Skocz do zawartości

The Evil Within


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

gram na x360 - wygląda kozacko, kamera tragedia (gra nastawiona na skradanie - gubi się w ścianach, krzakach itp. i jak tu panie ogarnąć teren do przejścia), wkurzają pasy na ekranie, klimacik... hmmm.... jest ciekawy - nie jest straszenie jak powiedzmy w fatal frame ale wczuwka jest

 

kilka fotek

 

 

 

ig7nGSp.jpg?1

357PXec.jpg?1

Si6R7yc.jpg?1

x7BMIe9.jpg?1

na8NKeu.jpg?1

 

Odnośnik do komentarza

kule przespalem info o pasach - na current genach tez sie bawia w ten idiotyczny cinematc experience?

 

jak czytam opinie to kolejna gra, ktora zapisuje na lisciee "do ogrania jak stanieje" - duchowy nastepca RE4 w stylu i klimacie jak z pierwszego legendarnego zwiastunu RE4 kiedy jeszcze gra nie byla tym co dostalismy ostatecznie

Odnośnik do komentarza

 

Ale głupota z tymi pasami.

Radzę się przyczajać bo wszystko wskazuje na to że w ten sposób będą devi maskować niedostatki mocy.

 

Pisałem już o tym nie raz wspomnę po raz kolejny...BULLSHIT...to nie mocy im brakuje a umiejętności w optymalizacji kodu gry, sory ale na prawdę patrząć na oprawe Evil Within to ta gra powinna hulać w 1080p/60fps bez zająknięcia...

Edytowane przez Xymek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Są już streamy z gry. Na gafie porównują wersje ze starych i aktualnych konsol. Z tego, co widzę różnice nie dotyczą jedynie lepszych tekstur ale i kompletnie przemodelowanych elementów otoczenia, jak: filary, schody, mury. Na PS3 wygląda to jak gra z 2006/07 roku. Na PS4 widać kamienie na schodach, popękany beton, niektórzy piszą też o dodanej teselacji.

Odnośnik do komentarza

wczoraj ogladalem gameplaye na streamach na konsoli - no powtorze sie znowu, Re4 naszych czasow!!!!!!! jak PES2015 zawiedzie to na bank bede brac ta gre w listopadzie, jesli nie to dopiero jak stanieje po nowym roku - budzet ograniczony, a jednak "the pitch is ours" ma pierwszenstwo

 

jako fan horrorow ciesze sie, ze gatunek odzyl i dostalismy dwie swietne produkcje

Odnośnik do komentarza

 

obie inne i obie swietne i na obie jestem napolony i z obu na chwile obecna musze zrezygnowac niestety :(

 

Ja bym na twoim miejscu wziął The Evil Within skończył, sprzedał, kupił Aliena potem znów sprzedał i dołożył do nowego PESa.

 

Ja tak właśnie robie tylko zaczynając na alienie, kończąc na Lords of the fallen w tym miechu ofc :D

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi tylko czy wcześniej na trailerach i gejmplejach była mowa o tych czarnych pasach i dole i górze ekranu? Wkurzają trochę... Gra cudna!!

Ja zostałem ostro zaskoczony tym "zabiegiem" i nie widziałem go w żadnych wcześniejszych materiałach, zostało to zmienione w finalnej wersji tak samo jak kamera przy precyzyjnym celowaniu. Mam nadzieje że wydadzą jakiegoś patcha który pozwoli nam mimo wszystko pozbyć się tych obrzydliwych pasów.

Odnośnik do komentarza

 

Powiedzcie mi tylko czy wcześniej na trailerach i gejmplejach była mowa o tych czarnych pasach i dole i górze ekranu? Wkurzają trochę... Gra cudna!!

Ja zostałem ostro zaskoczony tym "zabiegiem" i nie widziałem go w żadnych wcześniejszych materiałach, zostało to zmienione w finalnej wersji tak samo jak kamera przy precyzyjnym celowaniu. Mam nadzieje że wydadzą jakiegoś patcha który pozwoli nam mimo wszystko pozbyć się tych obrzydliwych pasów.

 

 

Pasy są od początku i na pewno nie będzie patcha.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...