Skocz do zawartości

Gears of War: Judgment


Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem, ja teraz grałem, prawie 11 tys. graczy w obiegu teraz jest i jakiś specjalnych lagów nie uświadczyłem.

 

Generalnie to Overrun miodzio. Żeby tylko ludzie patrzyli co inni robią.

 

Rozwalają mnie akcje jak gościu idzie Maulerem z tarczą i się wycofuje bo ktoś od frontu do niego strzela jak może osłaniać drogę tym co idą za nim itp. :P Ogarnięta ekipa i można ostro kosić.

 

A co do tego, że "zawsze" Szarańcza wygrywa - o to chodzi, Szarańcza ma przewagę i chodzi o to by jak najdłużej wytrzymać ich napór, niektórym ekipom prawie się udaje odeprzeć w drugiej albo pierwszej fali atak, ale przeważnie i tak klepią glebę bo Szarańcza ma zwyczajnie większy potencjał - później wygrywają ci, którzy najkrócej atakowali i najdłużej się bronili.  

 

Tu, na forum, tego nie pisałem, ale znajomym na XBL mówiłem że jak będzie "Horda vs Bestia" to praktycznie niemożliwe

będzie aby tak wyważyć/rozłożyć możliwości obu stron i rozgrywkę aby obie strony miały (choćby) zbliżone szanse na wygraną;

i martwiłem się że w takim trybie nie będzie chętnych na granie "Bestią" z powodu dużo mniejszej atrakcyjności (z różnych przyczyn) kierowania szarańczą;

a teraz, jak "widać", dochodzi aspekt znacznej słabości "Ludzkiej strony" - więc w Overrun gramy mniej

atrakcyjną szarańczą i mamy "zagwarantowaną" wygraną lub "atrakcyjnymi" (też  z różnych względów) ludzmi

i mamy "pewność" przegranej.

Zobaczymy za 2-3 miesiące - myślę że jak patchem nie zrównoważą tego trybu to jego powodzenie (a w każdym razie jego

grywalność względem Hordy z GOW 2/3) znacznie spadnie.

Dla mnie wystarczyłoby aby dodali/przywrócili Hordę (może i być trochę zmodyfikowana).

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Ja jakoś nie czaje Dominacji...znaczy znam zasady, ale nie czaje troche naliczania punktów...w KOTHu/Annexie wszystko było jasne masz jeden pkt. drużyna która go kontroluje dłużej wygrywa...a tutaj z trzema punktami jakieś to dziwne...ciężko stwierdzić kiedy wygrywasz, a kiedy przegrywasz....no chyba że jedna drużyna ewidentnie dominuje w meczu, ale chodzi mi raczej o te bardziej wyrównane.

Odnośnik do komentarza

No to nie wiesz na czym to polega, bo zawsze grasz ludźmi i szarańczą. Jeden mecz to dwie rozgrywki po 3 rundy - pierwsze 3 grasz szarańczą/ludźmi i kolejne 3 zamieniasz się miejscami.

 

Czyli zawsze w Overrun będzie 1:1 (remis)  - prze założeniu w miarę poprawnej taktyki i w miarę dobrej gry obu stron (a nawet przy

przewadze jakościowej jednej drużyny);

no, chyba że wygrywa ta drużyna która dłużej przetrzyma (i/lub nabije więcej pkt) najazd szarańczy - to miałoby sens.

W takim wydaniu trybowi Overrun znacznie bliżej jest do rozgrywki w trybach vs niż do Hordy/Besti.

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Przecież to jest normalny multiplayer. Wygrywa ta drużyna, która albo przetrzyma którąś z rund albo będzie mieć lepszy czas.

 

Nie ma to jak pisać o czymś czego się na oczy nie widziało ;)

Odnośnik do komentarza

W oczekiwaniu na pełniaka odpaliłem demko i widzę że ciężko było PCFowi zachować ustawienia czułości gałek z trójki... trzeba się od nowa przyzwyczajać. Gram na 30stce i nadal jest minimalnie wolno. Standardowa 10tka to chyba dla emerytów z parkinsonem i alzhaimerem :D

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Ultima się popisała i już dzisiaj kurier przyniósł gierkę, Gdyby nie steelbox to wydanie bardzo ubogie, pudełko, płyta i karta z kodem na pierwszą część i 2 dni golda, żadnej książeczki czy innych bajerów, tak samo ubogo było z  Halo 4, trochę żal, przy trójce były naklejki, smycz z motywem GoW3, plakat. 

Odnośnik do komentarza

Mi sie multi podoba. IMO na pierwszy rzut oka najlepiej wywazony ze wszystkich gyrosow - kazda bron daje rade, a mapki przyjemne (wielopoziomowe! sa nawet jumpy ;O).

Ale ja sie na shooterach nie znam.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...