Skocz do zawartości

Life is strange


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem specjalistą od gierek tego typu, bo grałem póki co jedynie w dwie części TWD, Heavy Rain, Until Dawn i Opowieści z Borderlands i po pierwszym epie jak na razie jest na szarym końcu. Znaczy od HR i UD na pewno wyróżnia się muzyką, ale niestety momentami jest bardzo głupiutka

co że niby mamy taką super moc cofania czasu by wpłynąć na losy opowieści (mega spoko pomysł), a w pierwszym epie Warren dostaje w piezdę i luj, nie mamy na to wpływu. Nie możemy go ostrzec, ani nic. Dostaje wpiehdol, opowieść toczy się dalej i elo graczu

 


No średnio sobie pomyślałem jak grałem nonie

Odnośnik do komentarza

- Odcinek specjalny: „Pożegnanie” – szansa, by ostatni raz wcielić się w młodą Max Caulfield…

C'mon, nawet Telltate nie dodaje (jeszcze) DLC-ków do swoich gier, a tutaj taki klops... Tym bardziej nie opłaca się kupować tej gry przed premierą, bo ktoś tutaj żeruje na portfelach fanów pierwszej odsłony LiS. Ponadto mam wrażenie, że może wyjść z tego mocny średniak.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po tych 20min wygląda bardzo spoko, najbardziej zastanawia tylko jaką historyjkę nam przedstawią bo co się podzieje dalej to wiadomo z 1 a siłą takich gierek jest właśnie fabuła. 

 

A ten dodatkowy odcinek to obstawiam że będzie dość krótki, pewnie o max i chloe za gówniaka. Rozsądnie by było się wstrzymać z zakupem tym bardziej że pierwszy sezon LiS szło kupić za ~60 zł całkiem niedługo po premierze, ale wiadomo jak to jest z czekaniem i pewnie i tak się weźmie. 

Odnośnik do komentarza

Jedynkę mam okazję ogrywać teraz z racji plusa choć przymierzałem się już wcześniej i powiem, że klimat tej gry udzielił mi się. Fakt gdybym był młodszy jeszcze bardziej bym wsiąkał ale efektem motyla interesuję się już od dawna i taka koncepcja plus zabawa z czasem jest bardzo udana. Trzeci epizod a zwłaszcza końcówka rozwaliła mnie totalnie, nie wiem co będzie dalej bo jestem na początku czwartego ale robi się co raz ciekawiej :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aha rozumiem że z mamą grałeś w sensie mama grała ty oglądałeś ?

No to faktycznie powiem ci że lepiej samemu grać .

Nie wiem ocb z tym Horizon za darmo tego nie chcę choć na GT już z 5 ofert miałem za nier automata.

Horizon jest u mnie skreślony bo ja lubię GRAĆ w gry.

Wszystko w porządku?

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...