Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, asax napisał:

to już potwierdzone info Bluber?

 

dotychczas chyba nie usunęli jeszcze żadnej gry z GamePassa więc nie wiadomo czy po tym jak gra wyleci z oferty tracimy do niej dostęp. 

 

No jakby tak nie było to myślę, że na rok by dali możliwośc wykupowania

Odnośnik do komentarza

Te gierki nowe to od 1 grudnia? Na pewno wykupię ten GP za 1 zł ale pod koniec promki by zahaczyło o święta. Teraz bardzo nie mam czasu grać. Ale chciałem sprawdzić This War od Mine - nawet myślałem by kupić w promce teraz. Dobrze że się wstrzymałem. Trochę nie moje klimaty ale podobno sztos. Te Little Ones - to zawiera DLC które było na PC czy to jest tylko to DLC??

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, kubson napisał:

Przy czym warto dodać ze w momencie gdy gra bedzie znikać to bedzie można ja wykupić ze zniżką

 

gdybym miał więcej czasu na granie to na bank bym z tego serwisu korzystał ale w mojej sytuacji lepiej wychodzi kupno gier osobno:)

tak samo mam. Nawet tego 14 dniowego triala nie wykorzystałem do tej pory. Lubię grac w coś jak mam ochotę a nie szybko bo w abonamencie. W dodatku w tym xbox game pass nie ma za duzo dla mnie ciekawych gier bo albo już ograłem albo mnie nie interesują. Za to doceniam usługę jako coś dla nowych lub mniej hardcorowych graczy. Kolega teraz kupił xboxa za moją namową i miesiąc game passa to wszystko co potrzebuje. Chłopak jest w szoku że tyle gier do ogrania ma za 30 zł miesięcznie i pewnie kilka miesięcy będzie ten abonament brał zanim ogra co go interesuje :)

 

Ja wykorzystam trial 14 dniowy przy premierze halo wars 2 w game pass specjalnie czekam :D  lub dead rising 4. Akurat 2 tygodnie na ogranie którejś z tych pozycji.

Odnośnik do komentarza

2 tygodnie na ogranie pozycji, ja ledwo w miesiąc się wyrabiam.

 

Chociaż jak sobie przypomnę to Mirrors Edge Catalyst, Battlefield 4 i Unravel przerobiłem na dorzuconym do konsoli miesięcznym EA Access.

 

A wiesz, też znajomego na XO namówiłem :)

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

no gdyby to był jakiś sandboks w stylu ac origin  czy rpg jak wiedźmin to miesiąc nie starczy ale halo wars 2 i dead rising 4 to nie są gry na 100 h. Obie mnie mało interesują więc gold/game pass idealny do ogrania ich jak wpadną. To co mnie naprawdę interesuje kupuje sam.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, blantman napisał:

tak samo mam. Nawet tego 14 dniowego triala nie wykorzystałem do tej pory. Lubię grac w coś jak mam ochotę a nie szybko bo w abonamencie. W dodatku w tym xbox game pass nie ma za duzo dla mnie ciekawych gier bo albo już ograłem albo mnie nie interesują. Za to doceniam usługę jako coś dla nowych lub mniej hardcorowych graczy. Kolega teraz kupił xboxa za moją namową i miesiąc game passa to wszystko co potrzebuje. Chłopak jest w szoku że tyle gier do ogrania ma za 30 zł miesięcznie i pewnie kilka miesięcy będzie ten abonament brał zanim ogra co go interesuje :)

 

Ja wykorzystam trial 14 dniowy przy premierze halo wars 2 w game pass specjalnie czekam :D  lub dead rising 4. Akurat 2 tygodnie na ogranie którejś z tych pozycji.

 

U mnie dokładnie taka sama sytuacja :). Kupiłem tylko Gearsy 4 (pierwsza gra do ogólnego przetestowania konsoli pod względem usterek), oraz ostatnio "Mankind Divided", bo fanstatysczna była cena z "Games with gold".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...