Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Kampania zaliczona. Kawał dobrej gierki, nie wybitnej, ale naprawdę przyzwoitej. Na raz, bo masterowania jej raczej nie biorę pod uwagę. Tym bardziej, że wgryzam się teraz w multi i... o panie, rewelacja! Nie ogarniam jeszcze wszystkiego, ale rozgrywka jest tip-top, więc zdecydowanie chcę zgłębić całość.

 

Pytanko: jak najskuteczniej pozbyć się wrogiego pilota, który usiłuje "wedrzeć się" do naszego tytana? Są na to jakieś dobre patenty?

Odnośnik do komentarza

Kampania zaliczona. Kawał dobrej gierki, nie wybitnej, ale naprawdę przyzwoitej. Na raz, bo masterowania jej raczej nie biorę pod uwagę. Tym bardziej, że wgryzam się teraz w multi i... o panie, rewelacja! Nie ogarniam jeszcze wszystkiego, ale rozgrywka jest tip-top, więc zdecydowanie chcę zgłębić całość.

 

Pytanko: jak najskuteczniej pozbyć się wrogiego pilota, który usiłuje "wedrzeć się" do naszego tytana? Są na to jakieś dobre patenty?

Polecam na początek ustawić sobie dwa dymy elektryczne na tytany...dodatkowo świetnie działają jako zasłona przed tytanami i są asem w rękawie w pojedynkach między nimi (w szczególności dla Ronina).

A jeśli nim grasz to posiada on przejście fazowe do innego wymiaru, użyty w odpowiednim momencie zabije pilota który chce nam skrasc bateryjke, ewentualnie jak nie masz dymu zawsze możesz szybko wyskoczyć z tytana i zabić takiego pilota bronią. Nawet jak wyrwie bateryjke to i tak ponowne jej wstadzenie daje dodatkowy cieniutki pasek nad hp

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Tak, u mnie zdecydowanie Ronin i Ton w użyciu. Tzn podoba mi się cały skład, ale ta 2ka szczególnie. Gramy razem z Mariolką, od czwartku 14h w multi nabite - taka wkrętka jest :) Pogoń za bateriami itp. No poezja.

 

Wszelkie podpowiedzi oczywiście cały czas mile widziane. Ciekaw jestem też czym gracie (Szymek i inni, którym jeszcze nie znudziła się gra).

 

Pytanie numer 2578: o co kaman z Kosiarzami? Od czego zależy moment ich pojawienia się na mapie?

 

I kolejne: ucieczka do transportera - to tylko bajer wizualny czy faktycznie warto się w to bawić?

Odnośnik do komentarza

Roninem jeszcze nie grałem. Moje ulubione Tytany to Kationa i Spopielacz :D Pierwszego używam na otwartych i sporych mapach, gdzie można trzymać przeciwnika na dystans. Na przykład takiego Ronina ;) Drugiego natomiast na planszach zamknietych i ciasnych. Wyrzutnia termitu razem z granatem gazowym potrafia konkretnie podsmażyć przeciwników w grupach :)

Odnośnik do komentarza

Nom, Spopielacz kusi mocno (świetny design), ale póki co kompletnie go nie ogarniam. Tak czy inaczej przyjdzie i czas na niego. Ta jego osłona zadaje chyba nawet jakieś obrażenia o ile dobrze zauważyłem?

Nawet bym się pokusił o stwierdzenie że to jego najlepsza broń. Sam osobiście najbardziej lubię Tona (chyba 14 generację na nim mam)

A co do Twojego pytania o broń. Głównie się rozchodzi na jakiej mapie gram. Na mapach gdzie mogę sobie polatac po ścianach to Car i Wolt chociaż teraz go oslabili. Cykuty używam obecnie głównie na tej mapce z wiążą pośrodku (duży otwarty teren). A tak to jeszcze r201/101 (obie mają takie same staty tylko wyglądem się różnią) no i Kostucha która jest najmocniejszym assualtem ale za to z największym odrzutem. Alternator również jeśli ma się dobry aiming kosi strasznie (w żadnym wypadku go nie przybliżać)

A co do Twojego pytania o kosiarzy to wszystko zależy od trybu, pojawiają się tak jak sobie wymyślili twórcy. Osobiście preferuje tryb Łowy i tam zawsze przed następna runda jest pokazane jakie będą boty zrzucane, nie pamiętam jak to jest w wyniszczeniu

Edytowane przez Szymek_PL_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja nadal nie ogarniam w Hordzie tych punktów za atak i obronę? Choćbym wychodził z siebie, to nie udaje mi się przebić na 2 miejsce. A też nie stoję w kącie czekając aż reszta odwali robotę, tylko latam po mapie i rozwalam co się nawinie. Goście uzyskują po ponad 4000, a ja ledwo do 1500 dobijam. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ależ to było do przewidzenia... Najpierw niby ciepłe gniazdko, "chodźcie do nas, zostawcie tych złych z Activision", później jeden "ex", który miał słabą sprzedaż, następnie sequel, który na słabą sprzedaż został skazany przez nierozważną (choć teraz można chyba potwierdzić, że to była premedytacja) decyzję wydawcy, a teraz wykupienie...

 

No cóż, Acti ma ile studiów do robienia CoDa? 4? EA też tak chce. Przykład Visceral i wcześniej Criterion, teraz do nich dołączy Respawn i razem ubiorą koszulki z takim napisem:

 

592-6-pattern-front.jpg

 

A na burcie tej galery będą widnieć dwie litery B i F (tu sobie wstawcie cokolwiek, bo teraz EA ma dwa BFy i jedna odsłona któregoś z nich będzie się ukazywała co roku, dzięki temu będą mieli to, co chcieli - konkurencję dla CoDa).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Wydawca ujawnił w informacji prasowej, że studio zajmuje się obecnie trzema projektami: nową częścią serii Titanfall, grą Star Wars oraz tytułem na sprzęt rzeczywistości wirtualnej.

reszta tutej http://www.eurogamer.pl/articles/2017-11-10-ea-kupuje-respawn-entertainment-studio-tworcow-titanfall

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wciąż jest z kim grać, o to martwić się nie trzeba. Dodatkowo gra działa szybko i sprawnie, a ludzie dość dobrze ogarniają temat. Sam zainteresowałem się Tytanami wcale nie tak dawno, a wsiąkłem jak cholera. Multi jest naprawdę świetne, polecam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...