Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

DS4 v2 jest imo lepiej rozwiązany niż v1. Plastik jest bardziej przyjazny dłoniom, ręce się mniej pocą i gra jest bardziej komfortowa. Trzeszczy na pewno mniej niż nowe pady od Xbox'a One S, jeśli chodzi o wytrzymałość, to w v1 szybko mi padł przycisk R1 od grania w DMC4, na v2 nadal się trzyma, w dodatku przeżył sporo upadków na podłogę i na razie nic mu nie dolega. Moje pierwsze wrażenia po zobaczeniu pada w necie też były negatywne, ale w praktyce wychodzi zdecydowanie na plus.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie nie jestem przekonany co do tego błyszczącego plastiku w V2... 

w każdym razie chodził za mną pomysł na modyfikację DS4 z użyciem analogów od pada Elite MSu - no i zamówiłem taki zestaw, teraz czekam na dostawę. 

>akumulator zmieniony na 2000mAh
>analogi elite
>jeszcze brakuje mi górnej obudowy z V1

ttCJkip.jpg

chociaż imo bdb wypada pad w białej wersji po modzie z elite:
maxresdefault.jpg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

właśnie te grzyby Elite pracują zupeeełnie inaczej od plastikowych gałek, nawet tych od xbone. 

aluminium swoje waży, drążek jest cięższy i zachowuje się inaczej przy np. powrocie do środka osi

polecam z aliexpress taki pakiet:
for-font-b-XBOX-b-font-font-b-ONE-b-font

w sumie modyfikacja jest banalna - podobnie jak wymiana akumulatora na większy 
(a na allegro jest nawet opcja 2650mAh, czyli 2,5x większy niż oryginał ! )

jeśli ktoś jest zainteresowany jakimś tutkiem:





/ mam troche żal do Sony, że z tymi padami trzeba wiecznie coś grzebać - ja jestem przyzwyczajony bardziej do pada zielonych i w tej kwestii DS4 nadal obiega o lata świetlne.. 
jest lepiej niż przy DS3, jednak analogi do wymiany, akumulator 1000mAh - wbudowany, w wersji V2 tańszy plastik niż w V1... 
dlaczego  :whyyy:

 

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Dziś chcę pojechać po konsole ale ciągle nie mogę się zdecydować czy Pro mi tak naprawdę potrzebne. Kupuje PS4 głównie do exów i gier do piwa z kumplami jak UFC czy FIFA.

Warto kupić Pro biorąc pod uwagę, że tv wymienię na 4k dopiero w przyszłym roku? Jest jakaś duża różnica w płynności pomiędzy pro a amatorem w exach?

Odnośnik do komentarza

jak jedziesz do sklepu to nie wydasz mniej niż 1000zł - chcesz mieć nową konsolę z pełną gwarancją, to dołóż już do pro

ja miałem podobny problem, ale zwykle sprzęt się u mnie trzyma chwilę i biorę cos nowego jak wychodzi, dlatego obracam używkami
w moim przypadku Pro to by było ponad 1400zł, a tak kupiłem fata 1TB za.....600zł -zmysł żyda
znając życie, prędzej czy później i tak będzie u mnie Pro

imo akurat PS4 Pro to jest dokładnie to co spełni Twoje oczekiwania, bo ta konsola w sporadycznych przypadkach odpala gry w natywnym 4K, częściej jest to rozdzielczość powiedzmy.. dwukrotnie większa od 1080p
-a przy telewizorze fHD skorzystasz dobrodziejstwa supersamplingu czy dodatkowych opcji itd

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Jeśli szukasz w grach jakiejś kolosalnej różnicy to możesz się srogo zawieść: developerzy zdecydowanie częściej inwestują w wyższą roździelczość, której przy braku telewizora 4K, nie odczuwam tak bardzo. Większość gier które działają w 60 klatkach działają w takim samym klatkażu na PS4amateur. Nie mówiąc o tym, że kultura pracy PROsiaka to jakieś nieporozumienie.

 

Gdybym mógł cofnąć czas to zamiast przepłacać za PROsiaka zainwestowałbym różnicę w cenie w kilka sztosów.

Odnośnik do komentarza

Adi bralbym jednak Pro. Supersampling na FullHD TV i jednak boost mode robi. No chyba, że zależy ci na oszczędnościach tych kilku stówek to wtedy wiadomo, że poniżej tysiaka wziąc slima ale teraz te prosiaki latają dość nisko w różnych bundlach wiec chyba warto. 

Odnośnik do komentarza

Dzięki panowie za posty, zdecydowałem się jednak na białą slimkę. Rozdzielczość i supersampling dla mnie osobiście nie są tak wiele warte, żałował będę tylko jeśli w nadchodzących tytułach będzie znaczna przewaga PROsiaka jeśli chodzi o płynność :) No i trochę cykałem, że dostane egzemplarz Prosiaka który wydaje dzwięki odrzutowca bo ponoć się takie zdarzają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...