Skocz do zawartości

Call of duty Black Ops 2


Rekomendowane odpowiedzi

cale szczescie ze na x360 nie ma takich problemow z multi wczoraj wieczorem / nocy pogralem i nie bylo zadnych problemow uff,

 

mapy sa bardzo fajne, duzo lepsze niz w mw3 no i jest duzo mniejszy chaos jak dla mnie na +

 

co do singla rozegralem 2 misje na normalnyym poziomie trudnosci i moze faktycznie zacze od nowa na veteranie skoro nie daje tak popalic ;)

Odnośnik do komentarza

Skończyłem kampanię. Tak jak przeczuwałem, jedynka pod tym względem lepsza. Drony i te misje w niedalekiej przyszłości nie dają takiej frajdy jak Zimna Wojna w jedynce. I nie wyobrażam sobie (!) by w tego Black Opsa grać na niższym poziomie niż Veteran. Grajcie na Veteranie - nie bójcie się tego poziomu trudności, bo wcale nie jest trudno. To jest normal+/hard- w dawnych grach. Im nowsza część, tym prostsza gra. Na niższym poziomie trudności przez grę się chyba przebiega, na szczęście nie próbowałem ;)

Mogli też sobie darować ten koncercik na końcu. Kto skończył, wie o czym mówię icon_wink.gif Potem jak sie gra drugi raz, to ma się w głowie ten koncert i główny bad guy budzi politowanie icon_wink.gif Choć kawałek świetny.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

niby zmów cod ale jakoś inaczej mi się w to gra:) narazie straszne baty dostaję :)) in plus to moim zdaniem świetne mapy masa balkoników drabinek wszędzie idzie wleź (w mw3 była prostota do bólu) mniejszy chaos mniej badziewia lata po niebie :)(sam na kilka meczy może raz albo dwa jakiegoś killstreka ustrzeliłem :))/ in minus to hm faktycznie jeszcze żadna broń mi nie podeszła jakieś takie nijakie zabawki na kapiszony, no i resy do poprawy bo padaka straszna. W ogólnym rozrachunku myślałem że będzie gorzej ale jest całkiem całkiem, znów będziemy psioczyć że to samo co rok temu ale co tam i tak wszyscy będą grać do następnego coda:))

Odnośnik do komentarza

To chyba najslabszy COD od lat pod wzgledem singla. Dzwiek jest jeszcze slabszy niz w MW, a oskryptowane misje albo totalnie juz mi sie przejadly, albo po prostu juz nie robia zadnego wrazenia, niektore zas sa juz tak przegiete, ze az glupie. w Fabule tez sie nie wciagnalem zbytnio, mam 2025r a chlopaki z wywiadu trafiaja na opowiadanko do domu starcow...

Srednion tez podobaja mi sie proby infitracji, badz obrony danej bazy, ale moze na Veteranie panuje zbyt duzy chaos. jestem naprawde fanem COD, ale poki co na tej czesci sie zawiodlem...

 

O dziwo gra za to posiada jeden z najlepszych trybow multiplayer w jakie gralem. Az przyjemnie sie gra. Jutro z kumplem sprawdzimy Zombie, ale jezeli beda tak wciagac jak fale w MW, to na bank troche przy tej grze posiedze!

Edytowane przez easye
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kampania w jedynce była dużo lepsza to fakt, ale i tak nie jest tak źle. milo się zaskoczyłem ze są 4 zakończenia i ponoc rzeczywiście decyzje które podejmujemy maja tam jakiś wpływ :) ciekawe czy znacząco czy jednak na jedne kopyto.

 

Jak skończę cala kampanie, nabije prestiż oraz ogram zombie, dam ostateczna opinie ale póki co Black Ops zjada Mw2 & 3 na śniadanie pod każdym względem

Odnośnik do komentarza

ale macie lipe, na xboxie wszystko smiga, wczoraj w nocy bylo cos 720 tys osob i nic nie lagowalo,

 

skonczylem kampanie, w sumie taka sobie, zakonczenia bez rewelacji, jedynie sie wkurzylem bo przez przypadek odpalilem nowa kampanie i mi pokasowalo challenge ;/ bedzie trzeba grac od nowa i w sumie bede sie staral o najlepsze zakonczenie, ewentulanie zobacze je na youtube :D

Odnośnik do komentarza

Witam!

Jestem Liderem klanu HitTerS, grającego na platformie PS3. Jesteśmy wileokrotnymi Mistrzami Polski wcześniejszych części CoD w rozgrywkach on-line. Naszym kolejnym przystankiem jest właśnie BO2, stąd też rozpoczynamy nabór do naszej drużyny. Mam nadzieję, że na forum ppe znajdą się chętni do pomocy w wywalczeniu kolejnych mistrzostw na rodzimej i światowej scenie, tacy, którym znudziła się walka w pojedynkę, charyzmatyczni teamwork'erzy. Generalnie poszukujemy ambitnych graczy, od których oczekujemy:

 

- bardzo dobrej komunikacji (HS obowiązkowy)

- zagospodarowania czasu na grę w godzinach wieczornych

- nieprzeciętnego skill'a

- wysokiej kultury osobistej

 

Jeżeli spełniasz nasze podstawowe wymagania i jesteś zainteresowany walką o najwyższe trofea złóż swoje podanie. Aby to zrobić odwiedź dział Rekrutacji na stronie klanu.

 

Osoby, które przypadną nam do gustu zaprosimy na testy.

 

Pozdrawiam

YN79

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...