Skocz do zawartości

Metallica


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.05.2018 o 09:40, El Loco Chocko napisał:

Jak ktos nie zna ich kanału to polecam.

 

 

Trzeba być smutnym człowiekiem by dawac wyświetlenia randomom które nagrywają swoje reakcje na utwory które "pierwszy raz" słyszą.

To jest tak podle niskie, i głupie, że brak słów. Raz to włączyłem i  teraz ciągle mi  yt proponuje, jest jakiś nawet czop który nagrywa reakcje swojej żony metalowe kawałki, totalna żenada.

Moim zdaniem rak internetu, porównywalny z patostreamem.  A ile naśladowców jest xD Gośc w koszulce deftones robi swoje FIRST HEARING REACTION na kawałek Korna xDDDDD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dorwałem bilety na koncert w Kolonii, tam płyta podzielona jest na 5 sektorów co daje jeszcze lepsze zdzierstwo. Sektor lewy i prawy sektor pod sceną, lewy i prawy sektor za tymi pod sceną i płyta ;) To będzie mój 5 i ostatni pewnie koncert Mety bo za tą cenę ciężko jest mieć ochotę się wybierać na nich :) 

Odnośnik do komentarza

A jak będą grali kiedyś z Gojirą? :)

Mogliby zrobić jakiś koncert na Bemowie, jak za czasów Big 4. Wówczas było cos ponad 100tys, biletów starczyło dla wszystkich. Ogólnie marzy mi się taki polski Rock am Ring, trzy dni piwkowania i dobrej muzyki.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, YETI napisał:

A jak będą grali kiedyś z Gojirą? :)

Mogliby zrobić jakiś koncert na Bemowie, jak za czasów Big 4. Wówczas było cos ponad 100tys, biletów starczyło dla wszystkich. Ogólnie marzy mi się taki polski Rock am Ring, trzy dni piwkowania i dobrej muzyki.

 

Bilety na klubowe koncerty Gojiry to koszt 30/40 Euro więc wolę strzelić 4 klubowe niż 1 Koncert z Metallicą, gdzie Gojira supportuje i każdy tylko czeka aż zejdą ze sceny bo za mocne :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Ja w tym roku będę pierwszy raz. Mety słucham od kilkunastu lat co jakiś czas i te ich piosenki z biegiem lat są coraz lepsze. 

 

Zdecydowałem się w tym roku, bo nie wiadomo ile Hetfield jeszcze pociągnie, a wiadomo, że jak on strzeli kopytami to koniec live'ów. A na horyzoncie nie widać nikogo kto mógłby ich zastąpić brzmieniem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, grzybiarz napisał:

w sensie do któregoś albumu, czy nowsze albumy coraz lepsze?

 

Każdy album dostarcza inne emocje. Nawet Load i Reload dzisiaj się przyjemnie słucha. Oczywiście perły metallici to koncert Seattle 89' oraz San Diego 92' gdzie kawałki brzmią lepiej niż zostały nagrane na krążku i tych właśnie wersji słucham najczęściej.

 

Czterej jeżdźcy - imo najlepsza wersja jaką zaśpiewał Hetfield

 

Spoiler

 

 

 

i creeping death 

 

die

die

die

ayyyyy :banderas: 

Spoiler


 

 

 


 

 

 

Co ja bym dał, żeby być wtedy na tych koncertach :obama: 

14 minut temu, Bzduras napisał:

Zgaduję: @oFi chciał przekazać, że im więcej razy słucha kawałków Mety tym bardziej mu się podobają.

 

Dokladnie tak. 

 

Saint Anger nawet ktoś nagrał bez tych idiotycznych bębnów Larsa (jakby walił w jakieś puste garnki czy o *uj chodziło) i płyty nagle da się słuchać.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, grzybiarz napisał:

ano, live z tamtych lat to całkiem inna bajka, pamiętam koncert (z filmików ofcourse) na placu czerwonym w rosji, Harvester of Sorrow i Creeping Death, to były ciary.

 

MADNESS

 

 

W minucie 4:19 jak nisko helikopter nad ludźmi lata, Kirk o tym w którymś wywiadzie wspominał nawet. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...