Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Wszystko to jest na PS4. W tym roku wyjdą 4 exy na ps5? Wymień coś oprócz Spiderman. Który też nie wiadomo czy wyjdzie. 

Na pewno wyjdzie, do tego jeszcze Final 16, plotki chodza o Wolverinie, podejrzewam, ze Sony na bank cos wypluje.

1 minutę temu, PiPoLiNiO napisał:

@easyebo piszesz bezsensu, że coś jest na ps5 i trzeba doliczyć do exów. A są też na ps4 która kupisz za 700 zł. Więc idąc logiką pokemonów z tego forum, po co grać na ps5 jak można na ps4 skoro grafa się nie liczy i pc nie ma sensu. 

Ja pierdole, to nie kupuj Creatin od Pipolino I9 i 4080 - kup sobie Peceta za 3k i graj na LOW. Wydasz 1/4.

Fuck Logic.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, easye napisał:

Na pewno wyjdzie, do tego jeszcze Final 16, plotki chodza o Wolverinie, podejrzewam, ze Sony na bank cos wypluje.

Ja pierdole, to nie kupuj Creatin od Pipolino I9 i 4080 - kup sobie Peceta za 3k i graj na LOW. Wydasz 1/4.

Fuck Logic.

Przestań pierdolić głupoty. Piszesz o 4 exach na ps5 to je wymień. Piszesz jakieś głupoty i fantazje. To nikogo nie interesuje. WOLVERIN w 2023? Jak w 2025 wyjdzie to będzie spoko. LOL 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, creatinfreak napisał:

dokładam jakieś 6k (które mam, ale mi szkoda) kupuje resztę gratów+4080

Sam 4080 kosztuje 6k...

Powiem tak jak chcesz grać w gry blisko premiery to zostaw sobie konsole bo wersje PC są bardzo często niedorobione i co z tego że będziesz miał PCta na papierze 2x mocniejszego niż PS5 jak będziesz czekał na patche które połatają wszelkie niedogodności (np. stuttering). I nie słuchaj PC master race z 4090 u których zawsze wszystko idealnie działa (jak Callisto Protocol które jest optymalizacyjnym śmieciem) xd Co innego jak nie zależy Ci na graniu blisko premiery albo chcesz ograć gry które wyszły jakiś czas temu w 4k/120FPS, wtedy bierz PCta.

Odnośnik do komentarza

Cokolwiek, nie wierze, ze Sony nie ma ani 1 gry na ten rok, bo jeszcze takiego roku nie mieli.

Po 2gie gry zycia ogrywalem na konsoli Sony, a nie na PC - taka prawda. Czekanie 2-5 lat by ograc TLOU, Returnala czy inne sztosy? No ja bym nie wytrzymał...

 

Poza tym kolejna rzecz, o której już wspominałem - zawsze może sie zdarzyc gra, ktora po prostu na PC za chuja nie będzie działać, albo będziesz mial z nia problemy, albo bedzie miala zjebana optymalizacje, albo zostanie wydana na starym silniku - jak do niedawna FIFA/NBA a będziesz bardzo chciał w to zagrać i się wtedy okazuje, ze pecet za 10k chuj jest warty.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, łom napisał:

Sam 4080 kosztuje 6k...

Powiem tak jak chcesz grać w gry blisko premiery to zostaw sobie konsole bo wersje PC są bardzo często niedorobione i co z tego że będziesz miał PCta na papierze 2x mocniejszego niż PS5 jak będziesz czekał na patche które połatają wszelkie niedogodności (np. stuttering). I nie słuchaj PC master race z 4090 u których zawsze wszystko idealnie działa (jak Callisto Protocol które jest optymalizacyjnym śmieciem) xd Co innego jak nie zależy Ci na graniu blisko premiery albo chcesz ograć gry które wyszły jakiś czas temu w 4k/120FPS, wtedy bierz PCta.

Ale wiesz, że calisto dostał patcha dzień po premierze i wyeliminował stutter? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, creatinfreak napisał:

Ty pipolinio też pierdolisz. Gadamy o sprzętach za grube pieniądze a Ty wyskakujesz z PS4. Kto gra teraz na ps4? Dla mnie już dawno umarła platforma. Jak coś jest na ps5 a nie ma na pc/x to jest dla mnie ex. 

Bo ciągle pierdolicie, że nie widać różnicy w grafice. Więc skoro nie widać między dokokszonym pc, to tym bardziej między ps4 a ps5. Przecież to są Wasze ciągłe zjebane argumenty. Pierdolicie to co Wam wygodne, a potem jesteście zaorani i brakuje Wam argumentów. 

 

Skoro grafika się nie liczy, i mam grę na ps4 i ps5, to gram na ps4 bo jest taniej. Proste. 

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PiPoLiNiO napisał:

Bo ciągle pierdolicie, że nie widać różnicy w grafice. Więc skoro nie widać między dokokszonym pc, to tym bardziej między ps4 a ps5. Przecież to są Wasze ciągłe zjebane argumenty. Pierdolicie to co Wam wygodne, a potem jesteście zaorani i brakuje Wam argumentów. 

 

Widać te różnice, ale od czasu jak na konsolach 60 klatek staje się standardem to ludzie jakoś mniej przychylnie patrząc na te PC-ty - w końcu to framerate był najważniejszy kiedy na PC grało się w FHD, a na konsolach nierzadko i natywnym 4K (ale w 30 fpsach).

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Widać te różnice, ale od czasu jak na konsolach 60 klatek staje się standardem to ludzie jakoś mniej przychylnie patrząc na te PC-ty - w końcu to framerate był najważniejszy kiedy na PC grało się w FHD, a na konsolach nierzadko i natywnym 4K (ale w 30 fpsach).

No spoko. Ale zapominasz jakim kosztem jest to 60 fps. Przecież dead Space wygląda jak kaszana. A co będzie za rok? 

Teraz, GearsUp napisał:

 

Nie samą grafiką człowiek żyje, dyski SSD to gigantyczna różnica między starą generacją konsol a nową.

Tu masz rację. To robi różnicę. No ale widzisz. Musisz kupić droższą konsole aby była różnica. Więc analogicznie logiczne, że musisz kupić droższy pc aby mieć kolejną różnice. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, PiPoLiNiO napisał:

No spoko. Ale zapominasz jakim kosztem jest to 60 fps. Przecież dead Space wygląda jak kaszana. A co będzie za rok? 

 

a w jeszcze innych grach wygląda to świetnie, a u Sony - to już w ogóle niesamowicie

 

nie mówiąc już o tym, że na PC też zdarzają słabe porty czy w ogóle problemy z działaniem (jak niektóre gry z XGP)

Odnośnik do komentarza

ech, ale te dyski sa na PC od lat chlopie. 

creatinfreak - czysto hipotetyczna sytuacja, wyobraź sobie, ze sprzedałeś 2 konsole by kupic smoka, nadrabiasz zaległość i nagle w połowie roku czy pod koniec Sony wypluwa multiplayer do TLOU który robią od 10 lat, wszyscy na forum ciorają, hype train, najlepsze multi jakie powstało ever, czytasz posty, patrzysz na swojego super peceta, ale jednak Ci smutno. Za rok dwa może wyplują na PC...

 

 

Może zamiast sprzedawać wszystko złóż pierwszego peceta na 3080, który chodzi za michałki i pograj na monitorze, karte zawsze możesz zmienić, sprzedając starą, ewentualnie 4070TI jak zejdzie ponizej 4k. Też pograsz we wszystko w 100 fpsach+ w 1440p czy UW.

 

Ale też możesz złożyć PC, a kiedyś jak juz wyjdzie cos interesującego odkupić PS5. 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

 

a w jeszcze innych grach wygląda to świetnie, a u Sony - to już w ogóle niesamowicie

 

nie mówiąc już o tym, że na PC też zdarzają słabe porty czy w ogóle problemy z działaniem (jak niektóre gry z XGP)

Świetnie? Horizon 2. 30 vs 60 to różnica w grafie kosmos. Daj przykład gry która między tymi trybami różni się minimalnie. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Świetnie? Horizon 2. 30 vs 60 to różnica w grafie kosmos. Daj przykład gry która między tymi trybami różni się minimalnie. 

 

Nigdzie nie napisałem, że nie ma różnic w grafice.

 

Po prostu odpalasz dzisiaj konsolę w trybie 60 klatek, na dużym ekranie i zaczynasz widzieć, że nie dość, że grafika się zgadza to jeszcze masz płynność obrazu i szybkie wczytywanie. Sam jestem zadowolony z posiadanego PC-ta (i7 9700 i 3060Ti), ale mając teraz wybór ogrania tego samego na PC lub konsoli wybieram konsolę.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, łom napisał:

Nie jak siedzisz w normalnej odległości od TV a nie 1.5m od 77 cali bo tabelka na hdtvpolska tak mówi :yao:

Ona jest normalna. Zresztą zapytaj @creatinfreak czy było mu źle. Było Ci źle? Cierpiałeś grając na oled 77 z 200 cm? Oczy Ci krwawiły? Czułeś dyskomfort zajebistości? 

3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Nigdzie nie napisałem, że nie ma różnic w grafice.

 

Po prostu odpalasz dzisiaj konsolę w trybie 60 klatek, na dużym ekranie i zaczynasz widzieć, że nie dość, że grafika się zgadza to jeszcze masz płynność obrazu i szybkie wczytywanie. Sam jestem zadowolony z posiadanego PC-ta (i7 9700 i 3060Ti), ale mając teraz wybór ogrania tego samego na PC lub konsoli wybieram konsolę.

No z PC robisz dokładnie tak samo. Tylko jest ładniej. Więc w czym problem? 

 

Zwłaszcza, że on chce go używać tylko z tv   i tylko do grania. Odpala i ma. Nawet myszki nie potrzebuje bo kursorem jeździ pad. 

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza

No to ja mogę Ci podac takie fakty zeszłego roku, w NBA 2k pograć na PC nie mogłem.

FIFA miała stary silni, podobnie jak NBA (nie wiem nawet czy 2023 nadal nie ma).

Na 3/4 najlepszych exow ostatnich lat trzeba bylo średnio czekac 2-5 lat.

 

FIFA 23 na PC wymaga ustawień Secure boota, bo tak sobie jakiś debil wymyślił, nie chce tego robic, wiec tez gry na swoim sprzęcie nie włączę.

Deathloop w game passie przez pierwsze tygodnie nie działał praktycznie żadnym sprzęcie, gdy miałem największe cisinienie w niego zagrać.

 

To tak z rzeczy na szybko, które pamiętam.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, easye napisał:

No to ja mogę Ci podac takie fakty zeszłego roku, w NBA 2k pograć na PC nie mogłem.

FIFA miała stary silni, podobnie jak NBA (nie wiem nawet czy 2023 nadal nie ma).

Na 3/4 najlepszych exow ostatnich lat trzeba bylo średnio czekac 2-5 lat.

 

FIFA 23 na PC wymaga ustawień Secure boota, bo tak sobie jakiś debil wymyślił, nie chce tego robic, wiec tez gry na swoim sprzęcie nie włączę.

Deathloop w game passie przez pierwsze miesiące nie działał praktycznie żadnym sprzęcie, gdy miałem największe cisinienie w niego zagrać.

 

To tak z rzeczy które pamiętam.

FIFA zajmuje w BIOS 3 sekundy. Większość płyt ma tą opcję z automatu ustawioną. Dlatego problem dotyczył niektórych. Więc średnio mówić tu o problemie jako takim. Zwłaszcza, że to dotyczy bezpieczeństwa. FIFA jest na tym samym silniku co na konsolach. Reszty nie miałem. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

No z PC robisz dokładnie tak samo. Tylko jest ładniej. Więc w czym problem? 

 

No właśnie o to chodzi - na PC to samo, tylko ładniej i drożej. Na konsoli to samo tylko brzydziej i taniej.

 

W zeszłej generacji z racji HDD-ków i 30 klatek przesiadka na PC robiła znacznie większe wrażenie niż robi obecnie. Ja już Pawłowi pisałem - mieć samego PC-ta to mocno ryzykowne zagranie, bo czasem lepiej zagrać brzydziej niż nie zagrać w ogóle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...