Jump to content

Metaphor: ReFantazio

tlas

Recommended Posts

Powiem tak, dla mnie najbardziej oczekiwana gra 2024 obok FF VII Rebirth. To chyba sztandarowy projekt Atlusa obecnie, więc raczej budżetowo to bardziej Persona 5, niż Soul Hackers 2. Setting wyglada miodnie. Czekamy.

P6 ponoc 2026, już wiemy dlaczego. 

12 minut temu, łom napisał:

Główny bohater wygląda jak ten z Devil Survivor

wygląda jak MC z Persony 3. Jezu, czemu te jebane japończycy tak się doczepili tego taniego anime looku.

I co się stało z TYM? 

31685-2560-1829-ef84982cd7c201479aa925da

miał być medieval/fantasy gra w sosie persony, a gra wygląda jak gówno z ps3 

Nawet mnie kurwa nie straszcie ze Mara nie bedzie mial nastepcy w tej gierce :/  To byloby [uwaga] chujowe zagranie (czaicie co ja tu zrobilem HE HE HE?) Fajnie to wyglada. Bede obserwowal. Po Atlusie nie spodziewam sie nigdy graficznych wodotryskow, fajnie ze jest cos nowego. Jak system dowiezie to kupie.

Soban uprzedził bo wbiłem właśnie w temat, to wygląda jak typowy port multiplatformy na switcha xddd chyba że to też będzie na switchu i na razie mają tylko tą wersję i szybko rzucili trailer tylko dodając znaczek Xboxa xddd

Personka w klimatach cięższego fantasy z domieszką magii i jakiegoś steampunka chyba? Tak, poproszę.

Wygląda dobrze, nawet jeśli mechanika będzie mocno bazować na Personie. Można Atlusowi wiele zarzucić, ale w tym przypadku wygląda, że się trochę bardziej przyłożyli. Niech to dopieszczą, nawet kosztem potencjalnej Persony 6.

No tylko mnie również główny bohater średnio się podoba z designu. Wygląda jak dziecko protagonisty i Aigis z P3. Reszta postaci spoko.

Rozumiem, że "pixie" będzie nam mówiła, kiedy mamy iść spać? ;)

50 minut temu, Pupcio napisał:

Wygląda przyzwoicie chociaż dupy nie urwało bo to jednak jakeś fantasy z elfami a nie podrywanie japonek, będę miał na radarze

Będą social linki, więc pewnie będzie i podrywanie dziennikarek, czy co tam będzie odpowiednikiem w tej grze szkolego życia xD.

3 godziny temu, Suavek napisał:

Odkąd mam Decka, już nie muszę się martwić o releasy na Switcha :). Wjedzie pięknie cross PC/Deck.

To PS4 to zaskoczenie, Xbox One już dawno w grobie, a PS4 w 2024 dalej jedzie ładnie. Wiadomo gra Atlusa, grafika jest jaka jest, to zadziała pewnie i na tosterze, ale chodzi o sam fakt, że w JP PS4 ciagle w użytku.

Zupełnie mnie ta gra ominęła i dopiero teraz obczaiłem trailer. Super to wygląda, to znaczy graficznie wiadomo że rzygi jak na 2023 rok, ale pod względem klimatu i stylówy (ten design przeciwników :obama: ) jest MOC. Z jednej strony czuć vibe pełnoprawnego SMT, z drugiej interfejs czy ekipa anime-ziomków to wypisz wymaluj Persona. Ciekaw jestem który kierunek intensywniej przeważy w grze, bo jednak SMT są bardziej surowe i kierowane doświadczonych graczy, podczas gdy Persona to zawsze był gameplayowy spacerek po parku. Jedno natomiast jest pewne już teraz: gierka wlatuje na listę najciekawszych produkcji szykowanych na 2024 rok. 

• 5 months later...

Na ten moment zagram tylko dlatego bo "goście od persony" nie podoba mi się design postaci A sama gra jest wyprana z kolorów A technologicznie to chyba jedną nogą na ps3 siedzi. Zagram na pewno ale trailery mnie nie nastroiły pozytywnie