Skocz do zawartości

Beyond: Two Souls


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

gra 8/10. Kto chce zagra - kto nie, nie. Widze ze ktos jest mega zawiedziony i nie ustapi dopoki nie przekona swiata ze to wlasnie jego opinia jest ta ktora trzeba poprzec. Zmarnowales swoj czas podczas grania i marnujesz 3x tyle chodzac po forach i cytujac ludzi ktorzy spiracili gre aby przekonac innych o swojej racji. Od lat nie pisze na forum ale pewne rzeczy widze tu sie nie zmieniaja...

Odnośnik do komentarza

w przypadku tego typu gry kogo obchodzą jakieś recenzje ludzi którzy wspólnego z każdym mają tyle, że mają parę oczu, nos i uszy. IMO każdy powinien to zaliczyć samemu i dowiedzieć się, czy mu się spodobało. podobno technicznie jest świetne, a w grze w któej najważniejszy jest scenariusz do technikalii powinno się ograniczyć recenzję

 

to gra, którą każdy powinien ocenić sam.

Odnośnik do komentarza

to nawet nie są recenzje, tylko opinie, ludzi takich jak my, jak wolisz słuchac opinii ze stronki która ma ładny design i dużo kolorków to spoko, tez czekam ;]

no sorry ale jak ktoś piszę recenzję, cytuję: "Game of the year, game of the year, game of the year..." i Ty uważasz, że jest to opinia, to ja jednak wolę poczekac na IGN. 

 

edit:

http://www.ppe.pl/recenzje-524-recenzja_gry__beyond__dwie_dusze.html

 

hohoho

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

KOSO:

 

Ocena: 3/5 - Można

 

 

Mielu:

 

PLUSY:

  • Bardzo dobra gra aktorska
  • Bardzo dobra polska wersja
  • Sterowanie łatwe do opanowania
  • Ciekawie poprowadzona opowieść
  • Grafika (cudo!) i muzyka

MINUSY:

  • Złudzenie swobody (wybory nie mają znaczenia)
  • Samograj
  • Przesyt motywów
  • Tanie chwyty
  • Cage za dużo dopowiada

 

7/10

 

 

 

PS3site :

wiadomix :P

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

to nawet nie są recenzje, tylko opinie, ludzi takich jak my, jak wolisz słuchac opinii ze stronki która ma ładny design i dużo kolorków to spoko, tez czekam ;]

 

 

ok, czyli moje zdanie pokrywało się ze stronkami typu edge, gametrailers, ign, eurogamer i destructoid, sadzę zę nie przesadziłem z moim 3/10.

 

ok.

Odnośnik do komentarza

Osoba trzezwa ktora zamowila gre przejdzie ja raz dwa, przekona sie ze to padlina i szybko sprzeda.

Dodatkowe zakonczenia obejrzy na youtube bo wiecej tej gry nie bedzie chciała na swoim dysku/polce.

 

Az mi smutno ze tacy aktorzy padli ofiara uwe bolla, bruce willis w apocalypse wyszedł na tym o wiele lepiej ;]

Odnośnik do komentarza

CDA www 4-/6

 

 

 

Plusy
- efektowna grafika
- sypie trofeami w tych, którzy sobie dobrze radzą z QTE
- bardzo przystępna
- sterowanie smartfonem czy tabletem działa bardzo dobrze
- czas przed ekranem upływa przyjemnie

Minusy
- historia nie porywa
- mnóstwo zakończeń, ale żadne naprawdę dobre
- wiele wyborów jest tylko pozornych

 

Edytowane przez Mejm
Odnośnik do komentarza

 

 

jakim trzeba byc plepsem umysłowym by twierdzic ze Beyond przewyzsza w jakimkolwiek momencie Lat of Us?

Z pełną oceną się wstrzymam do ukończenie BTS ale po filmikach wygląda że przewyższa graficznie. To już mocno subiektywne ale mnie bardziej wciągnęło oglądanie gameplayu na youtube niż TLOU w którymkolwiek momencie podczas grania więc fabularnie też się może bardziej podobać.

Odnośnik do komentarza

magazyny potwierdzaja wszystkie moje zarzuty, wiec niczego sobie nie wymyslilem, a gra jest o wiele gorsza niz mozna wywnioskowac z  recek.

Tym bardziej  ze w tych czasach 6/10 to tak naprawde rzecz niegrywalna i beznadziejna.

 

Czekam az wiecej osob przejdzie, nie moge sie doczekac wyliczania baboli, bedzie trzeba je podzielic na epizody.

Odnośnik do komentarza

Nie, w dzisiejszych czasach gra z oceną 6/10 to po prostu pozycja, którą zwykły gracz sobie odpuszcza, bo nie starcza mu czasu na ogranie wszystkiego więc woli grać w gry od 8/10 w górę aniżeli w dół.

Ja na pewno podczas gry nie będę nic ukrywał, że coś mi się nie podoba, bo wydałem na grę kasę. Przecież chyba o to chodzi aby ustrzec w razie czego innych. Przy GTA V mimo wszystko pisałem co mi się nie podoba, bo nie ma gier bez błędów. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...