Skocz do zawartości

TitanFall 2


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Może i jest mega, ale czasami podczas meczu zaczyna się lag fiesta, ping skacze jak powalony. I bynajmniej nie jest to raczej wina łącza, bo na speedtestach wychodzi ok (prędkość 80, ping test też stabilny), a np. w Overwatch wszystko hula aż miło. Stąd wynika, że to problem serwerów EA, co mnie specjalnie nie dziwi, bo pamiętam jakie kwiatki były z BF-ami (zwłaszcza jak już się starzały i EA przerzucało je na gorsze serwery). Ogólnie strasznie mi to odbiera przyjemność z gry, bo ta jest dość dynamiczna i lagi po prostu uniemożlwiają skuteczne poruszanie się. Tak więc chyba przejdę kampanię, oddaje żydowi i wracam do Overwatch - Blizzard to jednak renoma ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie, pytanko natury technicznej:)

 

1. Czy mogę ustawić w grze język angielski?

2. Jak chce zdobyć trofeum za najwyższy poziom trudności w kampanii, to kiedy i gdzie mam go ustawić. Przy włączeniu kampanii nie ma możliwości wyboru poziomu trudności.

 

Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli piszesz o wersji PS4 to zmiana XMB raczej, w grze chyba nie ma opcji.

 

A poziom trudności zmieniasz w trakcie pierwszej cut-scenki - wciśnij OPTIONS, będziesz miał menu pauzy, tam zmieniasz na Master. Później masz jeszcze tor przeszkód i w zależności od tego, jak Ci pójdzie (a pewnie słabo za pierwszym razem) gra zaproponuje Ci jakiś noobski poziom trudności - olej to :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, pytanko natury technicznej:)

 

1. Czy mogę ustawić w grze język angielski?

2. Jak chce zdobyć trofeum za najwyższy poziom trudności w kampanii, to kiedy i gdzie mam go ustawić. Przy włączeniu kampanii nie ma możliwości wyboru poziomu trudności.

 

Z góry dziękuje za pomoc

 

No jak nie ma, jak jest.

W opcjach, poziom trudności możesz zmieniać w dowolnym momencie, bez wychodzenia z gry.  Języka niestety nie można zmienić jak w Battlefield. jdyne co cię ratuje, to zmiana menu konsoli na ENG i w tedy, z automatu w grze, również będą gadać po angielsku. Polska wersja jest słaba, ale angielski dubbing, też jakiś wybitny nie jest. 

 

BTW jakby się zebrała jakaś ekipa do multi to dajcie znać  :ogor:

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Zaliczyliscie tor na Pucharek? Ten bardziej hardcorowy?

Mi brakuje dwóch sekund jak próbowałem z miesiąc temu..tyle że gram na skoku pod L1 i wslizgu R1, jak najbardziej pucharek do zrobienia tylko trzeba mieć super płynny przelot co mi akurat rzadko wychodziło..sam nie ogarniam jak tam ludzie robią po 50 km/h

 

Chris..jakby co to ja gram dość regularnie :-)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Kurde ale ten singiel dobry:o dawno sie tak nie bawiłem przy fpsie. Strzelanie to sam miód, plus sekwencje platformowe i nie ma chwili na nudę. Myśle ze jestem niedaleko konca i szczerze to za szybko mi to zleciało ;o co prawda można sobie przedłużyć zabawę multi, ale raczej odpalę tylko dla sprawdzenia bo pamietam przy darmowym weekendzie srednio mi podchodziła. Grafa jak dla mnie mocno przeciętna, ale nie zwracam na nia szczególnie uwagi przy tym co sie dzieje na ekranie ;p polecam każdemu kto lubi sobie od czasu do czasu postrzelać. Bije na głowę wszystkie cody, które ostatnio wyszły

Odnośnik do komentarza

Od dwóch tygodni mam takie lagi e się grać nie da...o ile w menu pokazuje mi ping na 40 to wystarczy że włączę mecz i nie spada poniżej 90 a średnio skacze 120-250 czasem nawet pod tysiąc...nie wiem co jest grane, wcześniej nie było problemów, z konsola nic nie było robione, ruter jak stał tak stoi...ktos ma jakiś pomysł??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...