Skocz do zawartości

The Evil Within


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jutro będę miał grę, jeszcze się załapałem na niską cenę zanim Empik zmienił, niestety ogram dopiero w przyszłym tygodniu. Będę grał na X360 i wcale się nie obawiam o słabą jakość grafiki. Niby Wolfenstein na past geny też miał być wizualną słabizną, a wyglądał imo bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Czarne pasy w tej grze sa ogromne, gdyby je polaczyc to 1/3 ekranu zabrana jak nic, pierwsze co polecam zrobic po odpaleniu gry to pokombinowac z aspect ratio TV.

 

C3FCKtP.jpg

 

Na szczescie po drobnych zabawach z suwakiem udalo sie ogarnac temat tak ze polowe pasow wcielo i nic sie nie wydluzylo sztucznie na ekranie.

 

O samej grze, po 2 godzinach grania moge napisac ze jest klimat, jest w chuj brutalnie/groteskowo ale na pewno nie jest strasznie, lekkie napiecie podbudowane klimatem i muzyka, wiecej tu survivalu niz horroru, takze srania nie bedzie, ale luznej przygody tez nie. Dziwi mnie ze celowanie w grze TPP z rewolweru wyglada jakby gra przelaczala sie w FPSa i zmienic sie tego nie da, ale idzie sie jakos do tego przyzwyczaic. Chyba tyle, tak na szybko ...

 

Ok, wracam do grania.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Giera cudna!

Na X360 wygląda bardzo słabo, tekstury to czasem era PS2. Ale olać to jak i olali to twórcy gry, wiadomo past-geny. Level design, klimat i gameplay to majstersztyk. Połączenie, Re4 z Sh Downpour , Outlast i coś tam jeszcze. Generalny mix wszystkiego co najlepsze, wieczorem wracam do grania!

 

Takie gry właśnie kocham!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No to mam teraz dylemat czy brać na current (i czekać z nówką w folli do premiery BB), czy past gena. Szkoda że technikalia są jakie są, ale tak już bywa, kiedy za odnowę jap. survival horrorów biorą się mniejsi. To sprzedaż ich ryzykownych projektów zaowocuje (lub nie) ewentualnym wysypem podobnych gier. Przyznam że sam powątpiewałem czy Alien i Mikami zrobię gry na min. "8-", a jednak dali radę. Btw, jeśli macie ps4, koniecznie obczajcie sobie późnym wieczorem P.T. Ta gra zarządzi w 2016.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Za ile kupiliscie gierke i gdzie? patrze wlasnie po sieciówkach i Euro ma za 249 + jakas smycz i DLC. Oczywiscie wersja PS4

W empiku limitke kupilem za 249 (czesciowo punktami payback zaplacilem)

http://www.empik.com/the-evil-within-edycja-limitowana-ps4-tango-gameworks,p1100351627,multimedia-p

 

Mialem czekac, ale nie wytrzymalem :D

Odnośnik do komentarza

 

Za ile kupiliscie gierke i gdzie? patrze wlasnie po sieciówkach i Euro ma za 249 + jakas smycz i DLC. Oczywiscie wersja PS4

W empiku limitke kupilem za 249 (czesciowo punktami payback zaplacilem)

http://www.empik.com/the-evil-within-edycja-limitowana-ps4-tango-gameworks,p1100351627,multimedia-p

 

Mialem czekac, ale nie wytrzymalem :D

 

I koszulke ci odpalili w tej cenie? fajne jak już to lepiej to niż ze smyczą -_-"

Odnośnik do komentarza

Jak celujesz to się spory zoom robi. Trochę wrażeń na szybko po 4h grania (PS4):

 

+ jest fajny klimat, można się wczuć

+ gra potrafi ładnie wyglądać

+ jest dosyć trudno, amunicji faktycznie jest mało i jak się nie skradasz/źle rozegrasz jakąś większą potyczkę to możesz zostać w dupie

+ gra trzyma w napięciu, ale nie straszy jump scare'ami jak np Outlast

 

- cinematic experience pasy na 30% ekranu, tragedia, wygląda to komicznie

- framerate

- gra potrafi być frustrująco trudna (nie będę spoilował, ale są akcje gdzie zanim zrozumiesz ocb to zdechniesz z 10 razy)

- drewniane sterowanie

- długie loadingi

 

Mimo minusów gra wciąga głównie za sprawą fajnego klimatu oraz tego, że stanowi wyzwanie. Wracam do grania

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jest kilka rzeczy, za które nominuje te gre do oskara na ten rok

-klimat przez duze K, wylewajacy sie z ekranu, gęsty, ciezki, mroczny.
-design miejscowek - jestem po pierwszych 3 czapterach i odrazu na mysl przychodzi mi wioska z RE4 z akcetami z zamku <3
- gra cieni i efekty cząsteczkowe są niesamowite
- dobor palety koloru plus te rozmycie otoczenia z dystansu robi nieziemsko robote
- strategiczny poziom trudnosci - jest trudno, ale mozesz sobie ogarnąc wszystko na spokojnie, przejzec teren, cierpliwie poczekac na odpowiedni moment i likwidowac sukcesywnie oprychów i mozna czuc fajna satysfakcje jak nic nie spierdzielisz, bo nie ma takiego randomu jak w tlou

natomiast, za ktore napewno niminacji nie bedzie
- dretwa animacja, o naturalnosci z tomb raidera mozemy pomarzyc.
- niby cinematic experience, a gra cierpi na to, na co cierpialy residenty mikamiego - scenariusz typu " czesc, jestem john, miło cie spotkac, jest tak jak jest i tyle, idziemy dalej"

 

poki co, tyle

Jak komus RE4 sie podobal to brać i sikać ze szczescia

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...