Treść opublikowana przez Litwin81
- bieganie
- Trening
-
Odżywki, Gainery itp.
Tam masz substancje przeciwzapalne,smarujące(to ta miękka kapsułka)i zwiększające produkcję mazi stawowej.A kapsów jest tyle bo niestety dawki skuteczne przy tak dużej ilości składników zajmują tyle miejsca.
-
Odżywki, Gainery itp.
Nie wiem co ludzie mają do tej ilości tabletek,trzeba to się bierze,a jak bolą stawy to trzeba.
- Trening
-
Odżywki, Gainery itp.
Ja jedynie Animala czułem,chociaż po hydrolizacie kolagenu też było lepiej.
- Trening
- Pomoc
-
bieganie
Dzisiaj mój drugi bieg na 10 km od listopada.Miałem dwa wbiegi ok. 1,5 km pod spore wzniesienia,ostatnie 5 km wracałem z plecakiem 5 kg(zakupy ) i czas mimo aerobowego tempa wyniósł 55 minut,coś czuję że uda mi zejść poniżej 45 min na biegu w czerwcu
- bieganie
- Trening
-
Odżywki, Gainery itp.
Super filmik by wyrobić sobie zdanie o tym wszystkim.
- Produkty z Biedronki
- bieganie
-
Odżywki, Gainery itp.
No wujek to powinien o ile chce kiedyś zgubić to koło ratunkowe
- Trening
- bieganie
- Trening
-
Odżywianie
Nie ma kalorii i słodzona jest sukralozą.
-
Odżywianie
Jest dobra,ale nie chcę jej już
-
Odżywianie
Mogę komuś podesłać pół opakowania tej galaretki bo już jest raczej nie zjem
-
Odżywianie
Poczytaj o ksylitolu,ma dużo właściwości pro zdrowotnych i smakuje jak cukier,jest też prawie tak samo słodki.
- Trening
-
Odżywianie
Dokładnie jak wyżej-ksylitol czyli cukier brzozowy.
-
Odżywki, Gainery itp.
Jesz to jak nie możesz spożyć normalnego posiłku,lub jak chcesz podbić kalorykę,czyli pomiędzy posiłkami lub po treningu.