Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

KrYcHu_89

Senior Member
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrYcHu_89

  1. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    To na pewno. Gra ogólnie jakoś bardziej mi teraz serial Edgerunners przypomina, niż Cyberpunka 1.0. Akurat zbieranie śmieci ja lubię, ale w sumie dla większości te zmiany w eq będą ok. Najważniejsze, teraz ikoniczne itemki mają swoje miejsce, ale są też inne legendy na V+, które można modowac, no ciężko się gra od final save'a, bo dużo trzeba samemu ogarnąć, pewnie najlepiej jest zacząć od zera. Chodziło mi o to, że dropią bronie legendarne, które nie są ikoniczne. Takie randomowe.
  2. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Bardzo ograniczyli zbieranie śmieci, po Starfieldzie to dziwne uczucie xD.
  3. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Dobra gierka - trzeba trochę pospać :D.
  4. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Dobra nie jest tak źle, jakieś staty zostały, ale fakt bardzo to uprościli. Pierwsze wrażenia są takie, że to inna nieco gierka, czy lepsza to się okaże w praniu robiąc questy z DLC. - Gra wygląda jeszcze lepiej na PC. - Doskonale się też napierdala z policją teraz, jak w GTA można przez kilkanaście minut sobie z nimi strzelać i przyjeżdżają autami :). Ogólnie mam wrażenie, że strzelanie i AI jest lepsze, to na pewno. - Niestety moja postać jest nieśmiertelna na normalu z tym drzewkiem pod regeneracje zdrowia nie od ubicia, 46 lvl wszystko legendarne. Przed patchem było imo trudniej, przynajmniej z policją na ulicy. Trzeba iść w hard. - Apteczki jak w Diablo 3 i 4. A farmiłem ich setki, wszystko poszło do kosza xD. Ciężko mi powiedzieć jak, ale mam obecnie legendarne na lvl V, pewnie jakoś przeskalowało samo.
  5. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Całość zeszła w 7h według Steama, 5h w grze czystego gamepaly'u.
  6. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Grałem w Residenta to nie wiem, ale z tego co wyczytałem, to zrobili z gry ładniejsze GTA, a usunęli elementy RPG? Serio tak jest? Nie czytałem recenzji w obawie o spojlery, tylko jakieś plusy i minusy i nikt o tym nie wspominał, przecież to beczka lekka xD. Miałem zamiar ograć dopiero po wydaniu DLC sam dodatek , ale może się przygotuję i sprawdzę przed, żeby mieć realistyczne oczekiwania...
  7. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Ukończone, fantastyczne DLC. Po prostu spaniałe
  8. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Może Capcom bierze udział w wyborach parlamentarnych. RE Village Shadows of Rose = $20 for 3 hours, Seperate Ways = $10 for 7 hours
  9. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Tylko chciałem dodać, że ten czas to tylko czas gameplay'u, nawet grzebanie w eq się nie liczy, save/load wiadomo też nie. Kiedy skończy się dobra seria Capcomu z Residentami? Nie dzisiaj :).
  10. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Kącik RPG
    Zdecydowanie tej grze nie pasuje mechanika ng+ i jest zupelnie niepotrzebna i nie do realizacji imo . Co innego granie drugi raz inną postacią, na innym patchu, z innymi zachowaniami i truggerami questów, które realizujemy wedle naszego widzimisię. Gram sobie powoli Dark Urge Tactician, wciąż w 1 akcie, bo pomiędzy innymi gierkami. To jak INNE jest moje drugie przejście, praktycznie każdy quest, świadczy tylko o tym jak potężnym designerskim majstersztykiem jest ta gra i docenić to można tylko grając w nią więcej niż 1 raz i znacznie ponad 150 godzin. Top.
  11. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    patch na PC 54 GB downloadu.
  12. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Xbox Series X|S
    Ishin jest chronologicznie pierwszy, ale przedostatni, a właściwie 3ci od końca, a Gaiden to jest między 6 a 7 chyba, czyli gdzieś tak też 3ci od końca, ale przedostatni. Jesteś normalny, nikt tego nie ogarnia xD.
  13. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    https://www.nexusmods.com/residentevil42023/mods/categories/9/ xDD
  14. Nie oglądałem, ale chyba było dokładnie jak pisałem :). Ogólnie Yakuza + Persona i parę innych pierdółek.
  15. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Dobre to DLC, Ada daje radę :).
  16. Chciałbym: Fallout 5: Tokyo shadow drop. Będzie: Persona 3 Remake w gamepassie z pokazem DLC i info, że Yakuza też jest w GP xD
  17. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Frantik temat w Ogólne
    Glen Schofield opuszcza okręt, który sam zbudował, szkoda. https://www.gamespot.com/articles/dead-space-co-creator-glen-schofield-leaves-callisto-protocol-studio/1100-6517875/
  18. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Ogólne
    Przynajmniej rurki by mogli pokazać na rysunkach, cokolwiek xD.
  19. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Nie wytrzymam do wieczora, rolety w dół i jedziemy :D.
  20. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w Kącik RPG
    Idealnie nada się do mojej kolekcji maskotek
  21. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na ireniqs temat w Kącik RPG
    Będziesz miał wybór tak czy inaczej.
  22. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    No doobra, ale i tak wiadomo, że wszyscy tam wchodzą od czasu do czasu na humorku :D.
  23. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Popi temat w Resident Evil
    Czemu gracie w dzień? Czyli sporo zmian - super.
  24. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Nie było jeszcze patcha, ale Series X w Cyberze zawsze minimalnie lepiej wypadał, to się pewnie nie zmieni.
  25. KrYcHu_89 odpowiedział(a) na Figaro temat w CD Projekt Red
    Nie widzę kontekstu fabuły, ino czas rozgrywki z wliczoną w to fabułką i tyle. Nie ma co demonizować CDP, nie chcesz nie kupuj, fakty są, że jest tutaj dużo contentu i tyle. https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077-how-long-is-phantom-liberty/ jprdl Czy Wy umiecie czytać ? Dobra nie wrzucam już info o czasie rozgrywki, bo widze, że mówię nieprawdę i wszyscy kłamią i liżą dupę xD.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.