Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest trudny, parę razy podejdziesz do bossów i będzie cacy ☺️. Zrobiłeś ten nieszczęsny tor i trofeum becomes of Masters?

Parę prób jakiś czas temu..brakowało mi 2 sekund..jak najbardziej do zrobienia pucharek ale trzeba zrobić mega płynny przelot...polecam grać z szotganem Eva bodajże i z granatami oslepiajacymi.

Dodatkowo gram na skoku pod L1 i wslizgu R1 co znacznie przyspiesza poruszanie się choć i tak nie wiem czemu pilot zamiast przyspieszać na ścianie to mi zwalnia i ciężko mi utrzymywać stała prędkość..nie wiem jak Ci wymiatacze potrafią z taką gracja, precyzja i szybkością poruszać się pilotem...szacun

 

no i udalo mi sie zrobic czas a zajelo mi to jakies 30 minut..4 razy brakowalo mi doslownie okolo sekundy, najtrudniejszy pucharek wbity z tego co widze na liscie. Teraz to wgl gloopio nie zrobic platyny. Łap Rodi moze Ci sie przyda i czyms pomoze. Mysle ze trasa jest optymalna i przy paru próbach uda Ci sie to zaliczyc

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

gram od wczoraj i multi jest kozackie

PS4?? jak tak to chetnie z kims pogram..w kupie zawsze razniej 

 

Ofi..nawet nie wiem nad czym sie tu zastanawiac...jak sie lubi fps to jest to zakup obowiazkowy :)

 

 

Na dniach zakupie, ale chyba wezme w cyfrze jakieś, bo chciałbym szybciutko się przełączać jednak bez płytowo na multika  :master:

Odnośnik do komentarza

Dla mnie chyba najlepszy Ton...wczoraj wpadło g10 i czarny kamuflaż do niego

Monarch staje się niezłym kozaczkiem jak się ulepszy wszystkie 3 rdzenie a osobiście pakuje w ukepszenia karabinu..fajny z niego tytan na wsparcie a dodatkowo może leczyć no i ta kradzież bateryjki przy egzekucji, sam sex

Za to kompletnie nie leży mi Kationa i Snajper..jakieś takie nijakie mi się wydają, pewnie dlatego że za dużo nimi nie grałem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak tylko znajde chwile(choc z tym bardzo ciezko) zawsze odpale titanfalla...ta gierka to sama przyjemnosc,takiej podniety z grania w fpp online nie mialem chyba od momentu quake1 po lanie i halo3 na x360.Polecam ta gierke kazdemu(mowie o multi..singla ruszylem moze 5 min)

 

Edit

Jak cos to walcie PSN: Unholy Bien    

Edytowane przez BieŃ
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...