Skocz do zawartości

Urazy, kontuzje, eliminacja ze sportów..


Rekomendowane odpowiedzi

Przepuklina na siłowni może wystrzelić i nie jest fajnie. Kolega opowiadał, że widział jak koleżce podczas ćwiczeń pomiędzy żebrami wspaniałego kaloryfera wywaliło flaka. Chłopisko zwinęło się na podłodze i kwiliło jak świnia zarzynana. Śmieje się z Maciuchy wiadomka, ale Maćkowi prywatnie jako osobie a nie nickowi życzę jak najlepiej i powrotu do zdrowia. :hi:Przepuklina żaden wstyd!

Edytowane przez Jotrazydwa
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

3mce po operacji, już pod 3km podchodzę na bieżni, w końcu bez pasa przepuklinowego, wczoraj i dziś byłem na boisku po godzince samemu do kosza porzucać, już normalnie mogę skakać, dwutakty, rzuty za 3, drybling z duchem, miesiąc temu nie było mowy o takich akrobacjach

 

ku.rwa czuję się jak Kubica po tym wypadku wracający do formy, piękne uczucie :obama: 

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

A u nas wreszcie most zremontowali i moglem pobiegac wałem przeciwpowodziowym prowadzacym na wiochy. Jakie to fajne uczucie biegac po nieutwardzanych sciezkach :banderas:

Szczegolnie po roku nakur.wiania po betonie. Wogole jak inaczej stopa dostaje. Na betonie to po 8km juz mi stopa puchnie i zaczyna dretwiec , a tutaj 10 peklo i zero dyskomfortu zwiazanego z puchnieciem. No i wiadomo ze inaczej tez to na stawy dziala

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Tokar napisał:

Rozjebane stopy, kolana do wymiany, zwyrodnienia stawów. Czy istnieje jakaś aktywność bardziej niezdrowa i niebezpieczna niż bieganie?

No w sumie tak nawet serio mowiac to bieganie wieczorem, zima po miescie pelnym smogu i asfalcie to takie srednio zdrowawe chyba jest :D

 

Jak ostatnio biegalem wlasnie w rejonie gdzie powietrze jest raczej slabszej jakosci to jak wrocilem na chate to bluza je,bala jakbym przy wydechu jakiegos jelcza ja trzymal.

 

No ale wreszcie ten je,bany most zrobili to bede mogl wybiegac w dzicz. Sarenki bede widywal, koniki. Bedzie fajnie

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, maciucha napisał:

a na chuy suwnica zamiast wolnej sztangi? przeciez jak chociaż trochę źle się ułożysz to cały ciężar je.bie staw, bo nie ma jak zrobić korekcji

Szatan mnie (pipi)a chyba podkusił. Całe zycie unikałem suwnicy, nigdy nic tam nie robiłem. Sciagnalem sobie plan treningowy jednego prosa z neta i na ostatnie dwie serie była suwnica na skosie dodatnim jako cwiczenie izolowane, mały ciezar duzo powtorzen. Wystarczylo :dafuq:   nawet mi siebie nie jest żal za głupote

Edytowane przez Shen
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wspolczuje. Nigdy nie mialem zadnej powazniejszej kontuzji , odpukać. Jedynie mialem raz zapalenie nerwu gdzies w okolicach barku. 3 miechy odpoczynku od wiekszych ciezarow przy wyciskaniach zza glowy, zolnierskich i wyciskania na klate na skosie. Tylko odrobine za duzy ciezar i przeszywajacy, hamujacy ruch ból. No ale to juz wspomnienie dawne. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.