Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Alastor84

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Alastor84

  1. To będzie gra roku 2015 i moja pierwsza gra na PS4 Czekając na W3, przejdę jeszcze raz 1 i 2
  2. Alastor84 odpowiedział(a) na ornit temat w 2D
    Ja gram na PS3, padem od Xbox 360 Owszem d-pad jest gorszy od tego z ds3, ale nie rozumiem narzekania że nie da się na nim grać w bijatyki.
  3. Alastor84 odpowiedział(a) na ornit temat w 2D
    Jutro na 99,99% kupię. Jak ktoś jest chętny to zapraszam Jakiś super dobry nie jestem, więc może być ciekawie
  4. Kali zafascynowany Conchitą Wurst Takie wrażenie można odnieść czytając playtest Ultra Street Fighter IV
  5. Alastor84 odpowiedział(a) na scuff temat w Nintendo 3DS
    3DS XL w końcu trafił w moje łapska Ale to wielkie z czego bardzo się cieszę bo mam wielkie dłonie. Wrażenia pozytywne, no ale muszę czekać na ładowarkę bo bateria ledwo zipie :confused: Wcześniej miałem starego DSa więc różnica ogromna.
  6. Alastor84 odpowiedział(a) na ornit temat w 2D
    "Tytaniczy wysiłek" crapcomu... Byle się nie przemęczyć.
  7. Gra zaliczona Gdyby nie "XXI wiek "(szczególnie te "nowoczesne etapy") było by bardzo fajnie, a tak jest tylko/aż fajnie Mam nadzieje że nie będzie już więcej takich "eksperymentów". Castlevania ma być od średniowiecza do max XIX wieku
  8. Żałosne jest pieprzenie "dziennikarzy" że 1 część była "wybitna/cudowna/genialna", a 2 jest "do dupy/fatalna/zła". Wg mnie zarówno 1 jak i 2 prezentują bardzo dobry poziom (tak na "8" +/-), nie są pozbawione wad. Odnoszę wrażenie że co niektórzy "dziennikarze" nie skończyli LOS2, a opinię o grze wystawiają na podstawie opinii innych "dziennikarzy".
  9. Bez przesady Jest 30 klatek, jest na pewno lepiej niż LOS1 jeśli chodzi o animację. Ale wiadomo 60 fps na PC robi wrażenie. Japończycy potrafią zrobić gry ładne i "płynne" np; Ninja Gaidem. Bayonetta (Xbox360). Natomiast "Europa i Ameryka" stawia tylko na "grafikę", płynność jest już mniej ważna (przeważnie). Wolę bardzo ładną grę i 60fps niż super śliczną ale w 30fps (lub gorzej np; LOS1).
  10. Oceny w CD Action są "niezbyt pozytywne".
  11. http://the-mig-page.wifeo.com/castlevania-the-lecarde-chronicles-2013.php Polecam Klasyczna Castlevania. Bardzo fajna.
  12. Jak dla mnie LOS genialne nie było. Miało trochę wad, ale było bardzo dobre, solidne 8, "ostateczny werdykt" Trzeba poczekać na inne recenzje. Mam nadzieje że "miejski" poziom jest ciekawy i "niezbyt nowoczesny".
  13. http://www.youtube.com/watch?v=AXlNCErenmw
  14. https://vine.co/v/MuzPmzDXlxP Bardzo krótki filmik Słaba jakość. http://www.youtube.com/watch?v=fVGMYECZnuA
  15. Modlę się o to, może nie codziennie ale często Lokacje (na fotkach) prezentują się świetnie. Design leveli zdecydowanie lepszy niż w Castlevaniach na PS2. No i świetny soundtrack (z małymi wyjątkami). "Dali" Victora (jeden z bohaterów) do Lords of Shadow 2, może ktoś z Konami sprawi iż Castlevania Resurrection zmartwychwstanie
  16. Ma ktoś Speedlink Torid ? Interesuje mnie jak sprawuje się krzyżak. Ten w Speedlink Xeox był zły (m.in. "hałas" za duży "luz", jakiś taki tandetny). Mam wielkie dłonie i męczy mnie granie na ds3. Ewentualnie jakieś inne pady (duże) i przede wszystkim "sprawdzone/przetestowane".
  17. Alastor84 odpowiedział(a) na wendiego temat w PS3
    2 strzały od przeciwnika lv 255 i postać (lv 99) pada na deski
  18. Alastor84 odpowiedział(a) na wendiego temat w PS3
    Jest 20MB
  19. Alastor84 odpowiedział(a) na wendiego temat w PS3
    Cudownie Więc na 99 lv sie nie skończy Na razie mam 99 lv fighter, teraz biorę się za czarodziejkę.
  20. Alastor84 odpowiedział(a) na wendiego temat w PS3
    Ok Jestem jak najbardziej za Do środy postaram się jeszcze trochę dopakować swoją postać Coś czuję że pokonamy go za pierwszym podejściem
  21. Alastor84 odpowiedział(a) na wendiego temat w PS3
    Też mam z nim problem 92 lv Fighter. Nie mogę nikogo znaleźć (online, floor 9). Na "pomocników" ciężko liczyć. Wiec jeśli do środy go nie pokonam to chętnie się przyłączę Cudowna gra, zdecydowanie lepsza od Diablo 3 (jak dla mnie).
  22. Kwestia gustu Mnie bardziej podobała się muzyka z poprzednich Castlevanii.
  23. Hehe, widzę że ktoś się obruszył Nie napisałem że wszystko jest "nijakie". "Wioska" akurat jest fajna" tak samo "koń", "walka z wampirami" i "finałowa" (której przykład podałem). Reszta jednym uchem wchodzi, drugim wychodzi. Nic specjalnego. Ktoś tu zareagował "emocjonalnie".
  24. Musi być lepsza Stałe 30 fps. Grałem w demo LOS2 i jest całkiem w porządku, mam nadzieje że tak będzie w pełnej wersji. Mam nadzieje że muzyka będzie lepsza. W LOS1 była ok z paroma naprawdę fajnym utworami np: ostatni pojedynek. Lecz generalnie większość była "nijaka" niby dobra, ale jakoś szału nie było (jak dla mnie). Oby też nie było lokacji podobnych do tych pierwszych z LOS1 (mam na myśli głównie rozdział 2 i 3. I oby eksploracji i "zbierania" było dużo, wówczas jest spora szansa na "wielką grę" Na początku byłem podekscytowany LOS1, ale później mój entuzjazm nieco opadł. (ta nieszczęsna animacja, "bezpłciowa muzyka" ,uogólniając). Dodatkowo zaliczyło się więcej gier z "gatunku". Zarówno młodszych jak i starszych od LOS. Mam nadzieje że MS wyciągnęli wnioski i LOS2 będzie grą niemalże idealną (wiadomo jakieś drobne wady są zawsze).

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.