Jump to content

Dead Rising Deluxe Remaster


Recommended Posts

Teraz, pawelgr5 napisał(a):

A tam nie było jakichś ograniczeń czasowych podczas robienia misji? Strasznie nie lubię czasówek.

Było ale nawet jak nie udało się za pierwszym razem zrobić wszystkich misji to można było grać dalej żeby rozwinąć postać i poznać teren a następnie podejść jeszcze raz z już dopakowaną postacią. Bardzo wciągający system.

  • Thanks 1
Link to comment

Gra wypasiona, dwójka nawet trochę bardziej mi się podobała bo można było robić combo bronie. Może to jest wybadanie terenu przez Capcom czy ludzie chcieli by zobaczyć pełnoprawną piątkę (tylko niech najpierw zrobią Dino Crisis)?

Link to comment

I należy nadmienić, że jest to dopiero druga gra z serii robiona przez Japończyków - wcześniej odpowiadali tylko za jedynkę, reszta gier była od kanadyjskiego oddziału. Także znowu dobry Capcom i znowu jedynka - to nie może się nie udać.

Link to comment

Ja zacząłem od dwójki, bo miałem PS3, a jedynka była xboxowym exem. Ta presja czasu mnie odrzuciła i nigdy nie przeszedłem.
Mając już XSX, zacząłem DR3, bo strasznie tej gry zazdrościłem XBOXowi, ale wygląda to jak kupa dzisiaj - temu by się przydał remaster.
Muszę ponownie spróbować, a ten remaster jedynki może być dobrym momentem, może tym razem zaskoczy.

Link to comment

Najlepszy DR, ten który miał wszystko dobrze wyważone, ostatnie części to już był Cyrk Zalewskich.

 

Szkoda tylko że remaster.

 

 

Pamiętam jak kiedyś w lato wleciał x360 z gearsami, pgr3 i dead rising, wspaniałe czasy z grami :obama:

 

 

Link to comment
7 godzin temu, Bzduras napisał(a):

polecę na cotka: gra generacji day - 1 jaram się

This is the way.

 

Ja pamiętam jak kupiłem X360 z jedynką Dead Rising i odpalałem jeszcze na CRT, nie szło przeczytać żadnego napisu xD Piękne czasy.

Samej gry nigdy nie przeszedłem, (nawet jak wjechał monitor 720p xd) nie mogę przeżyć limitu czasu w żadnej grze, tym bardziej, gdzie jest to tak szeroko zakrojona mechanika, blokada nie do przeskoczenia dla mnie.

Ale fajnie, że się Capcom pochylił nad tym, tak czy siak.

  • Like 1
Link to comment

Ten limit czasu jeśli robisz tylko fabułę plus jakieś kilka misji pobocznych jest naprawdę hojny, po prostu trzeba odrzucić nastawienie na "wymaksuję wszystko w jednym przejściu!" i pogodzić się z tym, że nie ma na to szans. Gra wymaga kolejnego przejścia na NG+, gdy Twoja postać jest już trochę podpakowana, a taki 100% run wymaga już maksymalnego levelu i znajomości gry. Powiem więcej: średnio rozgarnięty gracz prawdopodobnie nigdy nie będzie w sytuacji, gdzie limit czasowy zepsuje mu przejście na tyle, że nie da się go odratować. Bijecie jakichś gigakoksów w eldenie na 1 levelu w samych gaciach a nie potraficie przejść z lokacji A do B w 20 minut? Kaman.

Link to comment

Capcom wydoi każdą swoją serię :obama: No ale ok akurat jedynka zasługuje, najlepsza część serii i jedna z lepszych gier o radosnym szlachtowaniu zombiaków ever. Świetny klimat, pokręceni bosowie, zobaczymy jak z poziomem trudności, bo zapamiętałem oryginał jako dość trudny sam w sobie (pomijam ograniczenia czasowe, to będzie dla współczesnego gracza katorga :kaz:).

Link to comment

Jak na sezonowca przystało odpaliłem oryginał :boomer: Robie drugie podejście jak nie siądzie to yebać. Ogólnie super zabawa chodzić po tych sklepach i rzucać w zombiaki płytami cd ale też mnie przeraża ten limit czasowy. W najgorszym wypadku pochodze sobie po centrum handlowym i pozabijam zombiaki dobrze się bawiąc :asax:

image.thumb.jpeg.6b5935b3592edd2bc59228e5dec2749f.jpeg

Link to comment

 

Ten materiał polecam świeżakom, bardzo ładnie rozłożone na części co i jak. Tak jak pan XM mówi, ten timer to jest serce i dusza tej gry, była projektowana wokół niego, bez tego pejcza nad głową seria mocno traci zmieniając się w zwykłą jatkę bez polotu.

  • Upvote 1
Link to comment

Dokładnie. I przypominam, że jedynka w porównaniu do kolejnych części to nie jest gra o zabijaniu zombie - zombie to tylko otoczenie, tło wydarzeń, gdzie kolejne części odchodziły od tego na poczet bezmózgiej sieczki rodem z musou, robienia co raz głupszych broni i spłycając całą rozgrywkę tylko i wyłącznie do zabijania.

 

  • This 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...