Skocz do zawartości

Call of duty Black Ops 2


Rekomendowane odpowiedzi

Hej - ta gra mi pierwszy raz zrobiła nie tyle co slide show co włączyła slow motion - i naprawdę to przeszkadzało w grze. Pierwszy raz widzę takie coś w COD'zie w singlu i pierwszy raz mi to po prostu przeszkadza - skończyłem 3 misję i tam na koniec gra załapała niezłego przymuła na jakieś 20 sekund dwa razy - co prawda dużo się działo ale jak dotąd nie pamiętam takiego czegoś w żadnym COD'zie... Nie jestem jakimś maniakiem i nie liczę klatek no ale (pipi)a... W drugiej misji też silnik miał chyba problem żeby się wyrobić ale było to trochę dziwne bo dotyczyło tylko sterowanej przeze mnie postaci.

 

I to jak dotąd najłatwiejszy COD w jakiego grałem - i jakoś tak mam wrażenie że się mało nastrzelałem, tutaj coś odpaliłem, tutaj zahackowałem i tak w sumie przebiegłem te 3 misje - nigdzie się nawet nie zatrzymałem żeby postrzelać :confused: . Co prawda to początek ale myślałem że na Veteranie będzie to chociaż poziom MW3...

 

Gram w ver. na PS3.

 

 

Tony Todd nie dość że podkłada głos Adm. Briggsowi to jeszcze dał mu swoją twarz xD

 

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

od paru godzin calkowicie niegrywalny stal sie multi, wywala ,rozlacza , w opcjach multi laguje.

 

 

 

Nie jestem w stanie skończyć żadnego meczu, bo zawsze wywali... Troche fail na starcie, ale można się było tego spodziewać.

Minusy grania na premiere,w Cod na ps3.

Odnośnik do komentarza

JAKIE (pipi) PROBATION???!!!!!

 

Nie dosc, ze gra mnie sama zmusza do restartow i co chwile uwala polaczenie to teraz jeszcze nie moge grac, bo mnie PRZEZ BADZIEWNE SERWERY, wywalilo kilka razy i mam czasowego bana...

 

W dodatku nie dzialaja kody z edycji hardened i care, WSZYSTKIM.

 

Dno wieksze niz na premiere MW3

 

Za co dostałes czasowego bana?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o grafikę i działanie, to w ps3 jest naprawdę biednie. W multi wygląda brzydko, ale ma przynajmniej stałe 60 fps, czego nie można powiedzieć działaniu kampani. Ale jeśli chodzi o grywalność to jest imo świetnie. Już pierwsza misja zjada całą kampanię w MW3 pod względem epickości, w multi strzela się świetnie, a mapy z tych co widziałem są kapitalne, lepsze od tych nudnych z MW3.

Odnośnik do komentarza

Ci co kupili gre na PS3 sami sobie winni. A byli wielokrotnie ostrzegani. Coz...Polski gracz mądry po szkodzie.Najbardziej to sie dziwie tym, ktorzy posiadaja obie konsole, a BO2 kupuja na PS3...Tylko powinszowac... :wacko:

No ja kupiłem dlatego że do ewentualnego multi na FR na PS3 mam prawie 100 osób a na X'sie 20. Z czego na X'sie to większości hejterzy COD'ów wszelakich więc...

 

Jeśli chodzi o grafikę i działanie, to w ps3 jest naprawdę biednie. W multi wygląda brzydko, ale ma przynajmniej stałe 60 fps, czego nie można powiedzieć działaniu kampani. Ale jeśli chodzi o grywalność to jest imo świetnie. Już pierwsza misja zjada całą kampanię w MW3 pod względem epickości, w multi strzela się świetnie, a mapy z tych co widziałem są kapitalne, lepsze od tych nudnych z MW3.

 

Nie grałem jeszcze w multi - ale z ciekawości zapytam - zrobiłeś tą opcjonalną instalację tekstur czy jeszcze nie?

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...