Skocz do zawartości

The Evil Within


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że i tak chodzi w tych 30fpsach przez większość czasu na ps4/xo bo:

 

 

Not even an overclocked i7 and the fastest GPU on the planet can run The Evil Within at 1080p60. Digital Foundry reports

xDDDD

Gra która wyprzedza własne czasy. Crisis'y wymiękają...

 

 

Wychowałem się na wspomnianych wcześniej SH, Residentach itp ale niech mnie cmokną w dzyndzel! Za taką lipę (no kaman... Poniżej pewnych granic schodzić nie wolno.) ja im płacić nie będę. Używkę za 70 zł kiedyś tam najwyżej wylicytuję.

Głosuję portfelem i ch.j.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra skonczona, calosc zajela mi 15 godzin 20 minut smile.png

 

Bardzo przyjemny szpil, klimat wylewa sie z ekranu, potyczki sa emocjonujace do samego konca (glownie z powodu malej ilosci amunicji), gdyby nie wpadki techniczne byloby bez zastrzezen, do tego fabula, od poczatku do konca jest na zasadzie (tak jak andzej wczoraj to napisal) "czesc, jestem detektywem, jest jak jest, idziemy dalej, koniec gry".

 

Gra nie wyjasnia wielu watkow i wszystko praktycznie jest otwarte na sequel. Lepiej zeby sie dobrze sprzedala, bardzo chetnie zobaczylbym TEW2, widze tu potencjal na marke a la Silent Hill.

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Dobrze, że i tak chodzi w tych 30fpsach przez większość czasu na ps4/xo bo:

Not even an overclocked i7 and the fastest GPU on the planet can run The Evil Within at 1080p60. Digital Foundry reports

xDDDD

Gra która wyprzedza własne czasy. Crisis'y wymiękają...

 

 

Wychowałem się na wspomnianych wcześniej SH, Residentach itp ale niech mnie cmokną w dzyndzel! Za taką lipę (no kaman... Poniżej pewnych granic schodzić nie wolno.) ja im płacić nie będę. Używkę za 70 zł kiedyś tam najwyżej wylicytuję.

Głosuję portfelem i ch.j.

 

 

Bez sensu, to nowe ip, nowa gra mikamiego itp warto kupić bo nam gatunek przepadnie a to, że kilka klatek spada to c'mon. Ból dupy byl o Unity a ludzie tak to kupią a nawet jeśli by caly neogaf i reszta świadomych userów forum nie kupiła to i tak pójdzie w kilku milionach i to jest smutne.

Odnośnik do komentarza

Niech się japońce uczą albo niech giną. Wstydzili by się... Takie tradycje a taki ich smutny koniec.

To ja wolę staroszkolne, dobre indyki niż ch.wo zrobiony przedstawiciel dinozaurów.

 

Ps. I za TAKIE pieniądze!?

 

Ps2. Płacę i k..wa wymagam!

;/

 

Pierwsza gra małego zespołu, plus silnik idtech 5 (to nie był ich wybór, tylko wymóg, a wiemy jaki problematyczny jest ten engine) i 4 platformy i to z różnych generacji. To i tak cud, że to jakoś wydali.

 

Jeśli tak lubisz ten gatunek, to polecalbym wesprzeć nowe IP, ambitniejsze od klonów coda, a nie przekreslac przez framerate, który tak naprawdę najgorszy jest tylko na początku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja się cieszę po materiałach na tubie że wybrałem Alien Isolation. Też wsparłem horror ale tamten mi bardziej leży. Jestem fanem RE4 ale tutaj za bardzo odjechali w kierunku gore a tego nie lubię w nadmiarze. Coś jak Hellriser :) Nie dla mnie to klimaty. Kupię jak cena spadnie i będzie sezon ogórkowy w wakacje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Scenariusz jest sztuczny, ubogi i mogloby go rownie dobrze nie byc. Troche to sprawia wrazenie, jakby wszystkie postacie w tej grze, udawaly, ze to sie dzieje. Poziom growego aktorstwa na miare przedstawienia z podstawówki na dzien babci, a w ambitniejszych momentach, anny marii wesołowskiej. Postacie ze soba prawie nie rozmawiają, na dodatek zachowują sie jakby sie znały po sto lat, nic ich nie dziwi, nie szokuje, nie zastanawia, chłoną akcje jak leci i idą przed siebie jak roboty.

Gosciu sie kur.va

przemienia w jakiegoś chodzącego buldożera

na oczach naszego detektywa a ten do niego 

"Are you all right?" xd

 

przypomina mi sie re1 i jego "there are monsters here".

 

 

mikami albo sie wychowal w rodzinie, gdzie wszyscy cierpieli na zaburzenia mowy, albo ma chorobe aspergera.

 

 

CINEMATIK ESPIRIENS jego mać... dopiero grając w takie KINO B, dostrzega sie geniusz Kojimy czy ND

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dobra jak kogoś to interesuje

 

 

trochę dramat, że na ps4 spada framerate do 20 fpsów czasem, ale rodziałka wyższa jest. Dla mnie jedyny minus bo framerate to duży komfort grania a tutaj mamy prawie poziom pastgenowego rock solid 25 fps. Niemniej czuje się bardzo podniecony tym tytułem.

 

Tak oglądam i stwierdzam, że DF powinni przestać lamić i zacząć robić wyliczenia średniego FPS, bo takie pisanie, że spada do 20 FPS bez adnotacji, że są to np. 2-3% czasu gry wprowadza w błąd jeśli nie obejrzy się analizy od początku do końca. Na tym filmiku jest praktycznie cały czas 28-30 FPS, większe spadki są incydentalne.

Odnośnik do komentarza

Ok pogralem troche wczoraj w nocy (?!) i chyba już dorosłem do grania w taki gry. Mimo, że niepokój jest cały czas to nie bałem się <twardziel>.

 

Pisaliście, że gra jest jak RE4 i to fakt, ale dziwie się (0,0001% spoiler)

 

że nikt nie wspomniał jak spotykamy pierwszego zombiaka. Scena wyjęta z RE1. Tak samo obraca łeb i głowa ofiary spada. Geniusz

 

 

Na grafe nie narzekam, spodziewałem sie bog wie jak slabej oprawy, a jest duzo lepiej niz niezle. Po pierwszym chapterze pasy olałem. Klimat jest mocny, mix SH i RE.

Brać i się nie bać!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...