Skocz do zawartości

Crysis 3


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Chciałem tylko napisać, że ta gra jest mega mega nędzna. Udzielam Sony oficjalnego ostrzeżenia, za wrzucanie takiego szajsu do PS Plus. Cierpiałem grając, naprawdę. Skonczyłem w życiu wiele, wiele gier, wśród nich też parę crapów, ale to co prezentuje sobie Crysis 3, to jakas aberracja, błąd w matriksie. Krótkie to, framerate z tyłka, strzelanie do ludzikow CELL jeszce fajne, ale już walka z Cepidami jest porywające jak czytanie Dzieł Zebranych Lenina. Fabuła? Nawet nie siliłem się zgłębiać. Takie gry powinny być przeznaczone dla typów pokroju Breivika czy Mariusza T., jako dodatkowy środek karny. Takie gry powinny być wysyłane dzieciom w Sudanie, by w swych wioskach bez prądu i żarcia miały jakiś powiew cywilizacji. Takie gry Masorz co tydzień wyławia z kraty w Sewiku, spośród odciętych głów,  gówien i padów do PS4. Cierpienie i frustracja to dominujące odczucia towarzyszące nieszczęsnikowi odpalającemu ten tytuł. I ogromna ulga, gdy  docierasz do konca. Po wlace z bossem, której wykonanie chyba outsource'owano do jakiegoś gimnazjum w Bieszczadach czy innego Ośrodka Pomocy Społecznej.  Zbrodnia. Nie polecam.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dwójkę przeszedłem dwa razy- na pc i na ps3. Trójkę dostałem z plusa i .... 

 

 

... i szajs. Pograłem z godzinę-dwie i odrzuciło mnie. Czuć że robione na odwal. Grada jakaś taka z dupy, niby szczególowa, ale framerate i rozdzielczość tragiczne. Fabuła nie porywa. Wywaliłem z dysku bo szkoda mojego cenengo czasu na takie średniaki.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jedynka ma jedna zasadnicza wade, ktora rzutuje na calosc - zarzadzanie kmbinezonem i pobor energii, ktora znika raz dwa. Dwojke sobie cenie za uproszczenia i gralo mi sie wysmienicie (nawet fabula dawala rade). Trojke ogrywam teraz i poki co zle slowo moge powiedziec jedynie o fabule. Brifingi jak w CoD - nie wiesz co gadaja i czemu idziesz tam gdzie idziesz. Acha, na + jeszcze, ze typ gada chyba glosem Optimusa Prime'a.

Odnośnik do komentarza

W takie gry jak Crysis gra się niestety panowie na PC only. Na konsoli takie strzelanki nie przejdą z powodu, że primo - cała grafika została zjedzona przez nędzne podzespoły ps3; primo(ultimo) - na pc o wiele wygodniej się gra na zestawie mysz + klawiatura i grafika jest również niczego sobie.

 

Na ps3 nie polecam

Na PC jest znośnie ale bez szału

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W Crysisy wszyscy grają typowo dla grafiki. Z tego słynęła ta seria i nic się w tej materii już nie zmieni. Gejmplejem seria już tak nie stoi. Oczoyebne wykonanie zżera po drodze AI, wymiany ognia nie są tak dynamiczne jak w typowych strzelankach a podchodzenie stealth na dość rozległych poziomach to w sumie patent z du.py i zostaje kampienie z camo i wybijanie z łuku - ten element przynajmniej sprawiał mi frajdę. Ale najważniejsze, że dało się w to grać.

 

Potem zostaje niedosyt w stylu - "ale to musi wyglądać na ultra high"  -  takie serie powinny być przeznaczone tylko dla PC.

Edytowane przez Nemesis
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...