Skocz do zawartości

The Evil Within


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaaa, faktycznie, w Ch.3 się chyba uciekało - zapomniałem już, że tyle razy się spotykamy :D

No to w takim razie luzik.

Palisz ciała, z których wychodzi (odpowiedni moment trzeba wyczuć), ze dwa razy masz pochodnię, którą możesz machnąć, wabisz do piecyków i pociągasz za wajchy (i jeszcze żółte beczki są)

- całkiem sporo możliwości, nie ma tu nic skomplikowanego.

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

Kurde, dziwne, ja nie miałem z nią problemów (tzn miałem, zanim wyczaiłem taktykę, bo padła chyba po trzeciej próbie :P ). Na jakim poziomie trudności grasz? Te 3 hity z YT to chyba poziom Casual, bo ja grałem tylko na Survival i tam było raczej koło 6, jeśli Ty jedziesz na wyższym to może trzeba się pobawić dłużej :)

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

Podpalaj leżące trupy, używaj pochodni i strzelaj w wajchy od płomieni. Potem musisz spierniczać do windy, oczywiście pamiętaj, że musisz przestawiać w niektórych miejscach wajchy, by niektóre drzwi otworzyć. Jest achievement za jej ubicie, ale to polecam w NG+, jak już dostaniesz wyrzutnię rakiet :)

Odnośnik do komentarza

@Insane - Ty piszesz o Ch.10, a chłopak ma problem w Ch.5, podczas drugiego spotkania.

Poza tym, zadnego problemu nie ma, by w Ch.10 zgarnąć tego trofka - co prawda powtarzałem to chyba z 15 razy, ale jak już doszło do ubicia to najwięcej problemów przysporzyłem sobie sam, otwierając drzwiczki do piecy i samemu się dwukrotnie podpalając :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Siema, proszę o radę odnośnie generacji bo mogę wyszrpać taniej wersje na x360 ale mam tez opcje drozsza na ps4. Wole dać mniej ale powiedzcie czy na x360 jest dużo słabiej niż na nowej generacji.

 

Pytam bo dwa razy sie już naciąłem lekko... Pierwszy raz przy Alien Isolation który na x-ie wyglądał super ale czasem szarpał przy dużych pomieszczeniach i zadymach ale było ok a drugi raz przy Far Cry 4 i tam przy porównaniu wyszło że tylko na nowej generacji ta gra wygląda jak powinna. 

 

Brać na X-a i będzie OK czy jednak poczekać i na ps4???

Odnośnik do komentarza

Widzę,  że jesteś wrażliwy na technikalia, więc radzę poczekać na PS4. Ja ogrywałem wersję na PS3 i mimo jej ułomności, bawiłem się świetnie, bo to zajefajny tytuł.

Jeśli Ci to w czymś pomoże, to tutaj masz moje wrażenia - http://www.psxextreme.info/topic/99653-the-evil-within/?p=3237107

Odnośnik do komentarza

Czytałem Twoja opinie i właśnie na jej podstawie zacząłem się zastanawiać czy dać szansę poprzedniej generacji. Technikalia właśnie nie są aż tak ważne i jestem w stanie dużo wybaczyć. Inna sprawa jest taka ze gry są robione pod nextgen i specjalnie pogarszane i wtedy jest lipa ale jak gra jest bardziej w poprzedniej generacji i podkręcana pod nową to i tak to co na Xbox360 czy ps3 wygląda super. Na przykład bf4. Super grafika na Xbox360 i super ale lepiej na PS4...

Odnośnik do komentarza

 ale jak gra jest bardziej w poprzedniej generacji i podkręcana pod nową to i tak to co na Xbox360 czy ps3 wygląda super. Na przykład bf4. Super grafika na Xbox360 i super ale lepiej na PS4...

 

To teraz nie wiem, czy nie pojechałeś za bardzo w drugą stronę :)

BF4 wygląda "super" na poprzedniej generacji? Tzn kampania w sumie tak (chociaż pop-up tekstur, czy dobudowywanie się obiektów jest czasem widoczne), zwłaszcza nocą w deszczu, ale multi? Multi wygląda jak wyjęte z PS2, a o ilości bugów nie wspomnę.

W każdym razie w przypadku The Evil Within nie ma mowy o Twojej teorii spiskowej, że coś zostało "specjalnie pogorszone" - tutaj wszystko rozbija się o silnik idTech i jego wydjność na starych maszynkach - jeśli grałeś na X360 w RAGE lub Wolfenstein The New Order, wiesz mniej więcej jak to się będzie sprawować.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie bf4 to nie testowalem multi na Xbox360 i myślałem o singlu.

 

Naprawdę porównujesz do RAGE? Jeśli tak to kurde powinno być super. RAGE wg. mnie miał mega grafikę i stale 60 klatek na wielkich powierzchniach i otwartych terenach. Jeśli TEW ma ta sama jakość co RAGE to kurde musi być gitara. :-) Bierzesz odpowiedzialność za to porównanie? :-P ;-)

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, chodziło mi bardziej o przypadłość tego silnika, która objawia się nagłym doczytywaniem tekstur, bo styl graficzny to jednak inna bajka.

Tutaj mamy głównie zamknięte, ciemne, ciasne i obskurne korytarze i tunele - w ich przypadku silnik radzi sobie OK, jest szczegółowo, zacieki na ścianach, odłażący tynk itp. Animacja czasem chrupnie, głównie po wejściu do nowej lokacji, kiedy mamy jeszcze loading w tle. Obadaj jeszcze gameplaye na YT - powinny pomóc.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...