Skocz do zawartości

The Evil Within


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Gra dziś a raczej wczoraj bo już po północy wpadła w moje łapki(pożyczona od kumpla). Jak narazie moja krótka opinia ponieważ dopiero zacząłem przygodę i nie mam poglądu na całość. Po powrocie do domu od kolegi z grą położyłem ją na szafkę i nawet nie miałem większej chęci jej odpalac, ale po czasie stwierdziłem ze odpale na 15 min żeby sprawdzić grafe i ogólny feeling i jutro zacznę na poważnie no, ale zostałem z grą ponad 1.5h i ukończyłem 3 chapter ;d gra miażdży klimatem i ma to coś, ze chce się grać dalej, mówisz sobie dobra dojdę do końca rozdziału i kończę ale wskakujesz w nowy rozdział i cisniesz kolejny etap;p jak dla mnie to świadczy o tym ze gra ma to coś i jest poprostu dobra. Przed TEW koncxylem daying light i w przeciwnstwie do większości forumowiczów cieżko było mi wysiedzieć przed konsola dłużej niż godzinę bez przerwy. Może to fakt ze ostatnio gram w same sandboxy(fc4, gta5, dl, infamous, ac: unity) i jednak może być lekkie zmęczenie materiału i brakowało mi liniowej sieki. Tak czy siak myśle ze będę swietnie bawił się do pojawienia się napisów końcowych;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kacprzak1991
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Napiszę jako stary old schoolowy fan Resident Evil.....to esencja survivalu i wizji Mikamiego jak miał według niego wyglądać RE4. Wystarczy obadać wioskę, żeby zobaczyć podobieństwa. Nawiązania do the last of us, dead space, silent hill, wymieszanie horrorów przez twórcę daje esencję survivalu, świetny tytuł.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja tam przeszedłem na PS3 i świetnie się bawiłem, mimo technicznych niedociągnięć, a paski przeszkadzały mi zaledwie podczas jednej walki z tą długowłosą pokraką, gdzie trzeba było obserwować sufit i podłogę naraz - z paskami się nie dało...

A z tą niepełnosprawnością to fakt, też się zastanawiałem, jak on zdał testy sprawnościowe do policji - dawno nie grałem takim kaleką :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...