Skocz do zawartości

Call of duty Black Ops 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie grałem jeszcze w multi - ale z ciekawości zapytam - zrobiłeś tą opcjonalną instalację tekstur czy jeszcze nie?

Tak, zainstalowałem je jeszcze przed zagraniem w multika. I chyba zbyt surowo oceniłem oprawę, nie jest taka zła, jak się już człowiek wciągnie w rozgrywkę i HEADSHOOTY :D

Odnośnik do komentarza

Co wy gadacie, grafika na PS3 jest ładna i wyglada o niebo lepiej niż w MW3. Zero spadkow fpsow jak w przypadku Black Ops 1. Zywe kolory tez prezentuja sie ciekawie. Ogólnie jestem mile zaskoczony.

 

Owszem grafika jest ładna, ale niska rozdzielczość razi po oczach aż boli. Płynnie jest to fakt, mapy są fajne i dosyć duże. Taki Aftermatch jak na warunki CoD jest wielki i czasami trudno znaleźć kogoś do ubicia.

Pewnie taka specyfika silnika graficznego - mapy mniejsze jak w MW3 chodzą w wyższej rozdzielczości, wyglądają ładniej i mają więcej efektów cząsteczkowych (kolorystyka to inna historia, bo stonowana jak w MW3 mi osobiście bardzo odpowiada). Mapy większe jak w BO2 działają w niższej rozdzielczości i wyglądają gorzej. Duże mapy w MW3 jak np. Black Box albo Foundation lubiły zaliczyć dropy.

Na plus BO2 na pewno płynność działania - jest płynnie, szybko i dynamicznie, strzela się fajnie.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

"Kaszaniasta" :D Najlepsza kampania ze wszystkich CoDów, to dla niej kupuję kontynuację.

Misja w Bajkonurze, Sympathy for the devil Rolling Stonesów podczas misji na rzecze,

klimat Zimnej Wojny zionący wnet z ekranu. Hudson, Woods, Mason - mam nadzieję, że gracz nie ogląda ich tylko w domu opieki, jak to widziałem na trailerach ;)

 

Kyo: Oznaczamy spoilerki ;)

Edytowane przez Kyo*
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
' timestamp='1352892298' post='2721645']

Hudson, Woods, Mason - mam nadzieję, że gracz nie ogląda ich tylko w domu opieki, jak to widziałem na trailerach ;)

 

Kyo: Oznaczamy spoilerki ;)

lekki spoiler

 

gramy Woodsem i Masonem kilka misji

 

 

B. cięzki spoiler inside ;)

 

 

Woods zabija Masona myslac, ze to Mendendez, Menendez przestrzeliwuje mu kolana stąd Woodsa w 2025 oglądamy na wózku, Menendez zabija Hudsona, patrzy na to wszystko mlody David Mason. Kravchenko żyje i przyjezdza czolgiem w Afganistanie like a boss, potem i tak dostaje kulke w leb od Woodsa.

 

Odnośnik do komentarza

Krotka opinia dot. multi:

 

Black Ops 2 to spore zaskoczenie, po swietnej jedynce, spodziewalem czegos podobnego, wszelakie newsy o scorestreakach, malych mapkach nastrajaly mnie bardzo pesymistycznie, male mapy + duzo streakow = chaos i padaka. Jednak tak nie jest, zdobyc najbardziej upierdliwe streaki jest ciezko (wczoraj tylko raz VTOLa udalo mi sie zdobyc wraz z EMP i oprocz tego w zadnym innym meczu ich nie uswiadczylem). Mapki rowniez mnie zaskoczyly, nie sa takie male jak sie spodziewalem, wiec mozna troche polatac przez co rozgrywka nie jest az tak szybka i chaotyczna jak w MW3 (gralem troche podczas darmowego weekendu na steamie - wytrzymalem 1 dzien). Lagi, rano kiedy burgery spaly i wiekszosc ludzi pracowala bylo super, dlatego mam nadzieje ze jak natlok na serwery opadnie, bedzie swietnie. Kolejny naprawiony mankament to granaty, ktorych nie mozna ciskac na pierdyliard metrow, teraz sa ciezsze i przydatne tylko na bliski/sredni dystans (takze koniec wyciagania ludzi na respach z poczatku mapy).

 

O broniach nie ma co pisac, poki co wydaja sie zrownowazone, ale za malo z nimi latalem by cos wiecej powiedziec, wiem tylko ze shotgun nie ma juz nieziemskiego zasiegu co mnie bardzo cieszy.

 

Graficznie jest straszna padaka, odpalilem grę na PC w full HD i max detalach i mnie wniotlo w fotel, przepasc jest OGROMNA. Jednak jak wiemy, nie to jest tutaj najwazniejsze. Dzwieki za to, ogromny postep, wreszcie bronie nie brzmia jak repliki ASG ktorymi sie bawilem kiedys, dzieki tej poprawie, teraz strzelajac czuc ze sie laduje z prawdziwej broni (choc do takiej ARMY 2 to i tak jest bardzo daleko). Mialem tez juz wiele rozpierduch i nie uswiadczylem jeszcze spadkow FPS co nastraja bardzo optymistycznie pod tym wzgledem.

 

W ogolnym rozrachunku warto moim zdaniem wskoczyc w te czesc jesli komus sie BO1 podobalo, a MW3 uwazal za jakis zart od IW (widac odejscie szefow na dobre im nie wyszlo). A jesli ktos jest uprzedzony no to wiadomo olac to, zmiany sa, pocieszne, ale nie na tyle aby zmienic czyis punkt widzenia o 180 stopni wzgledem tej serii.

Odnośnik do komentarza

No niestety od godziny ok. 20.00 do kilka minut po polnocy nie dalo sie grac w standardowe multi - mowa o PS3.

 

Mozna bylo grac tylko w lidze, gdzie juz wszystko mamy odblokowane - zatem nie ma tej frajdy ze cos samemu "odkrywamy".

Jeden plus ze mozemy sobie "potrenowac" na kazdej broni z kazdym mozliwym dodatkiem i pozniej w "zwyklym" multi nie tracic cennych zetonow na odblokowanie czegos czego nie bedziemy uzywac.

 

Jak w MW3 przez wiekszosc czasu gralem wylacznie SMG (plus karabin Type95) to w tej czesci jakos nie moge sobie wybrac ulubionej broni z tego asortymentu.

Jak sie jeszcze dolozy tlumik to wogole nie czuje mocy broni.

Dobrze za to strzelalo mi sie podstawowym karabinem szturmowym (jak odblokowalem Type95 to bardzo sie ucieszylem - super sie z niego strzelalo w MW3 - niestety - karabin juz nie strzela burstem sad.gif)

 

Btw uzywacie tego kolimatorka co zaznacza czerwonym rombem przeciwnikow?

Pobiegalem z tym troche i cos czuje ze zaraz beda lamenty ze to taki lekki cheat, bo niezle pomaga w "rozpoznawaniu" wrogow z daleka.

Wystarczy przez ten wizierek "omiesc" okolice i zawsze kogos wylapie.

 

Mam nadzieje ze dzis da sie grac juz w standardowe multi, bo jak nie to sie lekko ....

Odnośnik do komentarza

Poki co pogralem niewiele,ale juz widze, ze to co cytowal Mazzeo to stek bzdur. Mapy jak dla mnie sa o wiele fajniejsze niz w MW3 i przede wszystkim ladniejsze graficznie! Gra w cale nie jest za szybka, wszystko dziala idealnie plynnie, a kill strikei sa trudniejsze niz w poprzednich czesciach. Zagralem pare meczy i w zadnym nic nie latalo mi nad glowa!

Prawie jak nie COD...

Tak jak myslalem, na pierwszym miejscu u mnie jest teraz HALO 4, ale COD bedzie swietnym przerywnikiem.

 

Edit: ktos probowal VETERANA? Mam nadzieje, ze nie podniesli bardziej poziomu trudnosci...

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak ktos ma problem z lagami to polecam ustawic preferencje wyszukiwania na najlepsze, w liscie gier nalezy wcisnąc kwadrat i tam sie wybiera

 

ogólnie gra sie bardzo fajnie, puki co wydaje sie ze wszystko jest ładnie wyważone, mapy są dobrze zrobione, bronie ciekawe, bardzo dobre multi w trzech słowach

Edytowane przez Pawel_S5
Odnośnik do komentarza

Chodzi Ci o kampanię na Veteranie? JA wczoraj skończyłem kampanię na VET i jak do tej pory to chyba najłatwiejszy COD w jakiego grałem. Ani jednego trudnego momentu nie było a co więcej jakoś takie mam wrażenie że strasznie mało się nastrzelałem :/ Dzisiaj się wezmę za Challenge w kampanii ale z tego co widziałem można je robić na każdym poziomie trudności i się chyba sumują.

Odnośnik do komentarza

Parę godzin w multi mi już zeszło i na razie podoba mi się. Szukałem multi na krótkie sesje, nowy MOH niestety zawiódł, więc kupiłem BO2, bo jedynka mi się podobała. Nowy system punktowania jest bardziej przyjazny, punkty lecą nie tylko za kille. W czasie tych dwóch pierwszych dni jest masa problemów by nazwać granie przyjemnym, grę kilka razy zacięło, a wieczorem nie dało się połączyć z normalnym multi, grać można było tylko w lidze i w zombiaki, próbowałem się połączyć i próbowałem aż w końcu przysnąłem :] Fajne jest to, że dwoma przyciskami można wyciszyć wszystkich oprócz swojego teamu, rozbawiło mnie to, że jak ze znajomym gram w przeciwnych drużynach to po śmierci kilka sekund Cię słychać, można wtedy posłać kilka ciepłych słów ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...