-
PlayStation Extreme #1 (1994-1996)
No nie wiem czy tylko wersja USA nie była cyfrowo. Eu na pewno nie było bo robiłem kiedyś research co warto mieć w pudełkach i wyszło ze mgs4 był tani, a nie ma go pudełkowo. Musiałbym odpalić swoje ps3 z cfw i obczaić tamtejszy store piracki, który ma w sobie linki do pss
-
PlayStation Extreme #1 (1994-1996)
Bo jej tam nie ma. A raczej takie mam info z kiedyś - po prostu ona zajmuje więcej niż 20GB a były ps3 z takim małym dyskiem i Sony chyba nie chciało wrzucać do pss coś, czego jedni odpala a inni nie. To moja teoria z czasów ps3. Ale skoro nie znalazłeś gierki to pewnie nadal jej nie ma - niestety pss na ps3 leży i kwiczy. Tam dalej fife 17 możesz kupić za 259 zł.
-
Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)
A ja nie kupuję bo nie mam gdzie trzymać, więc nie dawno wpadłem na pomysł by jednak ten rocznik 2026 (na którym zaprzestałem zakup) nadrobić w pdfie…
-
GTA VI
https://www.facebook.com/profile.php?id=61558836730520&name=xhp_nt__fb__action__open_user Ciekawe czy rockstar nie zblokuje…
-
Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
Np LarrY 7 z Goga jest lipny bo tam dali chyba ten emulator do przygodowek. Różni się menusami. Albo tym przyciskiem typu „szef idzie” gdzie w oryginale odpalał się screen WordPada, a na gogu nie. Mam tez np kolekcje pierwszych gta, a tego nie ma chyba na gog. Albo płytka z cd-action, gdzie bym chciał odpalić dla samej muzy z menusow czy włączyć kąciki typu action mag :) Mam partycje „emu” i tu chciałem zgrać wszystkie gry w jakie grałem, okrasić to Launchboxem. I w sumie na końcu pomyślałem o grach z PC czy emulacji pinballi.
-
Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
Ok, back to 2004. W sumie chyba była taka strona z crackami, co to miała popatchowane exeki już jako cracki. To się załata od razu.
-
Ogólne pecetowe pierdu-pierdu
Ostatnio pomyślałem żeby zgrać swoje gry z pc do iso - bo nie mam wbudowanego napędu a podłączać napęd mi się średnio chce - w sensie jak już podłączę to do zrobienia obrazów. No i pytanko mam do panów 40+, jak zgram tak gry, to będę potrzebował cracka? W sensie gra się nie odpali z tego obrazu domyślnie bez cracka?
-
PlayStation Extreme #1 (1994-1996)
Wtedy co najwyżej jechałeś do babci na wieś żeby trochę mieć przerwy od PlayStation
-
Pomoc przy kupnie auta
Sprzedałem Polakom. Ale kurde mili ludzie. Szkoda mi trochę tego auta, bo miałem je od 2018 roku:/ mam nadzieję że będzie im służyło. I patrzę na tą kanapkę kasy i myślę sobie że w obecnej firmie tyle nie odłożę. Przytłoczyło mnie to w chuj. Pora wysłać cv.
-
Pomoc przy kupnie auta
umowe miales po polsku czy dwujęzyczną?
-
Pomoc przy kupnie auta
Sprzedawał ktoś auto Ukraińcowi? :/
-
PlayStation Extreme #1 (1994-1996)
https://m.olx.pl/d/oferta/limitowana-playstation-extreme-1-1994-1996-2-2026-CID751-ID1b552k.html?reason=observed_search&search_reason=search%7Corganic Który to forumowicz?:/
-
Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)
Czytam ją tylko jak mam czas czyli co parę dni wieczorami, jestem już w połowie i myślę że i tak szybko mi idzie. Za to telefon mam zawsze przy sobie, więc w robocie sobie podejrzałem to forum i np znalazłem taki chwalący się komentarz: Więc tym bardziej dziwi ta zbiórka. Chyba że to zarobił w starych czasach a teraz mamy 2026.
-
Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)
A tutaj ktoś wrzucił jego konto https://www.gry-online.pl/users/lifter/komentarze/y4137b1f Poczyta się do kawusi jutro
-
Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)
Nie doczytałem. Jestem na etapie produkcji Lwa Leona. A coś czuję że po fali hejtu przeleje kasę na jakieś kotki czy coś