Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

no po co mam sie potwarzaac co twierdze o singlu jak juz tu sie wypowiadalem pelno razy, wystarczy poszukac posty - do mnie budzetowy sredniak, na plus fajne patenty, w odroznieniu od wiekszosci kampanii w grach nastawionych na multi widac ze mieli pomysl na nia ale do gierek fps stricte singlowych nawet nie ma co porownywac

Odnośnik do komentarza

Czyli można grę kupić głównie dla singla tak jak Doom'a? Nastawiałem się też na BF1, ale jak się dowiedziałem że kampania trwa 5h to odpuściłem.

Czy ty dostałeś po głowie tak mocno, że zamieniła się miejscami z doupą? Gier nastawionych na multi nie kupuje się dla singla. W TF2 nie jest dużo dłuższy niż w B1 więc odpuść jak nie masz zamiaru brać się za multi.
Odnośnik do komentarza

Czyli można grę kupić głównie dla singla tak jak Doom'a? Nastawiałem się też na BF1, ale jak się dowiedziałem że kampania trwa 5h to odpuściłem.

Kampania w BF1 nie warta, ale dla multi zdecydowanie tak. Znowu w Tytanach jest na odwrot. W multi jedyna nowosc, to linka. Reszta jest kalka poprzedniej czesci i to na gorsze

Odnośnik do komentarza

Czyli można grę kupić głównie dla singla tak jak Doom'a? Nastawiałem się też na BF1, ale jak się dowiedziałem że kampania trwa 5h to odpuściłem.

 

Zdecydowanie się nie opłaca. TF2 to jednak ciągle gra nastawiona na multi (świetne multi btw), a jego kampania błyszczy na tle CoDów i BFów, ale to nadal ten sam sektor. Do DOOMa czy ostatnich Wolfów nie ma co porównywać - nie ten gatunek wręcz. A singiel fajny, ale jakoś do czasu, zostały mi chyba ze trzy misje, ale porzuciłem i nie mam ochoty wracać - znudziłem się chyba... Rzuca się w oczy, że robili to na szybko, szczególnie drażni brak cut-scenek i to, że każda misja na koniec dostaje gwałtowne wyciemnienie ekranu, a wprowadzenie fabularne do następnej otrzymujemy w formie tekstu na statycznym ekranie ładowania - słabe to.

 

budzetowy sredniak, na plus fajne patenty, w odroznieniu od wiekszosci kampanii w grach nastawionych na multi widac ze mieli pomysl na nia ale do gierek fps stricte singlowych nawet nie ma co porownywac

 

Dość brutalnie, ale w sumie podpinam się pod wypowiedź kolegi :)

Odnośnik do komentarza

w skrocie napisalem - tutaj miesiac temu sie bardziej rozwinalem jak bylem swiezo po skonczeniu singla, powtorze - do samego singla absolutnie nie, singiel fps to albo remastery bioshock, metro redux albo wolf new order

 

skonczylem singla - od polowy robi sie na prawde fajnie ale calosciowo mocno przecietny i zupelnie nie rozumiem zachwytow - przez cala gre czulem sie jakbym gral w fpsa z lat 90stych z lepsza grafa - jest fajne pifpaf, nie ma za duzo skryptow, co etap dostajemy nowy bajer przewodni (chyba najwiekszy plus singla), sa elementy platformowkowe, sa jakies zagadki dla szympansow, z drugiej strony singiel jest totalnie budzetowy - brak praktycznie jakichkolwiek wstawek, filmikow, czegokolwiek by lepiej poczuc immersje z tym swiatem, o postepach w fabule dowiadujemy sie z tekstu podczas loadingu, sama fabula tez dramatycznie slaba, oprawa av nie rowna, w pomieszczeniach srednia, w plenerach sliczna, caly czas tytanowe 60fps, polski dubbing jak z lat 90stych - zenujaco smieszny

 

z sumie mila odskocznia od wspolczesnych fps z miliardem skryptow, z drugiej strony jednak zachwyty, ze to jeden z lepszych singli w gatunku w ostatnich latach sa do mnie calkowicie nie trafione, jest po prostu ok (choc i tak te ok to sporo bo np w BO3 to nie potrafilem nawet skonczyc singla)

Odnośnik do komentarza

To fakt. Tu singla spokojnie dałoby się zrobić na 8-10 godzin. Pomieszać walke tytan/piechur, dodać przed misjami ewentualny wybór uzbrojenia, zamieścić cutscenki. Dwójka kończy się jak się kończy, więc w trójce (o ile powstanie) mogliby zrobić coś naprawdę ciekawego.

 

Odpaliłem sobie w sumie pierwszy raz Wyniszczenie. Ło panie, co tu sie dzieje... Z jednego meczu zrobiło się pięć.

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja gram niemal codziennie i szybko ludzi wyszukuje. Gra stoi za stówkę, to i ludzie grają, bo multi jest tu po prostu świetne.

 

Czemu te karabiny szturmowe to taka lujnia? (przynajmniej dla mnie) Jestem na 35lvl i dalej latam z standardowym r101c, bo z tego siecze się najlepiej. Chyba jedynie Kostucha może go przebić. Inne strzelają seriami, albo pojedynczo, a ja wolę ogień ciągły. 

Odnośnik do komentarza

 

Witaj, pilocie – tu Jay. Szczęśliwego Nowego Roku! W ubiegłym roku obiecaliśmy, że będziemy wspierać Titanfall 2 przez długi czas. Zaczęliśmy od wypuszczenia „Renegata z Miasta Aniołów”. A to dopiero początek. Od początku roku pracujemy nad wieloma nowymi elementami do gry, a dziś mamy przyjemność pokazać, co Cię czeka w przyszłości.

W najbliższej aktualizacji zaprezentujemy zupełnie nowy tryb gry, Szybki szturm: niezwykle szybki tryb 6 na 6 tylko dla pilotów, w którym najważniejszym elementem będzie walka na krótki dystans. To oparty na rundach tryb gry do 3 zwycięstw, w którym wyłączone jest odradzanie się. Gracze mają minutę na wyeliminowanie drużyny przeciwnej. Możliwe jest także wygranie rundy poprzez kontrolowanie neutralnej flagi, gdy upłynie czas. Tryb jest szybki, chaotyczny i z pewnością pomoże wam usprawnić współpracę z drużyną oraz sposób poruszania się. Wprowadzamy także dwie nowe mapy, zaprojektowane specjalnie do tego trybu: Stosy oraz Polana. Mapy te są niewielkimi i ciasnymi arenami, idealnie nadającymi się do szybkiej gry.

Stacks_FINAL.gif Meadow_FINAL.gif

Poza trybem Szybki szturm i dwiema nowymi mapami, prezentujemy nową mapę do trybu Koloseum – Kolumny, nowy sposób egzekucji dla pilotów (poczekajcie, aż to zobaczysz!) oraz nowe animacje dowódców na początku meczów dla każdej z frakcji. Wkrótce powiemy też, kiedy będzie można się do tego dobrać. Wszystko w tej aktualizacji będzie darmowe dla wszystkich graczy Titanfall 2.

Pracowaliśmy także nad dużą aktualizacją interfejsu playlist. Zgadzamy się z większością waszych opinii, że rozdzielanie trybów gry na dwa ekrany nie jest idealne. Zespół ciężko pracował nad zupełnie nowym interfejsem do następnej aktualizacji na konsolach, która może pojawić się trochę wcześniej na PC, abyśmy mogli wszystko przetestować. Poniżej możecie zobaczyć, jak ten interfejs będzie wyglądać po zmianie.

Naszym celem jest umożliwienie graczom tworzenia własnych „składanek” i wybrania, w których trybach chcą grać. Chcesz grać tylko w Wyniszczenie, Obronę umocnień oraz Do ostatniego Tytana? Po prostu wybierz interesujące cię tryby i zacznij grać. W najbliższych tygodniach powiemy wam więcej na ten temat.

MixTapeMatchMaking_FINAL.gif

Inne nowości nadal są objęte klauzulą tajności, teraz jednak już wiesz, jak będziemy wspierać Titanfall 2 po premierze. Wkrótce przedstawimy plany na najbliższe miesiące, w czasie których powstanie więcej map (wliczając kolejne mapy z Titanfall), broni, trybów i innych rzeczy.

https://www.titanfall.com/pl_pl/news/frontier-news-network-6-pl/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

:obama: dawno nie miałem tak, że przy jednym posiedzeniu pyknąłem całego singla. Kampania spoko, różnorodna nie ma nudy, elementy zręcznościowe nie irytują, strzela się fajnie. Wezme się za bary z multikiem. Nie wiem co te EA miało w głowie wydając te gre obok battelfield 1 i coda ;/ cholernie niesprawiedliwa decyzja, skazująca Tytanowego janusza 2 na mniejszy fejm a gierka jest bardzo dobra. Mam nadzieje, że będzie trójeczka ;/

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.

Jestem mocno zainteresowany pozycją, no i udało mi się na ceneo wpaść na sklep poniżej z bardzo dobrą ofertą. Nigdy nic tam nie zamawiałem i pojawia się pytanie czy jest to bezpieczne źródło? Za podpowiedź z góry dziękuję.

 

http://powerplay.com.pl/pl/p/Titanfall-2-PL-PS4-folia/6220?ceneo

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nowy tryb wraz z dwiema nowymi mapkami pod niego w lutym

w marcu "nowa" mapka do starych trybow czyli kolonia z pierwszej czesci, patch z nowymi bzdetami do kupienia, nowe finishery, kolejne zmiany w balansie oraz nowe funkcje sieciowe o jakich wspominali niedawno

 

za dwa tygodnie maja podac info odnosnie dalszego wparcia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...