Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

Connor Kenway nie był wcale taki zły. Zwykły indianiec machajacy tomahawkiem. Jego historia może nie powalała ale jakoś mnie do siebie nie zraził. Co innego Jacob z Syndicate. Kompletny niewypał jak i cała ta koncepcja lejących się na ulicach Asasynów.

 

Za to ten Origins fajnie się zapowiada. Nowe realia, bohater może nie jest jak Ezio ale to są zupełnie inne realia, wierzenia i obyczaje. Walka całkowicie przeprojektowana i chyba Ubi dużo wykorzystali z For Honor. Może pierwszy od czasów AC2 Asasyn, którego wezmę premierowo.

 

Gdyby tak jeszcze za OST odpowiadał Jesper Kyd (AC2)...

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Pamietam ze w Black Flag nawet fabuly nie zczailem. Zrozumialem tylko tyle ze jakis pirat ukradl stroj Assassyna i przez cala gre chcial zgromadzic zloto dla swojej kobity i dla siebie na godne zycie. Gajnie mi sie gralo bez gabuly wykonujac misje.

 

Fabuła nikogo XD

 

A gdy widze teraz fotki z gry i ogladam filmiki to juz mam takie cisnienie zlozyc preorder bez wzgledu na brak patchy gliche i te wszystkie niedociagniecia ktore gra oczywiscie miec bedzie.

 

Moze jakos dam rade. Bo w dniu premiery Origins zaczne po prostu grac w cos innego i na mniejwiecej miesiac bede mial zajecie. Ufff

Odnośnik do komentarza

 

KOZACKI filmik :)

 

piekny efekt przejscia nocy w dzien w 1:34. idealne podsumowanie kreatywnosci Ubisoftu.

 

przyznaj Soul ze na koncu przygryzales paznokcie ze stresu

 

"O nie, smiertelnie jadowity wonsz! Czy ten muskularny, piekny egipcjanin da mu rade? czy wyjdzie z tego pojedunku z zyciem? Co? Co to? Jaszczomb?! OŻEŁ? LEC ORLE, BIERZ GO! TAK! NIECH ZYJE AMERYKA, WOLNOSC, RASIZM I DOSTEP DO BRONI PALNEJ!"

Edytowane przez Najtmer
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Widzialem zapowiedzi wielu gier i podczas ich ogladania czulem zwyczajne Meeh. Dopiero trailer Black Flag spowodowal ze szybciej bilo mi serce. Bawilem sie doskonale grajac w Assassyns Creed 4.

 

Teraz gdy czytam ze za AC Origins odpowiedzialna jest ta sama ekipa ktora stworzyla Black Flag wrecz juz sie nie moge doczekac. I chyba zamowie wersję Gold z pakietem misji na morzu i ekslporacji grobowca wraz z tajemnicą jego budowy.

 

Wiem ze Assassyns Creed to dla wielu graczy juz skostniala seria ale dla mnie, ktory skonczyl w 100% tylko Black Flag i Rogue zupelnie nie ma to znaczenia.

 

Dawac mi tu juz te piramidy :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A co wersja Gold Edition ma dodatkowego?

 

Baw się dłużej z Assassin’s Creed® Origins dzięki edycji GOLD* zawierającej:  

1. Grę Assassin’s Creed® Origins

2 Pakiet przepustki sezonowej do gry Assassin's Creed® Origins, dający dostęp do wszystkich rozszerzeń i pakietów wyposażenia

Cyfrowy pakiet Deluxe pack, czyli:

- Ekskluzywna misja Zasadzka na morzu: przejmij dowództwo w walce o dominację na wzburzonym morzu

- Trzy dodatkowe punkty umiejętności, aby udoskonalić twoje początkowe zdolności asasyna

- Pakiet pustynnej kobry:

- Strój pustynnej kobry: strój, który pozwoli ci ukrywać się w piasku i uderzać szybko niczym błyskawica

- Kły (koń): obdarzony kłami wierzchowiec, który budzi lęk w sercach twoich wrogów

- Węże (legendarna tarcza): te bliźniacze węże będą chronić swego pana

- Oko Apepa (legendarna broń obuchowa): ten wąż może i cię nie ukąsi, ale poczujesz jego zęby.

- Kieł (legendarny miecz sierpowy): broń zaprojektowana, aby ciąć na kawałeczki wszystko, czego dotknie

 

Dodatkowo już dziś wiadomo że jednym z dodatków do Origins będzie możliwość poznawania historii Egiptu poprzez przemierzanie rozległej krainy. A jako że ja uwielbiam ten klimat to już rezerwuje sobie czas i cały weekend po 27 Października. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zagrałbym w jakiegoś sandboxa na xox mordor nie wyszedł i kupsztal. Czekam na recenzje AC ale coraz bardziej wątpie aby zebrała ta odsłona jakieś wysokie oceny. Licze też na stałe fps full hd i dobry hdr. Wale 4k w takiej gierce.

Odnośnik do komentarza

Haha. Właśnie ze magia nowego Assassins creed polega na tym ze wcale nie jest taki jak poprzednie ob.srane Syndicte Unity. To juz widac po pierwszych gameplaye. Nowy system walki bardziej przypominajacy serie Dark Douls tez duzo zmienia i nie ma juz bezmyślnego walenia palcem po klawiszu. No i niesamowity piekny Egipt i calkowicie otwarty swiat a nie jakies nudne miasta i wiezowce dachy i takie same zlewajace sie w jedno uliczki.

 

Ja wierze w tego Assassyna ze bedzie równie inny jak Black Flag byl.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

To będzie kolejny sztampowy assassyn.

Kto ma przerzyg spowodowany kolejnymi sekwencjami tego tasiemca, ten nie strawi.

Zrozumcie : mega nakłady idą na promocję tytułu. Nic więcej. To jak kolejny cod,fifa/pes, czy inny ciągnik sezonowy.

Coo? Gdyby nie strój postaci to nigdy w życiu po filmach z rozgrywki nie powiedziałbym że to seria AC. Przecież ta gra kompletnie różni się od poprzedników.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

To będzie kolejny sztampowy assassyn.

Kto ma przerzyg spowodowany kolejnymi sekwencjami tego tasiemca, ten nie strawi.

Zrozumcie : mega nakłady idą na promocję tytułu. Nic więcej. To jak kolejny cod,fifa/pes, czy inny ciągnik sezonowy.

Coo? Gdyby nie strój postaci to nigdy w życiu po filmach z rozgrywki nie powiedziałbym że to seria AC. Przecież ta gra kompletnie różni się od poprzedników.

 

 

 

Haha. Właśnie ze magia nowego Assassins creed polega na tym ze wcale nie jest taki jak poprzednie ob.srane Syndicte Unity. To juz widac po pierwszych gameplaye. Nowy system walki bardziej przypominajacy serie Dark Douls tez duzo zmienia i nie ma juz bezmyślnego walenia palcem po klawiszu. No i niesamowity piekny Egipt i calkowicie otwarty swiat a nie jakies nudne miasta i wiezowce dachy i takie same zlewajace sie w jedno uliczki.

 

Ja wierze w tego Assassyna ze bedzie równie inny jak Black Flag byl.

 

Pokażcie no gameplay w którym widać, że to inna gra niż stare AC bo coś w to nie wierzę 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...