Skocz do zawartości

The Evil Within


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

OMG! Dobry zwiastun! Jak nie byłem przekonany do tej gry, tak teraz bym "obadał". :P Choć w dalszym ciągu na kilometr pachnie poprzednią generacją. ;)

 

To jest właśnie najlepsze w tej grze. Zawiera takie typowe japońskie archaizmy - tak samo jak RE4 czy potem RE5. Grafika trzyma poziom i to wystarczy. Ta mechanika ruchów Sebastiana czy typowe momenty adrenaliny to hołd w stronę starej szkoły survival-horrorów. Nr 1 na mojej liście oczekiwanych gierek 2014.

Odnośnik do komentarza

Milan, liczymy na Ciebie.

 

Ta gra nie przypomina hitów, ona przypomina gre na podstawie piły, i sądzę że podzieli jej recenzje.

 

Dretwa animacja, scena przy oknie to kopia i dodatkowo nie straszy. Wszystko prawie tutaj leży.

 

Poświece się dla was podobnie jak zrobiłem to przy beyond i zjade gre jako pierwszy na swiecie,  a sutki tego swiata beda pozniej płakac ze mialem racje.

Odnośnik do komentarza

Bez sensu jest branie aktualnie wydawanych gier na stare konsole. Cała promocja idzie na PS4/Xbone, pecetowcy dostają horrendalne wymagania z 6 GB na karcie, co świadczy o porcie z current-genów. Coś co jest robione na obu generacjach o 10 krotnej różnicy mocy, nie może działać dobrze na wszystkich sprzętach.

Odnośnik do komentarza

Mniam! Ależ klimacik wylewa się z tego ostatniego trailerka. Boziu kochana - czuć tu feeling starej szkoły. Zaraz odpalę czarnulkę, podniosę klapkę, włożę płytkę i zaplątam się w kablu od pada. Doprawdy, piękna sprawa. :)

 

da$io nie smęć i poczuj klimat prawdziwego konsolowego hardkoru. ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=kAG1MbDeDps

Odnośnik do komentarza

Panowie wybaczcie ale nie rozumiem tej histerycznej podniety. Gra co najwyżej średnio się zapowiada co wielokrotnie odpowiadali wszelkiej maści fachowcy po ograniu tego cuda. Zresztą gameplaye też wyglądają bardzo średnio. Za prawdę powiadam wam - szkoda 249 zł.

Tak samo, jak z ostatnim bajoszokiem. Same nagrody na targach, 95 średnia a taki balas, że szkoda gadać. Więc, sorry ale nie mam zamiaru na poważnie brać opinii osób, którzy podczas QTE w Uncharted, szukają przycisków na padzie.

Odnośnik do komentarza

Ale Jedynkę i Merva Den to ja cię Proszę szanuj. Tym bardziej że wszelkie zarzucane przez ciebie ficzery dla januszy, jak ożywiające komory, czy strzałki można było wyłączyć w opcjach, a i raven zachwalał.

 

Gierka zapowiada się jako sentyment po REmake, RE4, SH2 i Forbidden Siren. Pytanie tylko jak w praktyce będzie wyglądała kwestia AI i survivalu, czyli np. ilości ammo. Bo w demostrowanych dziennikarzom fragmentach, te aspekty ssały.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak z fabułą będzie, bo niby Mikami zrobił super RE 4 ale fabuła była okropnie denna (fakt scenariusz napisał koleś od RE2, ale Mikami był reżyserem więc musiała mu odpowiadać) no i czytałem, że gra jest mocno oskryptowana i często odbiera graczowi kontrolę nad grą co w horrorze jest totalnie niepotrzebne (oprócz cutscenek). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...