Skocz do zawartości

Urazy, kontuzje, eliminacja ze sportów..


Rekomendowane odpowiedzi

Jest tutaj jakis wariat ktory morsuje?

Bylem w tym tygodniu dwa razy po 10 min. Oczywiscie same nogi do jaj bo po co wiecej i powiem wam ze mega. Wszelkie "zakwasy" jak reka odjąl. Nogi jak nowe.

Bedzie chyba trzeba na stale wlaczyc. Wogole jaki klimat (bo chyba logiczne ze nie robi sie takich rzeczy w bialy dzien :yao:) , czolowka na leb, dzika plaża, wchodzisz, z geby leci para, szum rzeki. Jak jakis szaman jednoczacy sie z natura w celu zregenerowania :obama: polecam

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.11.2019 o 17:40, kanabis napisał:

Jest tutaj jakis wariat ktory morsuje?

Bylem w tym tygodniu dwa razy po 10 min. Oczywiscie same nogi do jaj bo po co wiecej i powiem wam ze mega. Wszelkie "zakwasy" jak reka odjąl. Nogi jak nowe.

Bedzie chyba trzeba na stale wlaczyc. Wogole jaki klimat (bo chyba logiczne ze nie robi sie takich rzeczy w bialy dzien :yao:) , czolowka na leb, dzika plaża, wchodzisz, z geby leci para, szum rzeki. Jak jakis szaman jednoczacy sie z natura w celu zregenerowania :obama: polecam

Moja siostra sie w to wkrecila w zeszlym roku, namawiala mnie, ale ja nienawidze zimna xd

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie to nie jest zimno. Bo ja normalnie gore mam w kurtce , czapce itp i tylko cale nogi w rzece. Tez nienawidze zimna wiec wymieklbym i sie zdeprymowal wlazac jak plażowicz w samych majtach :D

Do fury mam jakies 100m ktore musze przejsc w klapkach wiec jedyne co jest chu.jowe to droga powrotna bo nie czulem prawie stop xd Wczoraj tez bylem, zaje.bioza. Ale raczej nie bede wlazil glebiej tylko tak zostane ze do jajec.

29 minut temu, nieobchodzimnieto napisał:

Do wanny nie lepiej wejść?

 

W kranie to masz najzimniejsza wode z 15 stopni

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.11.2019 o 17:40, kanabis napisał:

Jest tutaj jakis wariat ktory morsuje?

Bylem w tym tygodniu dwa razy po 10 min. Oczywiscie same nogi do jaj bo po co wiecej i powiem wam ze mega. Wszelkie "zakwasy" jak reka odjąl. Nogi jak nowe.

Bedzie chyba trzeba na stale wlaczyc. Wogole jaki klimat (bo chyba logiczne ze nie robi sie takich rzeczy w bialy dzien :yao:) , czolowka na leb, dzika plaża, wchodzisz, z geby leci para, szum rzeki. Jak jakis szaman jednoczacy sie z natura w celu zregenerowania :obama: polecam

Pana, poczekaj jak mrozy przyjda. W wodzie cieplej niz na ladzie, a jak wychodzisz, to czujesz jakby Ci igly wbijalo po calym ciele :kaz: 
polecam serdecznie

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Maciucha oszukancu dzis zamoczylem jaja bo w krzyzu mnie nakur.wialo po 2h roweru i wlazlem to zaczely bolec jakby mnie jakies piranie obgryzaly moszne , jedne jajo sie cofnelo , jak zlapalem za wora to myslalem ze sie rozplynelo czy cos a i jeszcze sr.ac mi sie z tego zimna zachcialo :obama: 

Narazie dziekuje , tylko do jajek

  • Haha 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Shen napisał:

Bark przestał boleć kilka dni temu i moge ruszać reka, dzis zrobilem trening z 50% obciazeniem, moze od poniedzialku wroce do normalnych ciezarow

u mnie też progress

już nawet 25 minut na bieżni robię raczej bez bólu i wczoraj porobiłem trochę pompek a podporze tyłem i kilka damskich, bo przy próbie uniesienia kolan z podłogi czułem że brzuchowi się ten pomysł jeszcze niezbyt podoba :yakubu: 

 

o dziwo przy nawet ponad godzinnym graniu samemu w kosza, nic mnie nie boli, a przy tych 25 minutach na bieżni już lekko czułem pod koniec :dunno: 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wczoraj pierwszy od pół roku trening na siłce

trochę pomachałem śmiesznymi ciężarami 30 minut na maszynach, kablach i linach do crossfitu

 

ja pierydolę, biceps tak spięty, że dziś rano nie mogłem wyprostować ręki żeby benisa chwycić i się wysikać :dynia: 

już zapomniałem jakie to piękne uczucie po treningu i fajnie że brzuch nie protestował w żaden sposób na to co robiłem :fsg: 

Odnośnik do komentarza

no tak też się mniej więcej czuję

 

to jest tak niesamowita zmiana perspektywy kiedy zmieniasz opatrunki z ropą i krwią 2 razy dziennie, nie jesteś w stanie chwycić laptopa i przenieść z pokoju do pokoju, bo za bardzo obciążasz szwy, kiedy nie możesz wstać normalnie z łóżka tylko musisz robić jakieś akrobacje bokiem itd, a potem pierwszy przebiegnięty kilometr, normalnie wstawanie z łóżka, wyskok do kosza, ruchanko inne niż tylko ona hop hop, spompowanie bicka po pół roku, bycie w stanie przynieść ze sklepu coś więcej niż tylko prince polo i paczki ziół prowansalskich, takie zupełnie podstawowe czynności których zdrowa osoba w ogóle nie zauważa i nie docenia, no ale ten tylko sie litwo dowie kto cię stracił :banderas:

 

no lajf czejndzink ekspirjens, ale nikomu nie polecam

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Siostrzeniec ostatnio namówił znajomego cygana na karate. Koleś ćwiczył zapasy wcześniej i jest nieźle podjarany, opłacił już cały miesiac i kimono nawet kupił. Na pierwszym treningu wybity mały palec u łapy XD aż się wygiął w stronę wierzchu dłoni. Tak to jest jak się blokuje w stylu "pazury tygrysa" black-belt-photo-master-ken-150.jpg 

zamiast mieć złączone palce, albo zacisnięte w pięść.

Żeby było śmieszniej to ze znajomym szybko pojechali do szpitala na boso i w samych kimonach. Lekki cringe, pewnie pielęgniarki miały o czym gadać do końca dyżuru. Cygan po powrocie stwierdził, że na drugi dzien sobie zdejmie opatrunek i przyjdzie za dwa dni na trening lol

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...