Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie jakieś różnice między opcją krzywa czułości: tzn Stabilna lub Klasyczna?

W sumie zaczynam dopiero przygodę z multiplayer i jakoś nie widzę zbytnio różnicy, między tymi dwoma opcjami. Jedynie co, to zmieniłem czułość na 4, bo na domyślnej jest za wolno.

Edytowane przez czeskimaster
Odnośnik do komentarza

Panowie jakieś różnice między opcją krzywa czułości: tzn Stabilna lub Klasyczna?

W sumie zaczynam dopiero przygodę z multiplayer i jakoś nie widzę zbytnio różnicy, między tymi dwoma opcjami. Jedynie co, to zmieniłem czułość na 4, bo na domyślnej jest za wolno.

Sam gram na standardowych ustawieniach przy czym zmieniałem chyba tylko w opcjach żeby było takie jak w TF1

Od siebie polecam przestawić sobie sterowanie pilotem aby skok był pod L1 i kucniecie pod R3 (super się biega po ścianach a nawet i po podłodze szybciej się lata) oraz tytanem aby tarcza/blok był również pod L1 :-) wiadomo kiedy ten nowy tryb??

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Mam grę od kilku dni. Wydawało mi się, że multi w tf2 jest dobre, tak przynajmniej słyszałem. Na pierwszy rzut oka po dwóch meczach nawet mi się podoba, zobaczymy później. Kampania po trzech misjach jest po prostu ok, jakoś nie widzę czym tam się tak niektórzy podniecają. 

Odnośnik do komentarza

Mapki w 2 do pilotów za duże, powinni jakoś to dostosować bo samo bieganie wkórwia tyle km. Same tytany, mimo że mają na(pipi)ane opcji destrukcji jakoś mnie odrzucają. Za dużo przepychu w tym wszystkim, za kolorowo. Szkoda że jedynki nie wydadzą na sonke.

 

Pad od xone, dosłownie jest stworzony pod tą pozycję.

Edytowane przez czeskimaster
Odnośnik do komentarza

Dlaczego nikt mi nie powiedzial ze ta gra jest taka za(pipi)ista w multi? :[

 

Naczytalem sie opinii o becie ze duzo trzeba biegac, ze (pipi)owe sterowanie, ze nie czuc tutaj titanfalla 1, a to moim zdaniem (pipi) prawda, gralem na PC w TF1 i tutaj momentalnie sie odnalazlem, poruszanie sie w tej grze to jest poezja, gunplay bardzo miodny, walki tytanow swietne dzieki wiekszej ilosci opcji i trzeba sie bardziej pilnowac. Jak dla mnie poki co znakomicie, o ile takiego BFa 1 odstawilem po godzinie grania, tak tutaj az chce sie odpalac kolejny meczyk.

 

@Pleju

 

Tu masz tego random killa jak probowalem rzucic wallhack-kunaiem do przodu i typ mi wyskoczyl. xD

 

 

A tutaj robie killstreak 14 :banderas:

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Czarek

 

 

Egzekucję trzeba wykonać na tytanie dowolnego bossa.

 

 

No właśnie próbowałem na pierwszym jakiego napotykamy (Kane), no i po wciśnięciu ataku fizycznego normalnie po prostu ginie i nie ma tej scenki kończącej;/ Nie wiem od czego to zleży;/

 

 

Udało mi się w końcu zdobyć ten pucharek, podpowiedź dla innych, na pierwszym Boss-ie (Kane), nie możemy wykonać ataku kończącego!!!

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Trwa darmowy weekend z grą na konsolach i pececie do 3 kwietnia. Grałem na pc, pierwszy kontakt z tytułem. Zabawa jest mega. Nie spodziewałem się, że jest tak dobrze. To jedna z tych gier, których gameplay prezentuje się dużo lepiej niż na screenach i filmach. Mega sztos jak walczy ze sobą kilka tytanów :banderas: Pewnie gierkę kupię, tylko się zastanawiam czy pc czy ps4. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...