Skocz do zawartości

Metallica


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Gożira, Godżira, Godżiła... w Polsce dodaje sie jeszcze (pipi)ę.

 

 

tak w ogóle to słyszałem od znajomego że w Tauron Arenie strasznie słabo jest z akustyką, ktoś potwierdzi?

 

szkoda że Gojira aż w Gdańsku będzie grac, z chęcią bym się przeszedł kolejny raz...

 

Byłem 13 razy na Gojirze... ciągle mi mało  :wub:

Odnośnik do komentarza

Komuś udało się kupić bilet na koncert w Krakowie? Obecnie na livenation jest informacja, że bilety obecnie nie są dostępne.

 

10;20 juz byly tylko pojedyncze na trybuny.

Nie udalo mi sie kupic, ale nie zaluje mocno bo (pipi)e cene dowalili sroga i te bilety imienne na ponad rok przed koncertem...

Przegapilem tez srodowy presale, a mialem kod :(

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że to takie trochę bicie piany jeśli chodzi o bilety. Podobna była sytuacja na bilety Justyny Bimber też w Tauron Arenie w Krakowie (dla córki bilet kupowałem). Biletów niby nie było, ale co jakiś czas się pojawiały bilety na sektor, który rzekomo był już wyprzedany. W przypadku Mety też proponowałbym od czasu do czasu sprawdzać dostępność biletów. Myślę że jeszcze będą.

Z drugiej strony odnoszę wrażenie że łatwiej byłoby się dostać na audiencję do papieża, niż na ten koncert. Bilety imienne na rok przed koncertem bez możliwości zmiany uczestnika, zakaz wnoszenia różnych urządzeń audio-video (aparaty i kamery rozumiem, ale pod tę kategorię można podciągnąć smartfony i depozyt za 50 zł)... Opłaty dodatkowe - administracyjna, za wysyłkę biletu kurierem, za płatność, powodują że bilet zamiast 440 zł kosztuje prawie 500 zł. To jest do jasnej kuśki koncert zespołu metalowego, a nie audiencja u papieża albo jakiegoś Obamy.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Mi udało się kupić dwa bilety na koncert 14go września w Kolonii. Chcialem jechać w sobotę 16go, ale po 10 minutach mogłem nabyć tylko jeden bilet, więc kupiłem co było dostępne.
Czy w Polsce też, do każdego biletu dodawany jest ich ostatni album?

Edytowane przez basbot11
Odnośnik do komentarza

Meta widac wyczuła kase, marketing plyty mieli odpowiedni to teraz beda walic chore ceny na koncert.

A ludzie i tak kupia, w sumie to chciałbym zobaczyć spit out the bone na żywo i Larsa,ktory mam wątpliwosci czyw ogole dalby rade to zagrać.

 

Zrobią mały playback i ugra :) jak po premierze Death Magnetic stope miał z playbacku w Cyanide

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...