Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

 

a tak zapytam z ciekawości, ile znajduje się graczy na playliście na X?? Na PS4 jest to głównie gdzieś 7-9 tys graczy (nocna, wieczorowa pora)

 

Sprawdzam teraz i jest dokładnie 10 029 graczy :usmiech:

 

no to statystycznie wiecej w to gra na X bo na ps4 bylo 9 tys a przeciez ps4 jest duzo wiecej...szkoda ze tak malo osob w to gra i wola Coda i Bfa, zdecydowanie gierka zasluguje na wieksze uznanie wsrod graczy :( mam nadzieje ze mimo wszystko trzecia czesc juz sie smazy 

Odnośnik do komentarza

To prawda, mi się bardzo podoba, a takiego CoD-a niezbyt potrafię przełknąć. No cóż, gierka wspierana, gracze wciąż mimo wszystko są, więc tragedii nie ma. Ja sobie lubię od czasu do czasu włączyć i polamić.

Odnośnik do komentarza

No ja mam nadzieję że jak wrócę z pracy to już będzie pobrane...jak coś to od 20 będę dostępny

Tak z ciekawszych rzeczy po upie to Spopielacz i Legion dostają dasha na stałe...No i walczę z samym sobą bo nigdy nie kupowałem nic z płatnych malunkow w żadnej grze a tu mam ochotę coś sobie zakupić

Odnośnik do komentarza

Hej, czy Titanfall jest przyjazny poczatkujacym? Zazwyczaj omijam shootery, chyba ze maja fajna fabule albo ciekawa mechanike. Nie gralem nigdy w CoDy/Battlefieldy/Battlefront etc. Chcialem kupic bo czytalem ze Respawn dalo rade i za swietna polityke darmowych DLC (takie rzeczy trzeba wspierac).

 

Sciagnalem demo. Nie przeszedlem tej misji do konca ale bylo spoko.

 

Jak wyglada ten nowy tryb hordy? Czy jest rozbudowany? Mysle zeby namowic kolege i grac we 2.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o multi, to zależy. Sam czasem szlajam się po mapie szukajac wrogów (suchy dok najczęściej), czasem ładuje kille aż miło, a czasem ginę często gęsto.

 

Horda to zwykła obrona punktu. Jest 5 fal, jest kilka prób restartu,jak sie nie uda. Wczoraj testowalem 3 hordy- w dwoch pierwszych bylo nas tylko dwoch i poleglismy na 3 fali. W trzeciej na czwartej.

I jak nigdy na multi nie mialem lagów, tak wczoraj dwa razy ping mi skoczył do ponad 3000 (tak,trzech tysięcy!) i utrzymywał się tak przez kilka sekund.

Odnośnik do komentarza

Hej, czy Titanfall jest przyjazny poczatkujacym? Zazwyczaj omijam shootery, chyba ze maja fajna fabule albo ciekawa mechanike. Nie gralem nigdy w CoDy/Battlefieldy/Battlefront etc. Chcialem kupic bo czytalem ze Respawn dalo rade i za swietna polityke darmowych DLC (takie rzeczy trzeba wspierac).

 

Sciagnalem demo. Nie przeszedlem tej misji do konca ale bylo spoko.

 

Jak wyglada ten nowy tryb hordy? Czy jest rozbudowany? Mysle zeby namowic kolege i grac we 2.

teraz o ile sie nie myle to bedzie weekend free wiec mozesz powiedziec koledze...jak cos to chetnie pomoge i mozna sie jakos umowic na wspolne granie po sieci bo w pierwszym kontakcie moze sie wydawac lekkie WTF...sam tak mialem po becie. Natomiast calkowicie zmienilem zdanie po przejsciu singla i zapoznaniu sie z mechanika gry

Horda...nie spodziewalem sie ze bedzie taka fajna. O ile na nizszych poziomach jest zwyczajnie latwo tak juz na trudnym zaczyna sie konkretna zabawa (wczoray udalo mi sie pary razy ukonczyc) oraz otrzymuje sie wiecej punktow, cieszy  zroznicowanie w tytanach (chyba najgorsze sa Legiony Nuklearne i te Mozdziezowe). Wystarczy chwila gapiostwa i trzeba powtarzac od nowa dana fale, o tyle fajnie ze mamy dwie takie mozliwosci. Ciekawe co tam sie dzieje na tym najwyzszym poziomie. 

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

W hordzie pukawki którymi w multi mogłem co najwyżej pogmerać sobie wiadomo gdzie, tutaj robią robote. Niestety jak sie wszyscy gracze nie ogarną i dopuszczą atomowe tytany do zbieracza, to jest troche kicha. Przedostatni nam tak wybuchł na ostatniej próbie i zniszczył zbieracz od eksplozji.

Kiedy w końcu jakas forumowa ustawka na PS4? Bo granie z randomami kończy się często tak jak wyżej.

Odnośnik do komentarza

W hordzie pukawki którymi w multi mogłem co najwyżej pogmerać sobie wiadomo gdzie, tutaj robią robote. Niestety jak sie wszyscy gracze nie ogarną i dopuszczą atomowe tytany do zbieracza, to jest troche kicha. Przedostatni nam tak wybuchł na ostatniej próbie i zniszczył zbieracz od eksplozji.

Kiedy w końcu jakas forumowa ustawka na PS4? Bo granie z randomami kończy się często tak jak wyżej.

Na PS4 to chyba tylko my zostaliśmy z forumka :-( chociaż zawsze można dobrać kogoś z grypy jakiejś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem pare godzin w tą kampanie, chyba już jestem na finiszu i... zdecydowanie mamy renesans shooterów jeśli "wojenna szczelanka" potrafi zaserwować tak zaskakująco dobrą kampanie. Fabularnie jest dosyć miernie ale scene kradnie świetna kreacja poziomów. Nie mam poczucia tak jak np. w battlefield 1, że singleplayer to jedynie taki tutorial przed multi. Singiel dodaje coś od siebie i momentami rzuca w naszą strone naprawde sprytnymi rozwiązaniami (level z "anomaliami" to majstersztyk). Teraz jestem bardzo ciekaw jak będzie wyglądała kampania w nowym battlefroncie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zacząłem ogrywać TF2 wreszcie. Tak, tak, wiem... spóźniony o jakiś rok :) No ale mniejsza o to, bo pierwsze wrażenie jest naprawdę solidne. Dotyczy to zarówno singla jak i multi. Grafa "taka se" ale płynna animacja i ciekawy design wynagradza pewne braki. Naczytałem się narzekań na PL dubbing i nawet troszkę wystraszyłem, a wychodzi na to, że koszmaru nie ma. Wkręciłem się i chcę więcej.

 

Pytanko: ile misji ma kampania? 

Odnośnik do komentarza

Bardzo chętnie. W multi gra głównie żona i wymiata zdecydowanie lepiej niż ja - siedzi w tym od 10 lat tak naprawdę, mając za sobą setki godzin spędzone w COD4, MW2, COD:WAW, Bad Company 2, kolejnych BF-ach, The Last of Us, Gears of War, DOOM-ie oraz - jej największej miłości obecnie - Rainbow Six Siege. Kosi zdrowo dziewczyna, a ja się przyglądam :) Chcemy wejść w TF2 teraz, więc ogarnięty gracz, który przy okazji wyjaśni co i jak baaardzo się przyda. Ślij zapkę Szymon.

 

Edit: moment lądowania wezwanego tytana - WOW, serio, świetnie wykonali te wejścia! :) Tak mi się przypomniało z dnia wczorajszego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...