KrYcHu_89
Senior Member
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Steam Machine
Treść opublikowana przez KrYcHu_89
-
Reprezentacja Polski
Panowie to jest ustawka, chłopaki z ławki się śmieją xD.
-
Reprezentacja Polski
Akurat atakujących mamy, Milik i tak miał dzisiaj sprawdzian
-
Reprezentacja Polski
Jedziemy po tytuł.
-
Reprezentacja Polski
Szkoda mi go, no ale Euro 2016 gral i wtedy pudłował :/. To już raczej koniec kariery będzie, ileż można wracać.
-
Reprezentacja Polski
Cash wchodzi xD? W sensie na turniej xD
-
Targi: E3, GC, TGS
Coś będzie na pewno, ale większe szanse, że tylko remaster średniaka z 2002, jakieś nadzieje na remake są po udanym i zakończonym już temacie System Shocka (ostatnio zamknęli temat wydając na konsole) :).
-
Resident Evil - temat ogólny, komentarze, plotki i inne
O dziwo nic nie widziałem o Capcomie na ten tydzień, ale pokazali MH u Sony, to może RE pokażą na konfie Microsoftu? Zobaczymy.
-
Targi: E3, GC, TGS
22 naszego
-
Resident Evil - temat ogólny, komentarze, plotki i inne
Golem nigdy się nie myli
-
Slitterhead - od twórcy Silent Hill & Akira Yamaoka
Premiera 8 listopada 2024.
-
Boomer Horror - hidden gemy & niszowe horrory
Mnie się The Thing pobodało na tyle, że ukończyłem, ale były horrorki z tego okresu bardziej zapadające w pamięci, tutaj głównie pamiętam miotacz ognia, kosmitów i "zimę", gdyby nie to, że pamietam film, to o grze nic bym nie zapamiętał, a sterowanie na K+M było mocno średnie, no ale jak ktoś nie grał to remaster z duszą może się przydać :).
-
Slitterhead - od twórcy Silent Hill & Akira Yamaoka
Ghostwire: Tokyo TPP xD, day 1!
- Boomer Horror - hidden gemy & niszowe horrory
- ASTRO BOT
-
ASTRO BOT
https://www.x-kom.pl/p/1259591-gra-na-playstation-5-playstation-astro-bot.html?sm=portal-ppe hmm Pudełko za 319 Raczej powinno być z 279, ktoś leci pewnie w kulki... Ew. 299 zł, jak na PSN. No cóż polska dystrybucja rządzi się swoimi prawami widać :D.
- Concord
- Boomer Horror - hidden gemy & niszowe horrory
- Concord
-
Targi: E3, GC, TGS
https://www.summergamefest.com/events/summer-game-fest-feature-event 4k60
-
10 gier 10/10
@Homelander robisz jakieś podliczanie tej zabawy?
-
Alone in the Dark
Tak, miałem ten "główny" ending. Grałem Emily.
-
Wrzuć screena
-
Banishers: Ghosts of New Eden
Dzisiaj zacząłem przygodę z tą grą i pierwsze wrażenia są MEGA pozytywne. Walka przyzwoita, dialogi super, klimat, postacie, na razie wszystko się zgadza. Grafika i animacje jak na mniejszy i tańszy tytuł AA naprawdę bardzo mocne. Ktoś tutaj się postarał. Skojarzenia z nowymi God Of War (same systemy) i Wiedźminem (dialogi) jak najbardziej na miejscu.
-
Borderlands 3
W Wonderlandsach świetna była ta eksploracja na mapie, taki RPGowy sznyt, oby mapka wróciła, ale raczej szanse niewielkie, że wrzucą to w głównej części serii.
-
Alone in the Dark
Btw fajne były te sceny ze statyczną kamerą w grze, mogliby zrobić, jak wspominałeś remake starszych części na tym samym silniku z tą kamerką, nie trzeba za dużo zmieniać w reszcie mechanik i samego silnika :).