Skocz do zawartości

The Evil Within


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Pff... ale wy macie sranie o te pasy i FPSy, szczerze współczuje. Przeszedłem na Survivalu, teraz lecę na AKUMU. Cudo jak dla mnie. Najlepsze IP od lat ! Shinji Mikami ufam Tobie xD Nie pieprzyć o jakiś głupotach tylko gameplay chłonąć, a jest co.

Jak gram to jakoś w ogóle tych pasów nie widzę, co jest z wami do ciężkiej cholery ? Gracie czy oglądacie swój telewizor ?

Edytowane przez cotek
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Niektórzy są przewrażliwieni na punkcie technikaliów i niestety nic nie poradzisz...

Najlepsze jest to, że oni piszą o wersji "next-genowej" chyba, a ja to ograłem bez zbędnego krzywienia się na poczciwej PS3 :)

Owszem, świadom jestem technicznych niedociągnięć, podyktowanych głównie słabą optymalizacją silnika idTech5, ale gameplay, klimat oraz świetny design, z nawiązką wynagrodziły mi wszelkie niedogodności.

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to, że oni piszą o wersji "next-genowej" chyba, a ja to ograłem bez zbędnego krzywienia się na poczciwej PS3 :)

Owszem, świadom jestem technicznych niedociągnięć, podyktowanych głównie słabą optymalizacją silnika idTech5, ale gameplay, klimat oraz świetny design, z nawiązką wynagrodziły mi wszelkie niedogodności.

 

Dokładnie. Również ograłem na PS3 i mogę polecić tą wersję. Coś tam chrupnie, nie doczyta się, ale nie powiem żeby mi to przeszkadzało. Bardziej te pasy wkurzały :) Wiem, ani słowa więcej o cholernych pasach ;)

 

Nie rozumiem tylko czemu narzekają posiadacze wersji PS4. Przecież był patch znacznie polepszający framerate. Czyżby nie był on taki dobry jak pisali?

Odnośnik do komentarza

Właśnie te pasy dodają tylko klimatu. A zresztą kit w to. Mi się grało za(pipi)iście, a po przejściu jarałem się jeszcze bardziej niż w trakcie. Również gram na PS3 i jak dla mnie malinka. Czasami rzucają się w oczy doczytujące tekstury, ale tak jak powiedział Wredny, mechanika, klimat, fabuła, gameplay wynagradza wszystko. Gra roku dla mnie. Czekam już tylko na DLC i atakuje 5 chapter na AKUMU, trzymać kciuki :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie te pasy dodają tylko klimatu.

 

Tak jak zgadzam się z większością Twojej wypowiedzi (no bo w końcu w niej zgadzasz się ze mną, a gdybym się z nią nie zgodził to tak, jakbym nie zgodził się z samym sobą :P ), tak z tym fragmentem Cię lekko poniosło :)

Może i da się to przełknąć (gram na 55" Bravii), ale komfortowe na pewno nie jest, a już zupełnie nie wiem, jakim cudem może "dodawać klimatu"?

Nie wspomnę już o pewnej walce z bossem, gdzie jednocześnie trzeba obserwować glebę, po której pełza i sufit, przy którym znajdują się gadżety pomocne w ubiciu bossa - z tymi pasami jest to niemożliwe i wtedy bardzo dotkliwie odczułem ich obecność.

Ogólnie jednak są do przełknięcia, bo w większości przypadków nie przeszkadzają zbytnio. 

Odnośnik do komentarza

Pasy dodają filmowości i klimatu,tylko troche są przymałe,jakby tak je powiekszyc do 2/3 ekranu to by było w sam raz(lepiej niz w kinie).

Ponizej zamieszczam wersje juz po zazyciu lekow.

 

 

Warto zebys zacisnął zeby i dał grze szanse,bo kilka rozdziałów czy walk z bossami to jedne z lepszych przezyc jakie moze zaserwowac survival horror.

Dobra grafika i technikalia zawsze sa fajne w odbiorze,ale slaba/nudna gra z kozacka grafika jest nadal słaba,tutaj jest odwrotnie,ale nie ma sie co czepiac,bo widac ze tytul pierwotnie byl robiony pod 7 generacje,a gameplay nawet mocno siedzi w czasach PS2(to nie jest wada).

Takze postaraj sie zignorowac sinematik,bo w skali calej gry to zwykly szczegol.

Prawda jest taka,ze nie zrobili tego bez powodu,jakby nie bylo pasow czy zmienionego(dwukrotnie) widoku kamery przy celowaniu to gra by chodzila pewnie w 10-15 fpsach i dostal bys ataku padaczki jak japonskie dzieci na pokemonach w 99 r.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wredny co ty (pipi) ja nie miałem problemu z tym bossem w dodatku na małym (25 cali) tv. Niektórym to sie w dupach poprzewracało od tego dobrobytu. 

Co do samej gry to praktycznie zaczyna sie od 10 rozdziału, gdyby gra trzymała taki poziom od początku byłaby zasłużona "9". 

A tak to troche sie zawiodłem bo po trailerach spodziewałem sie gniecenia jaj a wyszła po prostu "naprawde dobra" gra. 


A jesli chodzi o gameplay to jest zaje.bisty. Przypomina mi RE4.

Odnośnik do komentarza

Już tłumacze bo widze że kobik reaguje tylko na najgłupsze zdania. 

 

W zdaniu o dobrobycie użyłem metafory która odnosi sie do skoku jakosciowego w technologii gier gdzie prawdziwy gracz wychowany na psxie łapie sie za głowe czytając posty że ktos nie moze grac w gre bo mu zwalnia z 30 na 25 fpsów (nie weim na czym wy graliscie ale na ps3 większych spadków nie odnotowałem)  i nie może przemóc sie by dalej grac w naprawde dobrą grę w dodatku narzekając na paski jakby były na pół ekranu. Rozumiałbym to jeszcze gdyby gra była średnia i powinna nadrabiac efektowną oprawą ale jesli gra jest dobra to nie rozumiem jak mozna w nią nie grac bo ma srednią grafike. 

 

Gdybym był takim pudelkiem jak co niektórzy to nie przeszełbym jednej z najciekawszych gier ostatniego czasu murdered souls suspect bo tam na ps3 gdy sie chodziło po salem bywały pokazy slajdów. Serio weźcie sie troche zastanówcie "gracze"


Jak byś miał stragan z grami (oczywiście bez true genów bo drogie) to byś wiedział co to dobrobyt człeniu!

 

Miałem już gry na ps4 kiedy ty dopiero tworzyłeś zdolnośc kredytowa na konsolke. A to że sie słabo sprzedawały i je wycofałem na jakis czas to osobna kwestia. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...