pomysł, więc po 30 latach na coś się przydał wreszcie

Odnośnik do komentarza

Kapitalnie wypada choreografia tancerzy, teraz zamiast machania łbem jest potrząsanie du.pom i takie tam hopsasa. Meata powinna podziękować biberowi i szeroko(pipi)j Kardashian bo to oni obnosili sie z ich koszulkami czym zapoczątkowali chwilową modę na ich logo.

Jestem w stanie zaakceptować zle wybory muzyczne bo takie się tej kapeli zdarzały i to dobrze że zespoły o takiej pozycji jak ww mają na tyle odwagi by eksperymentować z brzmieniem,treścią,tempem ale skaza wizerunkowa to jest coś co ciężko wytłumaczyć tym bardziej że ten występ jest żenujący i chyba dla beki ale czy warto? Pewnie tak bo przecież nie ważne jak się mówi tylko ważne że się mówi. Smutne to.

Edytowane przez Absolem
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Paaanie wyprzedane w pare minut, tak samo Kolonia na którą sam polowałem. Odpuszczam sobie konerty Mety z żalem bo nie zobaczę Kvelertak na "okrągłej" scenie. Ale te ceny... 100 euro za koncercik. W Eindhoven gra Gojira, Testament, Exodus i wiele innych zespołów... Cena? 20euro.

 

Metallice widziałem 4 razy i nawet byłem w "snejku". Wystarczy

Odnośnik do komentarza

Paaanie wyprzedane w pare minut, tak samo Kolonia na którą sam polowałem. Odpuszczam sobie konerty Mety z żalem bo nie zobaczę Kvelertak na "okrągłej" scenie. Ale te ceny... 100 euro za koncercik. W Eindhoven gra Gojira, Testament, Exodus i wiele innych zespołów... Cena? 20euro.

 

Metallice widziałem 4 razy i nawet byłem w "snejku". Wystarczy

Gojira,Testament,Exodus... jakie bandy taka cena. Na metę podobno padły serwery LN przez najazd chętnych na zakup biletu i pierwsza pula poszła w kilka minut.

 

Pierwsze bilety można kupić już w drugim obiegu. Ktoś tam lamentował że cena 1500 na płytę :) ciekawe jak to się ma do imiennych biletów.

Edytowane przez Absolem
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...