Skocz do zawartości

Metallica


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Na Mecie? Jeszcze nigdy nie byłem na trybunach, a widziałem ich 4 albo 5 razy, ale z tego co zauważyłem, to ludzie w większości stali. 

Co za czasy, kiedyś bez problemu można było kupić bilet, a teraz Kaczyński od(pipi)al z 500+ i nie dość że dwa razy droższe, to rozchodzą się w dzień. Niech przyjadą, zagrają z 3 koncerty, to może dla każde starczy. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, dee napisał:

Jak się w ogóle ogląda takie koncerty z trybun? xD

Siedzisz jak w kinie, łuskasz słonecznik, zajadasz popcorn?

Można wstać, czy typy z tyłu cie zyebią za takie zakłócanie porządku?

 

byłem na trybunie bocznej w 2010 i wszyscy stali, skakali, tylko jeden ojciec z synem siedzieli obrażeni, bo im z przodu zasłaniano xd

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.09.2018 o 11:28, YETI napisał:

Oprócz konta w banku, jest jeszcze możliwość kupna poprzez zarejestrowanie się do fan clubu poprzez oficjalna stronę zespołu? 

 

Myslałem, że nie dam rady kupić biletów, ale zarejestrowałem się w fan clubie i dostałem kod na dwie wejściówki :D w sumie to nie było żadnego info, że do klubu mozna się zapisać ot tak sobie i w sekunde miałem na skrzynce kod do biletów. Tylko z tego co widziałem to mogłem kupić wyłącznie te za 480 na trybunie i takie wziąłem.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Stąd https://www.metallica.com/metclub/ tutaj konto załozyłem, potem dostałem kod w mailu, potem wszedłem na https://www.metallica.com i tam wybierasz set tour i trzeba poszukać koncertu w Polsce, kliknąłem na Fifth Member Presale i przekierowalo mnie na ticketmaster i tam użyłem kodu na bilety :) Przedsprzedaż dla fanów była dzisiaj do 9tej, chyba.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Ogólnie teraz żeby dostać się koncert tych topowych, światowych gwiazd, to albo trzeba miec jakies konta w banku, być w fan-clubie, miec ojca w zarządzie ticketmaster, albo furę szczęscia w ciągłym odświeżaniu tej ich z(pipi)anej strony, która nawet nie pokazuje na jakich sektorach są dostępne bilety. Kiedyś się kupowało bilet nawet trzy miesiące po ogłoszeniu koncertu i kupowało się bez problemu, al jak ktoś miał szczęście to kupił tuż przed koncertem pod stadionem w normalnej cenie, dodatkowo bilety były po 200, a nie po 400zł. To samo ze Slayerem w Łodzi, zanim zdcecydowałem się, że pojadę, to bilety były dawno wyprzedane i teraz jak chce kupić na trybuny, to od kogoś za dwa razy więcej. Następnym razem, to w dzień sprzedaży będzie trzeba brać wolne w robocie i od rana napierdalać F5 przez komputerem.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...