Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Sim City ....  a  tak serio to mogę ci polecić : Majesty 2, x-com, anno 2070, endless Space (ale to strategia dla lubiących 4k) oraz ostatni settlersi ci nie F2p a zwykła gra :)   Dodam jeszcze że jak się dobrze bawiłeś przy herosach 3 to daj szanse VI części a szczególnie dodatkowi. GRa z dodatkiem nabiera ciekawszych kształtów a i 2 lata po premierze jest już porządnie połatana. Sam wyhaczyłem w lato z dodatkiem i grałem długo :)

Odnośnik do komentarza

Chlopaki poleccie jakies warte uwagi gry stratregiczne/ekonomiczne, ktore wyszly w przeciagu ostatnich kilku lat, bo kompletnie sie tym nie interesowalem i gralem tylko w Civ 5, Heroesy 3 i Total Wary, a ogralbym cos jeszcze. Raczej turowki niz RTSy, no chyba ze jakis must have.

A to ograłeś? :)

http://www.wykop.pl/link/1803072/pojawila-sie-nowa-wersja-nieoficjalnego-dodatku-do-heroes-3-po-angielsku/

Odnośnik do komentarza

Settlers 7 ogralem (swietna czesc!), a do Endless Space sie przymierzam, bo klimaty mi strasznie odpowiadaja, tylko przeraza mnie troche ogrom gry, ktory na poczatku moze troche przytlaczac.

trudniejsza od homeworlda ale da radę obczaić wszystkie zasady :) Powiem tak sam gram w EU i skomplikowane gry mi nie straszne ale mój kolega od EU i Crusader Kings II się odbił a w endless space się zagrywał. Dla mnie ta gra jest gdzieś po środku jeżeli chodzi o  skomplikowanie między EU a dajmy na to CiV 4 :)

Odnośnik do komentarza

Steamowy Fallout 3 usuwa wsparcie G4WL - http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=745237

 

Podobno jednak nadal trzeba klienta instalować, gdyż bez niego podobno się gra nie uruchomi. Nie ma też achievementów ani mowy o zapewnieniu posiadaczom pudełkowych kopii kluczy Steam (czym osobiście bym nie pogardził). No ale to Bethesda, więc szału się nie spodziewam...

 

Tak czy inaczej, oby na tym się nie zakończyło. Dark Souls czy gry Capcom przede wszystkim bym chciał zobaczyć pozbawione potworka M$.

Odnośnik do komentarza

ivJOMZAzNW6Yi.png

 

Oł jeee. Pięknie działa, żelazne 60 fps i tak dalej. Tylko musiałem wywalić 24Hz ustawienie w panelu sterowania nvidii, bo gra zachowuje sie jak np. Crysis i automatycznie ustawia 24 fps'y.

 

Ale to jest tylko przypadłość telewizorów. Na monitorach raczej nie powinno być takich cyrków.

Odnośnik do komentarza

Port nie jest idealny, ale prawdę mówiąc myślałem, że będzie gorzej. Na moim starociu dwurdzeniowym spokojnie 60fps z minimalnymi spadkami przy większej zadymie wyciągam. Niestety gra jest dość wybredna z dostępnymi rozdzielczościami na niektórych konfiguracjach, z czym i ja musiałem się uporać.

 

Szkoda też, że pada mi nie wykryło - musiałem emulator pada 360 zastosować. No ale poza tym gra działa jak marzenie - na pewno nie gorzej niż na kąsolach. ;p

Odnośnik do komentarza

Oho, Rising po utracie połączenia z internetem się wykrzacza. Czyżby DRM? Durante (gościu z gafa, który "naprawił" Dark Souls na PC) pogrzebał w grze i napisał, że może to być: a) DRM b)błąd w grze. Jeżeli to drugie, to ok, naprawią, ale jeżeli Konami faktycznie wprowadziło do Rising DRM bez zawiadomienia o tym graczy (w opisie gry w sklepie nic o tym nie ma), no to jest słabo.

Odnośnik do komentarza

Gram na Dual Shock 2 z wyżej wymienionym programikiem i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Wszystko działa jak należy, nie muszę marnować kasy na pada 360, a gram perfekcyjnie na jednym z wygodniejszych kontrolerów z jakimi obcowałem. :D

 

Z przejściówkami to różnie bywa. Miałem dotychczas trzy w sumie - jedna przetrzymała mi kilka lat, ale wreszcie coś się w kablu musiało złamać i nie zawsze chwytał. Potem dostałem takie badziewie o kolorze niebieskim na dwa pady (zdjęcie), które było tragicznie wykonane i uparcie nie chciało zadziałać, więc reklamowałem. Koniec końców zamówiłem drugą sztukę przejściówki na jeden kontroler (zdjęcie) i działa jak należy. Kosztuje to grosze, więc nawet jak się coś zepsuje, to strata żadna, a działa to świetnie bez żadnych sterowników. Z emulatorem pada 360 to już w ogóle miód.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...