Skocz do zawartości

Metaphor: ReFantazio


tlas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

12 minut temu, łom napisał:

Główny bohater wygląda jak ten z Devil Survivor

 

 

wygląda jak MC z Persony 3. Jezu, czemu te jebane japończycy tak się doczepili tego taniego anime looku.

 

I co się stało z TYM? 

 

31685-2560-1829-ef84982cd7c201479aa925da

 

 

miał być medieval/fantasy gra w sosie persony, a gra wygląda jak gówno z ps3 

Odnośnik do komentarza

Personka w klimatach cięższego fantasy z domieszką magii i jakiegoś steampunka chyba? Tak, poproszę.

 

Wygląda dobrze, nawet jeśli mechanika będzie mocno bazować na Personie. Można Atlusowi wiele zarzucić, ale w tym przypadku wygląda, że się trochę bardziej przyłożyli. Niech to dopieszczą, nawet kosztem potencjalnej Persony 6.

 

No tylko mnie również główny bohater średnio się podoba z designu. Wygląda jak dziecko protagonisty i Aigis z P3. Reszta postaci spoko.

 

Rozumiem, że "pixie" będzie nam mówiła, kiedy mamy iść spać? ;)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Suavek napisał:

Odkąd mam Decka, już nie muszę się martwić o releasy na Switcha :). Wjedzie pięknie cross PC/Deck.

To PS4 to zaskoczenie, Xbox One już dawno w grobie, a PS4 w 2024 dalej jedzie ładnie. Wiadomo gra Atlusa, grafika jest jaka jest, to zadziała pewnie i na tosterze, ale chodzi o sam fakt, że w JP PS4 ciagle w użytku.

Odnośnik do komentarza

Zupełnie mnie ta gra ominęła i dopiero teraz obczaiłem trailer. Super to wygląda, to znaczy graficznie wiadomo że rzygi jak na 2023 rok, ale pod względem klimatu i stylówy (ten design przeciwników :obama: ) jest MOC. Z jednej strony czuć vibe pełnoprawnego SMT, z drugiej interfejs czy ekipa anime-ziomków to wypisz wymaluj Persona. Ciekaw jestem który kierunek intensywniej przeważy w grze, bo jednak SMT są bardziej surowe i kierowane doświadczonych graczy, podczas gdy Persona to zawsze był gameplayowy spacerek po parku. Jedno natomiast jest pewne już teraz: gierka wlatuje na listę najciekawszych produkcji szykowanych na 2024 rok. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...