Skocz do zawartości

Urazy, kontuzje, eliminacja ze sportów..


Rekomendowane odpowiedzi

no te ceny w sklepie są tak chore że nie mam pojęcia kto to kupuje XD

bluza z napisem 'DZIK' za 250zł? :notbad:

to już można w tej cenie jakąś fajną firmówkę nike czy innego adidasa wyhaczyć

 

białko 700g 90zł? prawie 2 razy droższe od olimpu :notbad: 

 

 

lubie ich, szczególnie owce bo jest fajnym, pozytywnie zakręconym kolesiem z charyzmą i jajem, ale nie aż tak żeby kupowac od niego koszulkę za 120zł :rayos: 

Odnośnik do komentarza

Dostalem 2 lata temu na swieta bluze dzik, jakosciowo bardzo dobre ciuchy, nie jakies szamty szyte w chinach, wiec nie wiem, czy warte mniej niz taki nike czy adidas. 

Ciuchy maja bardzo spoko no i szyja w Polsce, maja wlasne szwaczki co tez podbija cene.

 

Co du supli to sie zgodze, strata kasy. 

 

Jesli chodzi o to co nagrywaja, to sledze glownie kanal Sakera, bo tam sama merytoryka.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

no najpierw sam gryf, a potem dorzuciłem po 5kg z kazdej strony :obama: 

no i na skosie nie czułem aż tak brzucha, ale na płaskim chyba jednak póki co odpuszczę bo przy ściągnięciu łopatek i zaparciu się nogami trochę mi się nie podobało jak duże ciśnienie jest wywierane na brzuch :sapek: 

 

ja pyerdole z jednej strony się cieszę że już mogę coś robić, ale z drugiej jak sobie pomyślę ile czasu upłynie zanim wrócę na normalne ciężary to trochę drga powieka 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak u mnie bylo zawsze wszystko dobrze bylo mimo za na(pipi)iam ostro tak cos mnie w biedrze boli :/

I to tak dosc niezle bo dzis trening odpuscilem. Zaczelo sie od tego ze na sylewstra stalem chyba ze 4h przed scena disco polo  i to glownie opieralem ciezar ciala na lewej nodze. Ale przeszlo za dwa dni. Ale dwa biegi 15km i odezwalo sie znowu. 

 

Zachcialo sie wychodzic z domu , wiedzialem ze to same klopoty moglem jak wiekszosc wylogowac sie z forum i ogladac netflixa :frog:

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, kanabis napisał:

tak cos mnie w biedrze boli :/

Mnie w Lidlu czasami.

 

Mogłeś wymusić jakiś nienaturalny ruch na biodrze, ja bym najpierw porządnie zrollował wszystko w jego okolicach, łącznie z grzbietem i pośladami, całe nogi, bo to może być napięcie z dolnych partii. No i rozciąganie mięśnia biodrowo-lędźwiowego też robi robotę. To polecam na stałe włączyć.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

A ja ku.rwa skręciłem kostkę, pierwszy raz w życiu. Człowiek całe dzieciństwo skakał, latał, uprawiał sport i nic mu się nie działo (no dobra, czasem się podziało), a na starość se kuku robi. Początek roku jakieś strzyknięcie w krzyżach, które też się okazało niebagatelne i ciągnie się do dziś, teraz to, ehh, to jest chyba ta słynna trzydziestka na karku. 

 

Jakieś doświadczenia z tym urazem, rady na przyszłość etc.? Oczywiście mam w otoczeniu osoby z którymi się konsultowałem, ale zawsze się przyda spojrzenie innych ćwiczących. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

I chu.j smialem sie z was polamancow az i mnie kara boska sięgła , dobrze ze tokio przelozyli.

 

Nie moge biegac. Podudzie mnie nakur.wia. Z poczatku myslalem ze przesililem kosc piszczelowa, albo łydke lub achillesa. Ale kur.estwo nie przechodzi z miesiac jak nie lepiej. 3 dni pauzy , myslalem ze przejdzie. Niet. Teraz mam zamiar zrobic tydzien przerwy, kupilem jakas masc ibuprom sport, nawet zapisalem sie do fizjo na czwartek. Tak sie nie da zyc. 

 

Po glebszej analizie okazuje sie ze mnie na(pipi)ia zaraz obok kosci piszczelowej. Tak jakby pionowy pasek niemal przez cale podudzie. Kumpel mowi ze mial podobnie i ze to byla powięź. Co zabawne na rowerze nawet na najtwardszym przelozeniu nie boli, przysiady ze sztanga, wykroki? Nic. Ale bieganie, skakanka naku.rwia niemilosiernie. Cos odpowiedzialnego widocznie za skok/ruch do przodu. Zadne rolerki nie pomagaly. No zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...