Skocz do zawartości

Najlepsze gry i aplikacje na Androida


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Tak w skrócie czym różni się darmowa wersja SwiftKey od płatnej? Bo właśnie pobrałem wersje free. Fajne to nie wiem jak mogłem wcześniej używać domyślnej okazuje się ze da się trafiać w odpowiednie litery w ułożeniu pionowym telefonu :]

 a chyba to, że po miesiącu przestanie działać słownik i będziesz pisał jak na zwykłej klawiaturze bez podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

Na apkmani jest... Half life 2 do ściągnięcia. U mnie ma google play, nie ma, co by znaczyło, że mój telefon jest niekompatybilny. Niby to exclusive na nVidia shield. Ale co nam szkodzi sprawdzić? :)

Nie ufaj sklepowi - zobacz z apkmania czy hula i wtedy ogarniaj zakup legalny.

Odnośnik do komentarza

Nabralem ochoty na jakiegos fighter managera i od godziny rozkminiam Tekken Arena. Wydaje sie, ze to jest to czego szukalem, zobaczymy jak sie sprawdzi potem.

 

edit: dobra, po dwoch dniach mialem dosc.

 

edit2: ale nadal mam ochote ustawiac trening na noc, by statsy mojego fajtera rosly:) Tamagotchi uzaleznia.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Co do tego Portala, czy Half Life'a "drugiego", to niestety rusza to tlyko na urządzeniu z Tegra4 na pokładzie, czyli nVidia Shield.

---

Co mogę polecić dla ludzików z Andkiem?

Jakiś czas temu, do paczki HumbleBundle, wrzucono Paper Monsters. Platformer, gdzie główny bohater wygląda nieco jak z Terraway, za to levele kończą się jak w LittleBigPlannet (wejście na ten przycisk/ekran w tle). Dla mnie to ładny, ale dość nudny platformer. Komuś może się spodobać:

19192147.jpg

paper-monsters_439927846_ipad_02.jpg

Gra niby za trzy zeta: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.crescentmoongames.papermonsters ale znalazłem też wersję za free:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.crescentmoongames.pmfree

---

Kolejny dziwoloąg, który może się spodobać to...

Brick Game Simulator

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.supersonic.brickgame

Gra nie ma nawet screenów na necie ,a te z google play ciężko wkleić. Śmiesznie wygląda jak ktoś ma wielki smartfon z wyższej półki, a odpala na nim takie coś. No, ale to klasyk - pamiętam jak w '98 pojechałem do kuzyna na ferie zimowe, to wyczerpałem mu baterie, chyba nawet kilka razy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Można przycebulić na Amazonie, jak kto nie ma nic przeciwko instalowaniu ich AppStore. :P Praktycznie 22 dolce za darmo do wydania na gry i appki.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=820276

 

Jedyny problem, to że na Amazonie jest bardzo mało rzeczy, ale jak patrzę to parę rzeczy by się dla mnie mimo wszystko znalazło...

 

Przy czym np. Minecraft zwraca jakieś pół ceny w tych coinach.

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

Moje typy.

 

Gry RPG:

Song of Hero – muzyczne połączenia RPG-a i karcianki dla amatorów Guitar Hero :) Walczymy z potworami na bity.

OmniDig – coś jak Minecraft, wydobywamy surowce, budujemy narzędzia i budowle i walczymy z wrogiem.

Trial By Survival – postapokaliptyczny RPG, zamiast ludzi, po planecie chodzą zombie. Musimy ucieka, zanim zjedzą nasze mózgi :)

Hoplite – retro grafika, poruszamy się po piętrach jaskini i toczymy bój ze spotykanymi wrogami, a także poznajemy tajemnice skrywanego przez wieki sekretu. Dosyć trudna :)

 

Apki:

Money Zoom - do spisywania wydatków, można offline, a po połączeniu synchronizuje się z kontem - zakłada się przez przeglądarkę.

UM Meteo - najlepsza pogodynka, tylko trzeba przeczytać legendę (po angielsku) - ale łatwo sobie można poradzić, bo są tam same podstawowe zwroty. Podaje pogodę co do godziny i naprawdę rzadko się myli.

Last.fm – to nic nadzwyczajnego, ale podaję, bo można scrobblować do Last.fm ze wszystkich odtwarzaczy na telefonie – działa niezależnie, co była pozytywnym zaskoczeniem.

Shazam – rozpoznaje piosenki przez mikrofon. Można „nagrać” offline, a później rozpoznać kawałek jak jest się online.

 

Gry inne:

Dots – moje jedno z lepszych odkryć, gra polegająca na łączeniu kropek :) Bardzo ładny interfejs i wciąga.

Freeze! – to odkryte dzisiaj dzięki stronie http://yourapps.info/gry-na-androida - polecam grę - mroczno-psychodeliczny klimat, jest to gra logiczna. I polecam wspomnianą stronę, buszuję tam już od jakiegoś czasu i co rusz zdarza mi się coś ciekawego wyłapać :) Mnóstwo recenzji i newsów, fajnie się czyta.

 

Odsyłam także do strony, na której wyszukuję sobie gry i paki – to niezła kopalnia wiedzy

http://yourapps.info/gry-na-telefon

Jest tam mnóstwo recenzji i zapowiedz gier i apek urządzenia mobilne pod Andka i iOS.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Hoplite – retro grafika, poruszamy się po piętrach jaskini i toczymy bój ze spotykanymi wrogami, a także poznajemy tajemnice skrywanego przez wieki sekretu. Dosyć trudna :)

 

 

Dzięki stary. Zaje.bisty rougelike - trudny, wymagający, ale szybki i łatwo przyswajalny w zasadach. Trochę taka heksowa turowa gra planszowa. Aż się zastanawiam nad wydaniem $2 na premium wersję ;)

 

Jakby ktoś coś znał podobnego, to chętnie skorzystam.

Odnośnik do komentarza

Google Chrome? Wszystkie są takie same jak dla mnie, bo wyglądają jak Androidowy webkit opakowany w dodatkowe funkcje.

 

Z wyróżniających się jest Firefox i Naked Browser, a prócz tego masz wynalazki jak Dolphin, Boat, Next.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...