Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

Jak gra dostala od razu wsparcie dla PS4 Pro, jeju Nemesis jakim ty jestes nieogarnietym typem i to juz w ktoryms temacie.

 

"szacun, że nowy Asasyn zainteresował mnie na tyle, że jestem gotów świadomie zapłacić premierowa cenę. "   i za to szacun? :facepalmz:

 

 

Wzrosty zależą tutaj od sceny, osiągając 1350p czy 1584p. Czy Assassin's Creed Origins stosuje skalowanie szachownicowe? Większość dowodów wskazuje na to, że tak nie jest. Jednocześnie niektóre krawędzie (zwłaszcza na piórach Senu, naszego orła) pokazują wzór znany z trailera z E3, który przygotowano podobno na Xbox One X. Mamy nadzieję doprecyzować tę kwestię w przyszłości.

 

a tutaj całosc:

http://www.eurogamer.pl/articles/2017-10-28-digital-foundry-assassins-creed-origins-na-ps4-i-ps4-pro

 

 

4gXrTrW.jpg

Odnośnik do komentarza

Exploracja i widoczki niczego sobie, ale jak zobaczyłem znów ten sperdolony system walki to krzyżyk na drogę.

No i znów klatkuje na premierę.... kurfa, UBI ja mam was głęboko ale szanujcie ludzi którzy płacą wam pełną pulę na premierę .

 

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza

prosze, ladne widoczki juz omamily idiotow, ktorzy bronia nimi fuszerke.

jak chcecie ladne obrazki to sobie Samsare albo Barake zobaczcie.

 

 

 

ta animacja biegu krokodyla i hipopotamow to juz w ogole 'swiezosc' w najczystszym wydaniu ubisoft. swiezosc o zapachu (pipi).

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Tez tak macie, ze jak za daleko odlecicie dronem (ptaszyskiem), to "powrot" do Bayek'a zajmuje troche czasu- czarny obraz i 3-5 sekundowy loading. Swoja droga prawdopodobnie wersja na Xbox X otrzyma opcje 1080/60fps. I pytanie brzmi czy PS4 Pro jest w stanie utrzymac, niekoniecznie te 60fps, ale te 45-50fps? Ja jak narazie koncze gre do momenty wydania patch'a, czyli 7 listopada.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się czy okładka w wersji ps4 wyglada jakby wydrukowali ja w domowych warunkach bo jest mocna rozmazana/nieostra. Widziałem najpierw pudełko w sklepiku z grami używanymi i myślałem ze ktoś właśnie wsadził zastępcza okładkę ale później w media zauważyłem ze nowki maja chyba tak samo. Z kolei w wersji PC wyglądało to normalnie

Odnośnik do komentarza

Ty weź mnie nie strasz - ja swój jutro zaczynam, ale się nie złamię :P Mimo wszystko na te wszystkie negatywne opinie mogę powiedzieć tyle, że IMO gra nie jest warta tych ponad 200 zł na premierę ;) Chyba, że szybko przejdę Wolfa, to wtedy puszczając w drugi obieg może wyrwę bez dopłaty ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...